ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2017 година > Март

Съдийски назначения - 21 кръг "Трета лига" - Югоизточна група
17.03.2017

Съдийски назначения 
"Трета лига" Югоизточна група
21 кръг - 18.03/събота/2017 г. - 15:00 часа

18.03/събота/2017 г. - 15:00 часа

OФК"Елхово"(Елхово) - ФК"Асеновец 2005"(Асеновград)
Гл.съдия:Николай Стоянов - Бургас
Ас.съдия:Васил Шавов - Бургас
Ас.съдия:Мурад Вели - Бургас
4-ти съдия:Иван Петров - Ямбол
Делегат:Валентин Пеев - Бургас

ОФК"Карнобат"(Карнобат) - ФК"Миньор"(Раднево)
Гл.съдия:Васил Николов - Пловдив
Ас.съдия:Иван Копчев - Пловдив
Ас.съдия:Даньо Пенев - Пловдив
4-ти съдия:Павел Алексиев - Бургас
Делегат:Георги Захариев - Пловдив

ФК"Свиленград 1921"(Свиленград) - ФК"Ураган"(Бояджик)
Гл.съдия:Пламен Тенекеджиев - Смолян
Ас.съдия:Румен Иванов - Смолян
Ас.съдия:Сашо Пайталов - Смолян
4-ти съдия:Мехмед Мехмед - Хасково
Делегат:Георги Чешмеджиев - Смолян

ФК"Атлетик"(Куклен) - ФК"Любимец"(Любимец)
Гл.съдия:Стойчо Стоев - Кърджали
Ас.съдия:Христо Христов - Кърджали
Ас.съдия:Божидар Карафейзиев - Кърджали
4-ти съдия:Иван Ненчев - Пловдив
Делегат:Владимир Годуманов - Кърджали

ОФК"Гигант"(Съединение) - ПФК"Раковски 2011"(Раковски)
Гл.съдия:Даниел Краевски - Пловдив
Ас.съдия:Георги Стамболджиев - Пловдив
Ас.съдия:Лазар Лазаров - Пловдив
4-ти съдия:Николай Марков - Пловдив
Делегат:Димитър Шуманов - Пловдив

ФК"Розова долина"(Казанлък) - ФК"Евроколеж"(Пловдвив)
Гл.съдия:Димитър Андреев - Хасково
Ас.съдия:Шюкри Махмуд - Хасково
Ас.съдия:Георги Димитров - Хасково
4-ти съдия:Антон Тончев - Стара Загора
Делегат:Веселин Тонев - Хасково

ФК"Арда"(Кърджали) - ФК"Марица"(Пловдив) В Перперек
Гл.съдия:Иван Пенчев - Стара Загора
Ас.съдия:Ангел Шамбуров - Стара Загора
Ас.съдия:Виктор Динев - Стара Загора 
4-ти съдия:Недялко Драганов - Кърджали
Делегат:Динко Златанов - Стара Загора

ФК"Димитровград 1947"(Димитровград) - ФК"Борислав 2009"(Първомай)
Гл.съдия:Добромир Араванов - Ямбол
Ас.съдия:Стилян Радиев - Ямбол
Ас.съдия:Димитър Марков - Ямбол
4-ти съдия:Николай Николов - Хасково
Делегат:Альоша Лужецки - Ямбол

ФК"Загорец"(Нова Загора) - ПФК"Верея"(Стара Загора)
Гл.съдия:Тодор Тодоров - Пловдив
Ас.съдия:Ириней Бодуров - Пловдив
Ас.съдия:Камена Георгиева - Пловдив
4-ти съдия:Стефан Гурков - Сливен
Делегат:Атанас Бозев - Пловдив



СК при ЗС на БФС - Пловдив си запазва правото на промени