ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив


Пловдив
Днес играха
Промени в програмата
От 1 април започват безплатни групови тренировки на новооткритата спортна площадка до зала "Чайка".
Трета лига - Югоизточна група, 22. кръг (статистика)
Съдийски назначения - 23 кръг "Трета лига" - Югоизточна група
Заседание на Дисциплинарната комисия - 30.03.2017 г.
СПЕШНО! Отменени са нормативите за съдиите от Пловдив, Смолян, Хасково и Кърджали
Заседание на Дисциплинарната комисия - 28.03.2017 г.
Допълнителни промени в програмата
Днес играха
Важно! Конференция на съдиите
Физически норматив съдии "Трета лига" - Югоизточна група
Решение на СТК
Поправка
Зонален финал за ветерани
Промяна в програмата на старша възраст
Промени в програмата
Съдийски назначения - 22 кръг "Трета лига" - Югоизточна група
Трета лига - Югоизточна група, 21. кръг (статистика)
Въведена е програмата за пролетния полусезон в деца-център - втора група
Въведена е програмата за пролетния полусезон в областната група за деца (2002/2003) - втора група
Въведена е програмата за пролетния полусезон в междуобластната група за деца (2002/2003) - първа група
Въведена е програмата за пролетния полусезон при юношите старша възраст (обновена)
Заседание на Дисциплинарната комисия - 21.03.2017 г.
Въведена е програмата за пролетния полусезон във Футбол 7 (2007) - втора група
Футбол 7 (2007) - първа група, програма пролетен полусезон
Промени в програмата
Съдийски назначения - 21 кръг "Трета лига" - Югоизточна група
Решение на СТК
Днес играха
Заседание на Дисциплинарната комисия - 16.03.2017 г.
Днес играха
Загорец е зоналният победител в Купата на АФЛ
Заседание на Дисциплинарната комисия - 14.03.2017 г.
Трета лига - Югоизточна група, 18., 19. и 20. кръг (статистика)
Въведена е програмата за пролетния полусезон във Футбол 9 (2005) - втора група
"Б" областна група - юг
Въведена е програмата за пролетния полусезон във Футбол 9 (2005) - първа група
Въведена е програмата за пролетния полусезон във Футбол 7 (2006) - втора група
Въведена е програмата за пролетния полусезон във Футбол 7 (2006) - първа група
Въведена е програмата за пролетния полусезон във Футбол 5
Зонален Финал за Купата на АФЛ
Промени в програмата
Съдийски назначения - 20 кръг "Трета лига" - Югоизточна група
"А" областна група - отложена среща
Първата конференция на съдиите и делегатите е утре
Въведена е програмата за пролетния полусезон в "Б" областна група - юг
Въведена е програмата за пролетния полусезон в "Б" областна група - изток
Въведена е програмата за пролетния полусезон в "Б" областна група - запад
Заседание на Дисциплинарната комисия - 07.03.2017 г.
Включете се в акцията в подкрепа на семейството на починалия Георги Гугуманов
Благотворителен турнир в подкрепа на Цветан Тричков
Промени в програмата
Съдийски назначения - 19 кръг "Трета лига" - Югоизточна група
Важно! Поправка за съдиите от "Трета лига" Югоизточна група