ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2016 година > Юни

Трайо Грозев от Несебър е гол-майсторът на Югоизтока
12.06.2016

   Футболистът на спечелилия промоция в "Б" група тим на Несебър Трайо Грозев е гол-майсторът на Югоизточната "В" група за изминалия сезон с актив от цели 30 гола.
   След него е миналогодишният топ-стрелец на Югоизтока Александър Стойчев от Асеновец. За отбелязване е, че през миналия сезон Стойчев имаше актив от само 18 гола и беше първи, а през този вкара 23, но те не бяха достатъчни за първото място в листата!
   Ето и пълната гол-майсторска листа, подготвена от колегата Йордан Циров от сайта bulgarian-football.com, на базата на протоколите от футболните срещи.
  
30 - Трайо Грозев           - Несебър (Несебър)
23 - Александър Стойчев     - Асеновец 2005 (Асеновград)
20 - Мариян Чернаев         - Ураган (Бояджик)
19 - Благовест Зайцев       - Гигант (Съединение)
   - Сашко Лачев            - Раковски 2011 (Раковски)
18 - Георги Жеков           - Черноморец Бургас (Бургас)
   - Свилен Щерев           - Гигант (Съединение)
   - Юлий Шекеров           - Ураган (Бояджик)
17 - Анастас Попов          - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Цветомир Матев         - Димитровград 1947 (Димитровград)
15 - Петър Колев            - Карнобат (Карнобат)
   - Емил Рачев             - Розова долина (Казанлък)
14 - Любомир Александров    - Свиленград 1921 (Свиленград)  /пролетта в Ботев (Гълъбово)/
   - Николай Петров         - Ураган (Бояджик)
   - Георги Куртев          - Евроколеж (Пловдив)
13 - Николай Стоичков       - Розова долина (Казанлък)
   - Цветан Павлов          - Левски (Карлово)
   - Иван Гендов            - Раковски 2011 (Раковски)
12 - Хюсеин Филипов         - Загорец (Нова Загора)
   - Венцислав Гюзелев      - Марица (Пловдив)

11  Недялко Хубенов Колев          Димитровград 1947 (Димитровград)
11  Иван Ангелов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
10  Димитър Юруков                 Марица (Пловдив)                /вкл. 7 гола за Гигант (Съединение)/
10  Георги Стефанов                Спартак С-94 (Пловдив)          /вкл. 1 гол за Марица (Пловдив)/
 9  Антон Колев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 9  Денислав Атанасов              Загорец (Нова Загора)         
 9  Янко Енчев                     Миньор (Раднево)              
 8  Николай Павлов                 Евроколеж (Пловдив)           
 8  Борислав Никифоров             Марица (Пловдив)                /вкл. 3 гола за Гигант (Съединение)/
 8  Стамен Ангелов                 Несебър (Несебър)             
 8  Александър Андонов             Ураган (Бояджик)              
 8  Станимир Арсениев Димитров     Ураган (Бояджик)              
 7  Християн Христев               Борислав 2009 (Първомай)        /вкл. 2 гола за Марица (Пловдив)/
 7  Борис Малев                    Евроколеж (Пловдив)           
 7  Петър Челебиев                 Евроколеж (Пловдив)           
 7  Серафим Михайлов               Евроколеж (Пловдив)           
 7  Димитър Петров                 Карнобат (Карнобат)           
 7  Яни Николов                    Карнобат (Карнобат)           
 7  Васил Стефанов                 Левски (Карлово)                /вкл. 5 гола за Борислав 2009 (Първомай)/
 7  Николай Костов                 Несебър (Несебър)             
 7  Григор Георгиев                Розова долина (Казанлък)      
 7  Кирчо Крумов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 7  Андрей Атанасов                Спартак С-94 (Пловдив)        
 6  Борислав Хаджиев               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Георги Йорданов Георгиев       Загорец (Нова Загора)           /вкл. 3 гола за Миньор (Раднево)/
 6  Ивайло Петров                  Загорец (Нова Загора)           /вкл. 2 гола за Несебър (Несебър)/
 6  Стойко Колев                   Карнобат (Карнобат)           
 6  Пламен Иванов                  Миньор (Раднево)              
 6  Нуретин Пюскюлю                Несебър (Несебър)             
 6  Кристиян Петров                Розова долина (Казанлък)      
 6  Пламен Колев                   Розова долина (Казанлък)      
 6  Даниел Добриков                Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Стоян Митев                    Сливен 2000 (Сливен)          
 5  Борислав Караматев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Тодор Тимонов                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Илия Длагонски                 Борислав 2009 (Първомай)      
 5  Жеко Йорданов                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Сезгин Четин                   Евроколеж (Пловдив)           
 5  Божидар Кацаров                Загорец (Нова Загора)         
 5  Владислав Ямуков               Загорец (Нова Загора)         
 5  Георги Димитров Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 5  Марин Димитров Маринов         Карнобат (Карнобат)             /вкл. 2 гола за Черноморец Бургас (Бургас)/
 5  Пламен Димитров                Карнобат (Карнобат)           
 5  Любомир Цеков                  Марица (Пловдив)              
 5  Цветомир Цонков                Несебър (Несебър)             
 5  Иван Чергев                    Розова долина (Казанлък)      
 5  Николай Георгиев               Розова долина (Казанлък)      
 5  Атанас Танев                   Ураган (Бояджик)              
 5  Георги Христов Христов (1986)  Ураган (Бояджик)              
 4  Шабан Османов                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Добрин Орловски                Гигант (Съединение)           
 4  Николай Киров                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Иван Дянков                    Загорец (Нова Загора)         
 4  Боян Пенев                     Левски (Карлово)              
 4  Иван Караганчев                Левски (Карлово)              
 4  Стоян Маринов                  Левски (Карлово)              
 4  Георги Дойчинов Георгиев       Несебър (Несебър)             
 4  Димитър Коларов                Несебър (Несебър)             
 4  Симеон Баев                    Несебър (Несебър)             
 4  Ангел Костов                   Розова долина (Казанлък)      
 4  Иван Цанков                    Розова долина (Казанлък)      
 4  Костадин Желев                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 4  Христо Стефанов                Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Джунейт Узунов                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Йордан Жаров                   Борислав 2009 (Първомай)      
 3  Теодор Нейков                  Борислав 2009 (Първомай)      
 3  Иван Божков                    Гигант (Съединение)             /вкл. 1 гол за Раковски 2011 (Раковски)/
 3  Иван Караманов                 Гигант (Съединение)           
 3  Петьо Чомашки                  Гигант (Съединение)           
 3  Георги Христов Христов (1991)  Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Филип Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)  /вкл. 1 гол за Свиленград 1921 (Свиленград)/
 3  Илхан Ибрамчик                 Евроколеж (Пловдив)           
 3  Константин Атанасов            Евроколеж (Пловдив)           
 3  Мирослав Караилиев             Евроколеж (Пловдив)           
 3  Николай Николов                Евроколеж (Пловдив)           
 3  Кольо Чахов                    Загорец (Нова Загора)         
 3  Ивелин Янев                    Карнобат (Карнобат)           
 3  Веселин Тахчиев                Левски (Карлово)              
 3  Мартин Гунев                   Левски (Карлово)              
 3  Петьо Димитров                 Марица (Пловдив)              
 3  Живко Димов                    Несебър (Несебър)             
 3  Лъчезар Ангелов                Несебър (Несебър)             
 3  Атанас Апостолов               Розова долина (Казанлък)      
 3  Владислав Калайджиев           Розова долина (Казанлък)      
 3  Милен Стоянов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 3  Борис Бисеров                  Спартак С-94 (Пловдив)        
 3  Веселин Отман                  Спартак С-94 (Пловдив)        
 3  Михаил Пърчев                  Спартак С-94 (Пловдив)        
 3  Динко Дерменджиев              Ураган (Бояджик)              
 3  Иван Жечев                     Ураган (Бояджик)                /вкл. 2 гола за Загорец (Нова Загора)/
 3  Езекиел Тевия                  Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Александър Христев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Виктор Каварджиев              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Мирослав Кайряков              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Мутлу Алиев                    Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Димо Хаджиев                   Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Йордан Томов                   Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Пейо Батинов                   Борислав 2009 (Първомай)        /вкл. 1 гол за Марица (Пловдив)/
 2  Михаил Митев                   Гигант (Съединение)           
 2  Стойчо Бебелеков               Гигант (Съединение)           
 2  Геанди Ганев                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Кристиан Митев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Георги Бъчваров                Евроколеж (Пловдив)           
 2  Станимир Ковачев               Евроколеж (Пловдив)           
 2  Коста Янев                     Загорец (Нова Загора)         
 2  Стелиян Евтимов                Загорец (Нова Загора)         
 2  Цветан Чахов                   Загорец (Нова Загора)         
 2  Георги Калоянов                Карнобат (Карнобат)           
 2  Слави Шопов                    Карнобат (Карнобат)           
 2  Петър Невелинов Петров         Левски (Карлово)              
 2  Стоян Стоянов                  Левски (Карлово)              
 2  Филип Лупов                    Левски (Карлово)              
 2  Георги Костадинов Георгиев     Марица (Пловдив)              
 2  Мирослав Пушкаров              Марица (Пловдив)              
 2  Ангел Митов                    Миньор (Раднево)              
 2  Димитър Младенов Димитров      Миньор (Раднево)              
