ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
Монтана > Новини > 2017 година > Април

Наряди съдии и делегати
20.04.2017

1.

Атлетико – Берковица        Деца

20.04.17г.

16.00 ч.

 

 

 

 

2.

Брусарци – Медковец          Деца

21.04.17г.

16.00 ч.

В. Живков

Л. Георгиев

Ал.Рангелов

Т. Тодоров

3.

Берковица – Мездра            ЮМВ

-  ІІ  -

16.00 ч.

Ив. Тодоров

Ил.Иванов

Г. Славчев

Б. Гергов

4.

Враца – Поломие Ф-л 7 в Берк-ца

22.04.17г.

11.00 ч

В. Найденов

Ив. Тодоров

 

Л. Цветков

5.

Монтана 1 –Прециз 2 Ф-л 7 Чипр-ци

-  ІІ  -

10.00 ч.

В. Живков

Н.Малджански

 

Й. Тодоров

6.

Монтана 2 –Чипровци Ф-л 7  Чипр-ци

-  ІІ  -

11.00ч.

В. Живков

Н.Малджански

 

Й. Тодоров

7.

Вършец – Берковица Ф-л 5 в Берковица

-  ІІ  -

11.00ч.

М. Михайлов

 

 

В. Данков

8.

Монтана 2 – Чипровци Ф-л 5 в Чипр-ци

-  ІІ  -

10.00ч.

П. Милков

 

 

Т. Тодоров 

9.

Монтана 1 – Прециз 1Ф-л 5 в Чипровци

-  ІІ  -

11.00ч.

П. Милков

 

 

Т. Тодоров

10.

Вълчедръм – Прециз 2 Ф-л 5 в Чипровци

-  ІІ  -

12.00 ч.

П. Милков

 

 

Т. Тодоров

11

Монтана – Гложене           П.Г.

-  ІІ  -

10.30 ч.

М. Петров

Г. Славчев

Ил. Иванов

Г. Георгиев

12

Николово – Вършец

-  ІІ  -

16.00 ч.

В. Живков

Н. Михайлов

Ст. Иванов

Л. Цветков

13

Д. Озирово – Медковец         в Драганица

-  ІІ  -

16.00 ч.

П. Милков

М. Михайлов

Д. Филипов

Б.Гергов

14

Владимирово – Бързия

-  ІІ  -

16.00 ч.

Е. Тодоров

Т. Валериев

Б. Петков

Р. Христов

15.

Алмус – Якимово                   в Комощица

-  ІІ  -

16.00 ч.

Ив. Тодоров

Н. Десиславов

Л. Цеков

Г. Цеков

16.

Г. Дамяново – Чипровци

-  ІІ  -

16.00 ч.

Н.Малджански

В. Вълов

В. Найденов

Н. Василев

17.

Хайдут – Д-р Йосифово

-  ІІ  -

16.00 ч.

М. Петров

Б. Ненов

Бр. Спасов

Ив. Илиев

18.

Липен – Мадан

23.04.17г.

16.00 ч.

Е. Тодоров

Й. Благоев

Н.Десиславов

А. Аврамов

19.

Благово – Кобиляк

-  ІІ  -

16.00 ч.

М. Петров

Ст. Иванов

М. Михайлов

Р. Рангелов

20.

Брусарци – Крапчене

-  ІІ  -

16.00 ч.

В. Живков

Ст. Малинов

Л. Шишков

Т. Евлогиев

21.

Расово – Пъстренец

-  ІІ  -

16.00 ч.

Ив. Тодоров

Т. Валериев

Н. Михайлов

Р. Ников

22.

Вълчедръм – Берковица     Ф – л 9

-  ІІ  -

10.00 ч.

М. Михайлов

П. Милков

 

Г. Георгиев

23.

Монтана – Враца                  Ф – л 9

-  ІІ  -

10.00 ч.

Н.Малджански

В. Живков

 

В. Данков

24.

Якимово – Прециз                Ф – л 9

-  ІІ  -

10.00 ч.

В. Найденов

М. Петров

 

Т. Тодоров

25.

Поломие – Вършец               Ф – л 9

-  ІІ  -

10.00 ч.

Е. Тодоров

Н. Михайлов

 

Р. Христов

26.

Видин – Враца в Ерден – Учен. игри

24.04.17г.

16.00 ч.

В. Живков

Л. Цеков

Ст. Малинов

 

27.

Ч. Бряг – Видин        ВАФГ

23.04.17г.

17.00 ч.

П. Милков

В. Найденов

В. Вълов

Лч.         Лч.

28.

Видин – Г. Оряховица    ЮСВ

26.04.17г.

16.00 ч.

Н.Малджански

Н. Михайлов

Ст. Иванов

Р. Христов

29.

Монтана – Враца       U 15

27.04.17г.

16.00 ч.

Ив. Тодоров

В. Найденов

В. Вълов

Ст. Стаев