ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2017 година > Октомври

Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 11 кръг
13.10.2017

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

11 кръг 14.10./събота/2017 г.  – 16:00 часа

 

14.10./събота/2017 г. – 16:00 часа

ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода)

Гл.съдия:Павел Алексиев - Бургас

Ас.съдия:Николай Христов - Бургас

Ас.съдия:Георги Георгиев - Бургас

4-ти съдия:Виктор Динев – Стара Загора

Делегат:Георги Ковачев - Бургас

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

Гл.съдия:Николай Марков - Пловдив

Ас.съдия:Янко Чакъров - Пловдив

Ас.съдия:Желязко Пилатов - Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков - Сливен

Делегат:Иван Кирилов - Пловдив

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

Гл.съдия:Ахмед Ахмед - Бургас

Ас.съдия:Христо Георгиев - Бургас

Ас.съдия:Христо Попов - Бургас

4-ти съдия:Камена Георгиева - Пловдив

Делегат:Теньо Генчев - Бургас

ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

Гл.съдия:Стилян Димитров - Хасково

Ас.съдия:Стефан Делчев – Хасково

Ас.съдия:Желязко Атанасов - Хасково

4-ти съдия:Владимир Недялков - Пловдив

Делегат:Васил Петев - Хасково

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

Гл.съдия:Кристиян Колев - Пловдив

Ас.съдия:Лазар Лазаров - Пловдив

Ас.съдия:Делян Писков - Пловдив

4-ти съдия:Павел Попов – Стара Загора

Делегат:Марко Налбантов - Пловдив

ОФК“Гигант“(Съединение) – ПФК“Раковски 2011“(Раковски)

Гл.съдия:Христос Паликаров - Пловдив

Ас.съдия: Деян Георгиев - Пловдив

Ас.съдия:Даньо Пенев - Пловдив

4-ти съдия:Златка Габерова - Пловдив

Делегат:Петър Вълчев - Пловдив

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

Гл.съдия:Мустафа Шефкет - Кърджали

Ас.съдия:Атанас Делчев - Кърджали

Ас.съдия:Недялко Драганов - Кърджали

4-ти съдия:Иван Николов - Хасково

Делегат:Владимир Годуманов - Кърджали

ФК“Евроколеж“(Пловдив) – ФК“Арда“(Кърджали)

Гл.съдия:Иван Пенчев – Стара Загора

Ас.съдия:Милен Митев – Стара Загора

Ас.съдия:Красимир Енев – Стара Загора

4-ти съдия:Даниел Краевски - Пловдив

Делегат:Донка Желева – Стара Загора

 

15.10/неделя/2017 г. – 16:00 часа


ОФК“Левски“(Карлово) – ПФК“Верея“(Стара Загора)

Гл.съдия:Пламен Тенекеджиев - Смолян

Ас.съдия:Сашо Пайталов - Смолян

Ас.съдия:Божидар Шуманов - Смолян

4-ти съдия:Румен Иванов - Смолян

Делегат:Георги Чешмеджиев - Смолян

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени