ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2017 година > Август

Съдийски назначения - 1 кръг -"Трета лига" - Югоизточна група
11.08.2017

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

1 кръг 12.08./събота/2017 г.  – 18:00 часа

 

11.08./петък/2017 г. – 18:00 часа

ФК“Миньор“(Раднево) – ОФК“Гигант“(Съединение)

Гл.съдия:Валентин Станчев - Сливен

Ас.съдия:Валери Вълков - Сливен

Ас.съдия:Христо Стоянов - Сливен

4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат:Радостин Бончев - Сливен

12.08./събота/2017 г. – 18:00 часа

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ПФК“Верея“(Стара Загора)

Гл.съдия:Радослав Гидженов - Пловдив

Ас.съдия:Светослав Енчев - Пловдив

Ас.съдия:Янко Чакъров - Пловдив

4-ти съдия:Альоша Карамфилов - Ямбол

Делегат:Огнян Златков - Пловдив

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ПФК“Раковски 2011“(Раковски)

Гл.съдия:Апостол Иванов - Пловдив

Ас.съдия:Иван Копчев - Пловдив

Ас.съдия:Лазар Лазаров - Пловдив

4-ти съдия:Камена Георгиева - Пловдив

Делегат:Петър Зехтински - Пловдив

ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

Гл.съдия:Николай Николов - Хасково

Ас.съдия:Желязко Атанасов - Хасково

Ас.съдия:Иван Николов - Хасково

4-ти съдия:Георги Иванов - Пловдив

Делегат:Васко Петев - Хасково

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Розова Долина“(Казналък)

Гл.съдия:Неделчо Гаджалов - Пловдив

Ас.съдия:Ириней Бодуров - Пловдив

Ас.съдия:Даньо Пенев - Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков - Сливен

Делегат:Калоян Беделев - Пловдив

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Атлетик“(Куклен)

Гл.съдия:Павлин Тютюнджиян - Бургас

Ас.съдия:Христо Георгиев - Бургас

Ас.съдия:Стефан Димитров - Бургас

4-ти съдия:Владимир Недялков - Пловдив

Делегат:Румен Величков - Бургас

13.08./неделя/2017 г. – 18:00 часа

ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Арда“(Кърджали)

Гл.съдия:Тодор Малинов - Пловдив

Ас.съдия:Васил Петров - Пловдив

Ас.съдия:Делян Писков - Пловдив

4-ти съдия:Христо Василев - Хасково

Делегат:Асен Балабанов – Пловдив

ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода) – ФК“Евроколеж“(Пловдив)

Гл.съдия:Валентин Железов - Бургас

Ас.съдия:Васил Шавов  - Бургас

Ас.съдия:Николай Бахов - Бургас

4-ти съдия:Милен Митев – Стара Загора

Делегат:Борис Ганев - Бургас

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

Гл.съдия:Иван Пенчев – Стара Загора

Ас.съдия:Ивелин Рашев – Стара Загора

Ас.съдия:Красимир Енев – Стара Загора

4-ти съдия:Златка Габерова - Пловдив

Делегат:– Донка Желева - Стара Загора


СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени