НачалоЗа контактиБългарски Футболен Съюз
ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
Монтана > Новини > 2017 година > Октомври

Наряди съдии и делегати
20.10.2017

1.

Портитовци – Медковец         ДЕЦА

20.10.17 г.

16.00 ч.

Н. Георгиев

Д. Филипов

Д. Николов

Т. Тодоров

2.

В Монтана Ф-л 5 Ботев 2 - Козлодуй

21.10.17 г.

10.00 ч.

 М. Петров

 

 

Р. Ников

3.

                      Ботев 1 – Монтана 1

-  ІІ  -

11.00 ч.

 

 

 

 

4.

                      Прециз 2 – Монтана 2

-  ІІ  -

12.00 ч.

 

 

 

 

5.

В Бойч-ци Ф-л 5 Бойч-ци - Поломие                     

-  ІІ  -

10.00 ч.

Н. Малджански

 

 

Сп. Младенов

6.

                       Вълч-м – Вършец

-  ІІ  -

11.00 ч.

 

 

 

 

7.

В Мон-на Ф-л 7 Презиз 2 – Монтана 2

-  ІІ  -

10.00 ч.

Ем. Тодоров

Н. Десиславов

 

Л. Цветков

8.

                        Ботев 1 – Монтана 1

-  ІІ  -

11.00 ч.

 

 

 

 

9.

                        Ботев 2 – Монтана 1

-  ІІ  -

12.00 ч.

 

 

 

 

10

В Бойч-ци Ф-л 7 Вълч-м – Вършец

-  ІІ  -

10.00 ч.

Вл. Вълов

Н. Георгиев

 

Г. Георгиев

11

                        Бойч-ци - Поломие

-  ІІ  -

11.00 ч.

 

 

 

 

12

                        Д. Бел-ци - Берковица

-  ІІ  -

12.00 ч.

 

 

 

 

13

Чипровци – Бързия

-  ІІ  -

13.00 ч.

Ив. Тодоров

М. Михайлов

Л. Цеков

В. Данков

14

Бйчиновци – Вършец

-  ІІ  -

13.30 ч.

Н. Малджански

Вл. Вълов

Н. Георгиев

Н.Василев

15

Пъстрина – Расово

-  ІІ  -

16.00 ч.

П. Милков

Ст. Иванов

Н. Десиславов

Г. Цеков

16

Г. Дамяново – Д – р Йосифово

-  ІІ  -

16.00 ч.

В. Живков

В. Найденов

Н. Михайлов

Р. Христов

17

Липен – Хайдут

22.10.17 г.

10.00 ч.

Ем. Тодоров

Бр. Спасов

Б. Петков

Т. Тодоров

18

Прециз – Монтана   Ф – л 9

-  ІІ  -

10.30 ч.

В. Живков

Д. Филипов

 

Ив. Илиев

19

Берковица – Враца          Ф – л 9

-  ІІ  -

10.00 ч.

М. Петров

М. Михайлов

 

Л. Цветков

20

Якимово – Берковица      ДЕЦА

-  ІІ  -

12.00 ч.

Ст. Малинов

Ил. Иванов

Л. Иванов

В. Данков

21

Д. Озирово – Берковица

-  ІІ  -

16.00 ч.

Ем. Тодоров

Бр. Спасов

Г. Найденов

Ст. Стаев

22

Д. Цибър – Д. Церовене

-  ІІ  -

16.00 ч.

Н. Георгиев

Л. Цеков

Б. Петков

Й. Тодоров

23

Пъстренец – Крапчене

-  ІІ  -

16.00 ч.

Н. Десиславов

Д. Филипов

Ст. Малинов

Р. Рангелов

24

Мадан – Сантос

-  ІІ  -

16.00 ч.

М. Михайлов

Ст. Иванов

Ил. Иванов

Г. Георгиев

25

Говежда – Комощица

-  ІІ  -

16.00 ч.

В. Живков

Т. Валериев

Д. Николов

Сп.Младенов

26

Кобиляк – Портитовци

-  ІІ  -

16.00 ч.

М. Петров

Р. Славчев

Л. Иванов

Т. Евлогиев

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Уч. игри 5 – 7 кл 3 ОУ – 4 ОУ

23.10.17 г.

10.30 ч.

Ст. Малинов

Р. Славчев

Г. Найденов

 

 

                       7 кл 4 ОУ – 1 ОУ

-  ІІ -

11.50 ч.

Ст. Малинов

Р. Славчев

Г. Найденов

 

 

                 8 – 10 кл ПМПГ - ПГСАГ

24.10.17 г.

10.30 ч.

Ст. Малинов

Р. Славчев

Г. Найденов

 

.

                                  7 СУ - ПГТЕ

 

12.10 ч.

Ст. Малинов

Р. Славчев

Г. Найденов

 

 

 Пъстрина – Монтана    Ветерани 

25.10.17 г.

16.00 ч.