НачалоЗа контактиБългарски Футболен Съюз
ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив


Пловдив
Присъден служебен резултат
Купа на България
Купа на БФС
Играна среща
Гол-майстори на Югоизточна "В" група
Купа на България, междуобластен финал
Баражи за Купата на БФС, играни в сряда
Жребий за Купата на АФЛ - областен етап
Заседание на Дисциплинарната комисия - 28 септември
Югоизточна "В" група - 8. кръг (статистика)
Баражи за петите отбори за Купата на БФС при деца и юноши
Купа на БФС (статистика)
Купа на България (статистика) и програма
Въведени са всички резултати от уикенда
На югоизток: Лидерът изгуби точки, преследвачите - мачовете си
Промени в програмата
Играни срещи в сряда
При ветераните: Ботев - Локомотив 4:1
Заседание на Дисциплинарната комисия - 21 септември
Югоизточна "В" група - 7. кръг (статистика)
Добавен резултат
Въведени са всички резултати от кръга
Въведени са резултатите от "Б" областните групи
Новак в групата води в пловдивската четвърта дивизия
Победи на челното трио отбори
Столипиново се отказа от участие
Купа на БФС
Купа на БФС
Игран мач
Само една победа за домакините при юноши старша възраст "А"
Чирпан победи Левски (Карлово) с 2:1
Играни днес срещи
Промени в програмата
Игран отложен мач
Големи резултати при юноши младша възраст
Братя бележат за Купата на България
Въведена е програмата за деца "Б"
Въведена е програмата за деца "А"
Републиканско първенство за ветерани - областен кръг
Играни мачове във вторник
Мачове за купи
Уточнение
Югоизточна "В" група - 6. кръг (статистика)
Заседание на Дисциплинарната комисия - 14 септември
Игран отложен мач
За преномерирането на "Б" областните групи
Въведени са всички резултати от уикенда
Стартира първенството и в "Б" областните групи
Едноличен водач на Югоизток
Въведена е програмата за юноши старша възраст "Б"
Играни мачове в петък
Промени в програмата
Въведена е програмата за юноши старша възраст "А"
Югоизточна "В" група - 5. кръг (статистика)
Заседание на Дисциплинарната комисия - 9 септември
Отложени и изтеглени мачове, играни в четвъртък
Купа на БФС
Седмица преди 15 септември - три "петици" на Югоизток
Турнир за Купата на БФС
Срещата Асеновец - Левски (Карлово) закъсня
Заседание на Дисциплинарната комисия - 8 септември
Югоизточна "В" група - 4. кръг (статистика)
Купа на България и АФЛ (само статистика)
Първата конференция на съдиите и делегатите е на 7 септември
Стартираха още две групи
Шестнайсет точки за гостите в кръга на Югоизток
НАНОВО е въведена програмата за деца - център
Нови промени в програмата
Промени в програмата
Въведена е програмата за "Б" областна група - север, мъже
Въведена е програмата за "Б" областна група - запад, мъже
Левски (Карлово) победи Ведраре за купата на АФЛ
Ботев (Пловдив) е третият състав, продължаващ за Купата на България
Тракия (Стамболийски) и Сокол (Марково) напред за Купата на България
Очаквайте нова програма за деца - център
Нанесени са поправки в програмата за юноши младша възраст
Въведена е програмата за "Б" областна група - изток, мъже
Въведена е програмата за "Б" областна група - юг, мъже
Ясен е съставът на "Б" областните групи