 2  Добромир Димитров              Миньор (Раднево)              
 2  Иван Тонев                     Миньор (Раднево)              
 2  Александър Аргиров             Несебър (Несебър)             
 2  Галин Димов                    Несебър (Несебър)             
 2  Иван Веселинов Стоянов         Несебър (Несебър)             
 2  Стоян Вълчев                   Несебър (Несебър)             
 2  Венцислав Изевков              Раковски 2011 (Раковски)      
 2  Запрян Тодоров Запрянов        Раковски 2011 (Раковски)      
 2  Йоан Пеев                      Раковски 2011 (Раковски)      
 2  Борислав Апостолов             Розова долина (Казанлък)      
 2  Диян Динев                     Розова долина (Казанлък)      
 2  Петко Георгиев                 Розова долина (Казанлък)      
 2  Станислав Биртанов             Розова долина (Казанлък)      
 2  Йордан Лозанов                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Мартин Гоцевски                Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Сава Бончев Савов              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Салим Салимов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Тодор Таушанов                 Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Валентин Тодоров               Спартак С-94 (Пловдив)        
 2  Красимир Андонов               Ураган (Бояджик)              
 2  Петър Стоянов                  Ураган (Бояджик)              
 2  Станислав Славов               Ураган (Бояджик)              
 2  Даниел Костов                  Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Майкъл Тевия                   Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Никола Авджиев                 Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Николай Дамянов                Черноморец Бургас (Бургас)    
 2  Павел Алексиев                 Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Антон Георгиев                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Васил Колев                    Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Георги Славчев                 Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Димитър Даев                   Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Кристиян Ватралев              Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Николай Папазов                Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Петър Станев                   Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Иван Манчев                    Гигант (Съединение)           
 1  Илиян Марчев                   Гигант (Съединение)           
 1  Кристиян Павлов                Гигант (Съединение)           
 1  Тодор Николов                  Гигант (Съединение)           
 1  Александър Тенев               Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Бончо Пенев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Георги Делчев Георгиев         Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Живко Митев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Марио Илиев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Петър Пламенов Петров          Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Атанас Савов                   Евроколеж (Пловдив)           
 1  Йордан Меченов                 Евроколеж (Пловдив)           
 1  Петър Бъчваров                 Евроколеж (Пловдив)           
 1  Христо Янчев                   Евроколеж (Пловдив)           
 1  Валентин Маринов               Загорец (Нова Загора)         
 1  Веселин Бакърджиев             Загорец (Нова Загора)         
 1  Георги Димитров                Загорец (Нова Загора)         
 1  Мирослав Миндев                Загорец (Нова Загора)         
 1  Хайри Мехмед                   Загорец (Нова Загора)         
 1  Диян Райков                    Карнобат (Карнобат)           
 1  Никола Николов Николов         Карнобат (Карнобат)           
 1  Тодор Няголов                  Карнобат (Карнобат)           
 1  Трендафил Момчилов             Карнобат (Карнобат)           
 1  Хюсеин Садула                  Карнобат (Карнобат)           
 1  Ангелин Томанов                Левски (Карлово)              
 1  Валентин Крикуненко            Левски (Карлово)              
 1  Евгений Крикуненко             Левски (Карлово)              
 1  Никола Данчев                  Левски (Карлово)              
 1  Антонио Цанков                 Марица (Пловдив)              
 1  Георги Арабаджиев              Марица (Пловдив)              
 1  Димитър Мичков                 Марица (Пловдив)              
 1  Ирфан Юсеинов                  Марица (Пловдив)              
 1  Йълмаз Сюлейман                Марица (Пловдив)              
 1  Анастас Петров                 Миньор (Раднево)              
 1  Вълю Стойков                   Миньор (Раднево)              
 1  Калоян Славов                  Миньор (Раднево)              
 1  Николай Димитров               Миньор (Раднево)              
 1  Силвестър Дочев                Миньор (Раднево)              
 1  Христо Дончев Христов          Миньор (Раднево)              
 1  Диян Молдованов                Несебър (Несебър)             
 1  Руслан Господинов              Несебър (Несебър)             
 1  Анатоли Киков                  Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Виделин Сердарски              Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Иван Плачков                   Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Рангел Кордов                  Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Станислав Йорданов             Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Стефан Киков                   Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Димитър Вакавлиев              Розова долина (Казанлък)      
 1  Камен Петков                   Розова долина (Казанлък)      
 1  Атанас Кръстев                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Христо Зотев                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Габриел Дамянов                Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Гюнай Христемов                Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Йордан Панчев                  Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Петър Болградов                Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Стоян Краешников               Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Цветан Кръстев                 Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Янко Георгиев                  Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Александър Драшков             Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Атанас Паскалев                Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Вахе Миракян                   Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Ивелин Монев                   Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Петко Фанев                    Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Петър Начев                    Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Стефан Учиков                  Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Христо Стаев                   Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Цветан Бурдев                  Спартак С-94 (Пловдив)        
 1  Йордан Костадинов              Ураган (Бояджик)              
 1  Румен Стоянов                  Ураган (Бояджик)              
 1  Спас Дончев                    Ураган (Бояджик)              
 1  Станимир Узунов                Ураган (Бояджик)              
 1  Христо Желев                   Ураган (Бояджик)              
 1  Абдулазис Абду                 Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Боян Милков                    Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Велизар Обрешков               Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Емил Димитров                  Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Иван Янков Стоянов             Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Кирил Тюлев                    Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Кристиян Христов               Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Митко Митев                    Черноморец Бургас (Бургас)    
 1  Стоян Черелов                  Черноморец Бургас (Бургас)    

