НачалоЗа контактиБългарски Футболен Съюз
ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив


Пловдив
Промени в програмата (обновена)
Съдийски назначения - 9 кръг Трета лига - Югоизточна група
Днес играха
Купа АФЛ
Класиране на Футбол 5(2008/2009 г.)
Днес играха
Решение на СТК (Обновена)
Класиране в Трета лига - Югоизточна група според СТК (обновена)
Заседание на Дисциплинарната комисия - 27.09.2016 г.
Присъден служебен резултат (обновена)
Промени в програмата
За връзка със Зоналния съвет на БФС - Пловдив
Въведена е програмата за есенния полусезон при деца (2002/2003) - втора група
Въведена е програмата за есенния полусезон във Футбол 9 (2005) - втора група
Въведена е програмата за есенния полусезон във Футбол 9 (2005) - първа група
Днес играха
Съдийски назначения - 8 кръг Трета лига - Югоизточна група
Днес играха (обновена)
Промени в програмата (обновена)
Днес играха (обновена)
Днес играха
Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група - отложена среща
Заседание на Дисциплинарната комисия - 20.09.2016 г.
Резултати от вчера и днес
ВАЖНО! Футбол-9 - първа група тази седмица ще играят в петък
Сокол-2014 Долни Воден продължава участие
Съдийски назначения - 8 кръг Трета лига - Югоизточна група
ВАЖНО ! Конференция - 21.09.2016 г.
Трета лига - насрочен отложен мач и промяна в програмата (обновена)
Въведени са резултатите от вчерашните и днешните кръгове в петте групи на Футбол 5 и 7
Въведена е програмата за есенния полусезон във Футбол 7 (2007) - втора група
Въведена е програмата за есенния полусезон във Футбол 7 (2007) - първа група
Въведена е програмата за есенния полусезон във Футбол 7 (2006) - втора група
Въведена е програмата за есенния полусезон във Футбол 7 (2006) - първа група
Нова лекция на съдийския инструктор на Зона Пловдив Атанас Бозев
Промени в програмата
Въведена е програмата за есенния полусезон при юношите старша възраст
Въведена е програмата за деца - център - втора група
Въведена е програмата за областна група - деца - първа група
Съдийски назначения - 7 кръг Трета лига - Югоизточна група
Вчера играха
Днес играха
Заседание на Дисциплинарната комисия - 15 септември (поправено)
Трета лига - Югоизточна група, 5. и 6. кръг (статистика)
Промени в програмата
Днес играха
Отлагат се първите кръгове във Футбол 9
Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група - отложена среща
Заседание на Дисциплинарната комисия - 13.09.2016 г.
Координати на съдийските инструктори в отделните области
Лекция на съдийския инструктор на Зона Пловдив Атанас Бозев
Промяна в програмата - Купа на БФС
Младша възраст
Трета лига - насрочен отложен мач и промяна в програмата
Арда ще играе в Перперек
Купа на България - зонален финал
Промяна в програмата
Поправка в програмата на "Б" областна група - север
Купа на БФС - старша възраст
За работата на Прес-службата през новия сезон
Промени в програмата
Заявки купа АФЛ
Съдийски назначения - 6 кръг Трета лига - Югоизточна група
Днес играха
Заседание на Дисциплинарната комисия - 08.09.2016 г.
Промяна в групите
Промяна в програмата
Купа на България
Въведена е програмата за Футбол 5
Въведена е програмата за деца - център - първа група
Въведена е програмата за Юноши младша възраст - втора група
Въведена е програмата за Юноши младша възраст - първа група
Трета лига - Югоизточна група, 4. кръг (статистика)
Съдийски назначения - 5 кръг Трета лига - Югоизточна група
Първенствата при младшата възраст и деца - център първа група
Заседание на Дисциплинарната комисия - 01.09.2016 г.