ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2017 година > Май

Съдийски назначения - 33 кръг "Трета лига" - Югоизточна група
19.05.2017

Съдийски назначения 
"Трета лига" Югоизточна група
33 кръг - 20.05/събота/2017г. - 18:00 часа

19.05/петък/2017 г.  - 18:00 часа

ФК"Миньор"(Раднево) - ФК"Арда"(Кърджали)
Гл.съдия:Радослав Гидженов - Пловдив
Ас.съдия:Ириней Бодуров - Пловдив
Ас.съдия:Делян Писков - Пловдив
4-ти съдия:Стефан Стефанов - Стара Загора
Делегат:Милан Каратанчев - Пловдив

20.05/събота/2017 г.  - 18:00 часа

ФК"Марица"(Пловдив) - ФК"Асеновец 2005"(Асеновград)
Гл.съдия:Даниел Краевски - Пловдив
Ас.съдия:Мартин Маргаритов - Пловдив
Ас.съдия:Иван Копчев - Пловдив
4-ти съдия:Златка Габерова - Пловдив
Делегат:Любен Жилков - Пловдив

ФК"Евроколеж"(Пловдив) - ФК"Борислав 2009"(Първомай)
Гл.съдия:Кристиан Колев - Пловдив
Ас.съдия:Екатерина Маринова- Пловдив
Ас.съдия:Аспарух Атанасов - Пловдив
4-ти съдия:Христос Паликаров - Пловдив
Делегат:Стоян Димитров - Пловдив

ПФК"Раковски 2011"(Раковски) - ПФК"Верея"(Стара Загора)
Гл.съдия:Ахмед Ахмед - Бургас
Ас.съдия:Христо Георгиев - Бургас
Ас.съдия:Христо Попов - Бургас
4-ти съдия:Камена Георгиева - Пловдив
Делегат:Димитър Манолов - Пловдив

ФК"Любимец"(Любимец) - ФК"Загорец"(Нова Загора)
Гл.съдия:Тодор Малинов - Пловдив
Ас.съдия:Георги Калудов - Пловдив
Ас.съдия:Георги Стамболджиев - Пловдив
4-ти съдия:Стефан Делчев - Хасково
Делегат:Илко Томов - Пловдив

ФК"Ураган"(Бояджик) - ФК"Димитровград 1947"(Димитровград) В Кабиле
Гл.съдия:Георги Иванов - Пловдив
Ас.съдия:Деян Георгиев - Пловдив
Ас.съдия:Пламен Есев - Пловдив
4-ти съдия:Добромир Араванов - Ямбол
Делегат:Петко Гайдаров - Пловдив

ОФК"Елхово"(Елхово) - ФК"Розова Долина"(Казанлък) В Тополовград
Гл.съдия:Христо Панайотов - Бургас
Ас.съдия:Ганчо Джевелеков - Бургас
Ас.съдия:Чанко Вазов - Бургас
4-ти съдия:Петър Стойков - Ямбол
Делегат:Тома Манолов - Бургас

ОФК"Карнобат"(Карнобат) - ОФК"Гигант"(Съединение)
Гл.съдия:Димо Димов - Сливен
Ас.съдия:Ивелин Рашев - Стара Загора
Ас.съдия:Христо Стоянов - Сливен
4-ти съдия:Светослав Лазаров - Бургас
Делегат:Радостин Бончев - Сливен

ФК"Свиленград 1921"(Свиленград) - ФК"Атлетик"(Куклен)
Гл.съдия:Николай Костадинов - Ямбол
Ас.съдия:Емил Иванов - Ямбол
Ас.съдия:Димитър Марков - Ямбол
4-ти съдия:Желязко Атанасов - Хасково
Делегат:Тодор Светозаров - Ямбол



СК при ЗС на БФС - Пловдив си запазва правото на промени