Автоголове
 1  Кристиян Москов           Евроколеж (Пловдив) - за Асеновец 2005
    Радо Трендафилов          Евроколеж (Пловдив) - за Загорец
    Красимир Иванов           Марица (Пловдив) - за Борислав 2009
    Христо Дончев Христов     Миньор (Раднево) - за Борислав 2009
    Иван Веселинов Стоянов    Несебър (Несебър) - за Марица
    Йосиф Марушкин            Раковски 2011 (Раковски) - за Несебър
    Стефан Киков              Раковски 2011 (Раковски) - за Несебър
    Кирчо Крумов              Свиленград 1921 (Свиленград) - за Евроколеж
    Тодор Маринов Тодоров     Свиленград 1921 (Свиленград) - за Асеновец 2005
    Лъчезар Якалиев           Спартак-С 94 (Пловдив) - за Карнобат

Служебни голове
 3  срещу Евроколеж (Пловдив) - за Марица

Анулирани голове
 1  Божидар Кацаров           Загорец (Нова Загора)


Прес-служба на ЗС на БФС – Пловдив

При използване на информацията от печатни и електронни медии, позоваването на Зоналния съвет на БФС – Пловдив е задължително.

За връзка с Прес-службата: z o n a _  p r e s  s @  a b v  .b g