НачалоЗа контактиБългарски Футболен Съюз
ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2017 година > Октомври

Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 12 кръг
20.10.2017

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

12 кръг 21.10./събота/2017 г.  – 16:00 часа

 

21.10./събота/2017 г. – 16:00 часа

ПФК“Верея“(Стара Загора) – ФК“Арда“(Кърджали)

Гл.съдия:Рюстем Карагарен - Пловдив

Ас.съдия:Цветан Горанов - Пловдив

Ас.съдия:Янко Чакъров - Пловдив

4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Здравко Караджов - Пловдив

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Евроколеж“(Пловдив) –  от 13:45 часа

Гл.съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Ас.съдия:Ивелин Рашев – Стара Загора

Ас.съдия:Снежана Петрунова – Стара Загора

4-ти съдия:Николай Вачев - Бургас

Делегат:Кънчо Кашеров – Стара Загора

ПФК“Раковски 2011“(Раковски) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

Гл.съдия:Валентин Станчев - Сливен

Ас.съдия:Христо Стоянов - Сливен

Ас.съдия:Яни Георгиев - Сливен

4-ти съдия:Камена Георгиева - Пловдив

Делегат:Стефан Димитров - Сливен

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ОФК“Гигант“(Съединение) – от 13:30 часа

Гл.съдия:Ахмед Ахмед - Бургас

Ас.съдия:Стефан Димитров - Бургас

Ас.съдия:Николай Бахов - Бургас

4-ти съдия:Альоша Карамфилов - Ямбол

Делегат:Валентин Пеев - Бургас

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

Гл.съдия:Николай Николов - Хасково

Ас.съдия:Иван Николов - Хасково

Ас.съдия:Мехмед Мехмед - Хасково

4-ти съдия:Денислав Сталев - Пловдив

Делегат:Петър Андреев - Хасково

ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Атлетик“(Куклен)

Гл.съдия:Иван Петров - Ямбол

Ас.съдия: Стилян Радиев - Ямбол

Ас.съдия:Стоян Зафиров - Ямбол

4-ти съдия:Апостол Иванов - Пловдив

Делегат:Илко Томов - Пловдив

ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Сокол“(Марково)

Гл.съдия:Адриан Сюрджиев - Смолян

Ас.съдия:Сашо Пайталов - Смолян

Ас.съдия:Радослав Фисински - Смолян

4-ти съдия:Георги Димитров - Хасково

Делегат:Илко Топалов – Смолян

22.10./неделя/2017 г. – 16:00 часа

ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

Гл.съдия:Тодор Тодоров - Пловдив

Ас.съдия:Георги Стамболджиев - Пловдив

Ас.съдия:Аспарух Атанасов - Пловдив

4-ти съдия:Ангел Шамбуров – Стара Загора

Делегат:Цветан Гърдев - Пловдив


ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Миньор“(Раднево)

Гл.съдия:Валентин Железов - Бургас

Ас.съдия:Ганчо Джевелеков - Бургас

Ас.съдия:Динко Стоянов - Бургас

4-ти съдия:Теодора Славчева - Пловдив

Делегат:Борис Ганев - Бургас

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени