ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2017 година > Октомври

Трета лига - Югоизточна група, 8.-10. кръг (статистика)
11.10.2017

                        8. кръг
22 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)        3:1 
1:0 Ради Стайков 7, 2:0 Димитър Видев 39, 2:1 Чавдар Камов
64, 3:1 Димитър Видев 67
117 зрители

Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                   3:1 
1:0 Димитър Алексиев 61, 2:0 Ахмед Осман 70, 3:0 Димитър 
Алексиев 83, 3:1 Данаил Иванов 90+3
4500 зрители
 
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                            3:2 
1:0 Александър Киров 14, 2:0 Димитър Петров 34, 2:1 Борислав
Хаджиев 50, 2:2 Никола Праматаров 77, 3:2 Мартин Димитров 82
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково)                     0:2 
0:2 Ангел Рахов 49, 56
100 зрители

Ямбол 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)                     3:4 
0:1 Денислав Атанасов 14, 0:2 Асен Желев 28-автогол,  1:2 Юли
Шекеров 38, 1:3 Мариян Чернаев 39, 2:3 Станислав Славов 70,
2:4 Калоян Динев 89, 3:4 Юли Шекеров 90+1
300 зрители
  
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                 2:1
0:1 Марио Димитров 16, 2:1 Николай Ангелов 45, 56
300 зрители
 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)               1:0 
1:0 Теодор Генов 79
250 зрители

Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 2006 (Ягода)      2:1 
1:0 Стоян Костадинов 3, 2:0 Христо Томов 35-дузпа, 2:1 Костадин
Арнаудов 75
180 зрители

22 септември 2017, петък, 18:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                     3:1 
2:0 Николай Николов 24, 28, 2:1 Ерсин Тахсин 47, 3:1 Серафим
Михайлов 65
150 зрители
червени картони: Серафим Михайлов (Евр) и Антониос
Василиадис (Гиг) в 84. минута.

                          9. кръг
30 септември 2017, събота, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          2:0
1:0 Явор Иванов 34, 2:0 Денислав Атанасов 73
100 зрители
  
30 септември 2017, събота, 16:00 ч:
Сокол (Марково) - Ямбол 1915 (Ямбол)                             3:3 
2:0 Ангел Рахов 23, 51, 2:1 Иван Жечев 58, 3:1 Александър
Стойчев 63, 3:2 Юли Шекеров 75, 3:3 Лъчезар Георгиев 89
100 зрители

30 септември 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:0 
1:0 Кирчо Крумов 8, 2:0 Веселин Бакърджиев 25, 3:0 Николай
Валентинов Николаев 42, 4:0 Марчо Димитров 69
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)                    1:0 
1:0 Неджиб Неджиб 90+3
300 зрители

Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)              0:3 
0:2 Петър Колев 13, 78, 0:3 Мартин Димитров 90+3
70 зрители
 
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                           1:1 
1:0 Антонио Цанков 90, 1:1 Георги Стефанов 90+2
150 зрители

Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив) 2:1 
1:0 Антон Колев 24, 1:1 Йордан Меченов 51, 2:1 Недялко Колев 68
100 зрители
червен картон: Мирослав Караилиев (Евр) в 58 минута.

1 октомври 2017, неделя, 17:00 ч:
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея II (Стара Загора)                   1:1
0:1 Пламен Иванов 64, 1:1 Митко Филипов 78
100 зрители
 
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           5:1 
1:0 Лъчезар Ангелов 55, 2:0 Васил Стефанов 58, 5:0 Петко
Фанев 62, 65, 71, 5:1 Петър Вълков 82
297 зрители

                           4. кръг - отложен мач
4 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сокол (Марково)    3:1 
0:1 Иван Божков 44-дузпа, 1:1 Златомир Илиев 57, 2:1 Недялко
Колев 67-дузпа, 3:1 Чавдар Камов 85
200 зрители

                           10. кръг
7 октомври 2017, събота, 16:00 ч:
в Крумовград:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)    7:0 
1:0 Атанас Чепилов 20, 3:0 Ахмед Осман 22, 26, 4:0 Димитър 
Алексиев 53, 5:0 Илиян Гаров 66-дузпа, 6:0 Милош Баич 67,
7:0 Ахмед Осман 72
150 зрители

Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                        1:0 
1:0 Петър Колев 51
200 зрители

Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)        3:0 
1:0 Сашко Лачев 40-дузпа, 2:0 Запрян Тодоров Запрянов 44,
3:0 Георги Йотовски 90
50 зрители
червен картон: Тодор Таушанов (Рдол) в 39. минута.

Ямбол 1915 (Ямбол) - Атлетик (Куклен)                               1:2 
1:0 Никола Димитров 47-автогол, 2:1 Юлиян Романов 61, 65
70 зрители
червен картон: Емил Данчев (Атл) в 34. минута. 
 
Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                отложен * 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)     отложен * 

Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)            3:3 
0:1 Григор Георгиев 35, 1:1 Дончо Атанасов 37, 1:2 Ангел Костов
45, 1:3 Кирчо Крумов 52, 2:3 Дончо Атанасов 80, 3:3 Христо
Томов 87
100 зрители
червен картон: Анастас Попов (Свил) в 39 минута.

8 октомври 2017, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)                    0:8 
0:1 Йордан Меченов 17, 0:3 Димитър Видев 28, 29, 0:4 Николай
Бончев 39-дузпа, 0:5 Николай Николов 41, 0:6 Димитър Видев
50, 0:7 Димитър Янчев Димитров 53, 0:8 Сезгин Четин 77
50 зрители

Тунджа 2006 (Ягода) - Левски (Карлово)                              0:2 
0:1 Васил Стефанов 4, 0:2 Петко Фанев 28
50 зрители

11 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)          3:1
1:0 Тодор Ст. Тодоров 61, 3:0 Мирослав Радев 68, 72, 3:1 
Денислав Атанасов 78
151 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Сокол (Марково)                       2:0 
1:0 Георги Какалов 25, 2:0 Шабан Осман 45
300 зрители