ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив


Пловдив
Въведени са последните резултати от уикенда
Завършиха и срещите от "А" областна група
Въведени са резултатите от "Б" областните групи
Югоизточна "В" група - 13. кръг (статистика)
Поправка
Присъден служебен резултат
Игра се 13. кръг на Югоизточната "В" група
Марица се отказа от участие
Купа на АФЛ
13. кръг: Тунджа (Ямбол) - ИТД-Гигант (Съединение) 4:0
13. кръг: Хеброс (Харманли) - Раковски-2011 1:2
ПРОМЕНИ В ПРОГРАМАТА
"А" областна група, резултат
13. кръг: Асеновец (Асеновград) - Чирпан 3:1
Купа на АФЛ, резултат
Заседание на Дисциплинарната комисия - 25 октомври
Отложени срещи
Промяна в графика за работа на Прес-службата
Промени в програмата - "А" областна група
Промени в програмата - Югоизточна "В" група
Последни срещи от 12. кръг на Югоизточна "В" група
ВАЖНО за тимовете от "Б" областните групи
Промяна: Поредният лектор в Пловдив Никола Джугански ще гостува седмица по-късно
Приключиха и мачовете от "А" областна група
Югоизточна "В" група - 12. кръг (статистика)
Въведени са резултатите при децата и юношите
Въведени са резултатите от "Б" областните групи
Днешните футболни срещи
Промени в програмата
Отложен мач, игран днес
Купа на АФЛ, промени
Присъдени служебни резултати
Поправка
Заседание на Дисциплинарната комисия - 19 октомври
Промяна в графика за работа на Прес-службата
Промени в програмата
Промени в програмата на "А" областна група
Промени в програмата на Югоизточна "В" група
Югоизточна "В" група - 10. кръг (статистика)
Югоизточна "В" група - 11. кръг (статистика)
Промяна в заседанията
Въведени са всички резултати от уикенда
11. кръг: Тунджа-1915 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово) ... 4:0
Резултати
"А" областна група - резултат
Промени в програмата
Заседание на Дисциплинарната комисия - 13 октомври
Купа на АФЛ (резултат)
Анулирани са резултатите на Тунджа-2006 (Ягода)
Въведени са всички резултати от кръга на Югоизток
Тунджа-2006 (Ягода) се отказа от участие в Югоизточната "В" група
Заседание на Дисциплинарната комисия - 11 октомври
Представители на Югоизтока за Купата на БФС
Представители на Югоизтока за Купата на България
Югоизточна "В" група - 9. кръг (статистика)
Въведени са всички резултати от уикенда
Югоизточна "В" група - 9. кръг
9. кръг, резултати
9. кръг: Родопа-1927 - Брестник 1:3
Промени "А" областна група
Промени "В" група
Старша "А" Спартак - Арда 2:1
Купа на АФЛ, резултати
Заседание на Дисциплинарната комисия - 4 октомври
Югоизточна "В" група - 8. кръг (статистика)
Промени в програмата на "А" областна група
Промени в програмата на Югоизточна "В" група
Поправка: Калояново - Локомотив 4:8
Купа на Аматьорската футболна лига, областен етап, жребий
Въведени са всички резултати от уикенда
Свиленград громи с 11:0, Цеков с 4