НачалоЗа контактиБългарски Футболен Съюз
ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
Монтана > Новини > 2017 година > Октомври

Наряди съдии и делегати
13.10.2017

1.

Портитовци – Берковица           ДЕЦА

13.10.17 г.

16.00 ч.

Н. Десиславов

Ил. Иванов

Д. Николов

Й. Тодоров

2.

Вълчедръм – Якимово               ДЕЦА

-  ІІ  -

16.00 ч.

Н. Георгиев

Л. Иванов

Р. Славчев

Р. Ников

3.

В Прециз Ф-л 5 Монтана 1 – Прециз 2

14.10.17 г.

10.00 ч.

Д. Филипов

 

 

В. Игнатов

4.

                             Монтана 2 – Прециз 1

-  ІІ  -

11.00 ч.

-  ІІ  -

 

 

 

5.

                             Козлодуй – Ботев 1

-  ІІ  -

12.00 ч.

-  ІІ  -

 

 

 

6.

В Монтана/Д.Б.Ф-л 5  Берковица – Бойч-вци

-  ІІ  -

10.00 ч.

Н. Георгиев

 

 

Т. Тодоров

7.

                   Поломие - Вълчедръм

-  ІІ  -

11.00 ч.

-  ІІ  -

 

 

 

8.

В Прециз Ф-л 7 Монтана 2 – Прециз 1

-  ІІ  -

10.00 ч.

В. Найденов

Ив. Тодоров

 

Г. Георгиев

9.

                  Козлодуй – Ботев 1

-  ІІ  -

11.00 ч.

-  ІІ  -

-  ІІ  -

 

 

10

                  Монтана 1 – Прециз 2

-  ІІ  -

12.00 ч.

-  ІІ  -

-  ІІ  -

 

 

11

В Монтана Ф-л 7 Вършец – Д. Бел-ци

-  ІІ  -

10.00 ч.

М. Петров

Н. Десиславов

 

В. Данков

12

                Берк-ца – Бойчиновци

-  ІІ  -

11.00 ч.

-  ІІ  -

-  ІІ  -

 

 

13

                Поломие – Вълчедръм

-  ІІ  -

12.00 ч.

-  ІІ  -

-  ІІ  -

 

 

14

Расово – Чипровци

-  ІІ  -

16.00 ч.

П. Милков

В. Найденов

Л. Цеков

Р. Тодоров

15

Берковица – Бойчиновци

-  ІІ  -

16.00 ч.

Н. Михайлов

Ст. Иванов

Б. Петков

Г. Цеков

16

Вършец – Пъстрина

-  ІІ  -

16.00 ч.

Д. Цолов

Вл. Вълов

М. Михайлов

Л. Цветков

17

Бързия – Николово

-  ІІ  -

16.00 ч.

В. Живков

Т. Валериев

Н. Десиславов

А. Аврамов

18

Хайдут – Говежда

-  ІІ  -

16.00 ч.

Ем. Тодоров

Бр. Спасов

Р. Славчев

Ст. Стаев

19

Враца – Прециз                Ф – л 9

15.10.17 г.

10.30 ч.

Вл. Вълов

Н. Георгиев

 

Т. Евлогиев

20

Монтана – Медковец Ф – л 9 – отложен

 

 

 

 

 

 

21

Д – р Йосифово – Д. Озирово

15.10.17 г.

16.00 ч.

П. Милков

Ст. Малинов

Н. Георгиев

Ив. Илиев

22

Комощица – Мадан

-  ІІ  -

16.00 ч.

В. Живков

Бр. Спасов

Ил. Иванов

Р. Ников

23

Сантос – Пъстренец

-  ІІ  -

16.00 ч.

Н. Михайлов

М. Михайлов

Д. Филипов

Й. Тодоров

24

Крапчене – Д. Церовене

-  ІІ  -

16.00 ч.

Вл. Вълов

Г. Найденов

Д. Николов

Н. Василев

25

Кобиляк – Д. Цибър          

 

 

 

 

 

 

26

Портитовци – Липен

15.10.17 г.

13.30 ч.

М. Петров

Ст. Иванов

Л. Шишков

Д. Димитров

27

Криводол – Хайредин

-  ІІ  -

16.00 ч.

Ем. Тодоров

Л. Цеков

Т. Валериев

Вр.

28

Трявна – Левски                “В” АФЛ

-  ІІ  -

16.00 ч.

Н. Малджански

Д. Цолов

В. Найденов

ВТ.

29.

Козлодуй – Свищов           “В” АФЛ

-  ІІ  -

16.00 ч.

Вд

Вд

ІVс-я Ив. Тодоров

Вд

30

Уч. игри 5 – 7 кл. 2 СУ – 5 СУ;

16.10.17 г.

10.30,ч.

Ст. Малинов

Л. Иванов

Г. Найденов

 

31

     8 – 10 кл. ПГТЕ – ПМПГ. ПГСАГ - ФСПГ

17.10.17 г.

10.30,12.10

Ем. Тодоров

Л. Иванов

Г. Кънчев

 

32

               5 – 7 кл. 1 ОУ – 6 СУ

18.10.17 г.

10.30 ч.

Ем. Тодоров

Ил. Иванов

Г. Найденов

 

33

Козлодуй – Видин                  ЮСВ

-  ІІ  -

15.00 ч.

П. Милков

Вл. Вълов

Н. Десиславов

Г. Цеков

33

Монтана – Д. Белотинци   - Ветерани

19.10.17 г.

16.00 ч.

 

 

 

 

34

Берковица – Пъстрина

-  ІІ  -

16.00 ч.