ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив


Пловдив
Промени в програмата
Вчера и днес играха
Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 9 кръг(Обновена)
Днес играха (Обновена)
Заседание на Дисциплинарната комисия - 28.09.2017 г.
Поправка
Квалификация купа на БФС
Купа на БФС
Заседание на Дисциплинарната комисия - 26.09.2017 г.
Футбол 9 (2005) - промяна в програмата
Поправка
Днес играха
Днес играха старшата възраст
Днес играха ветераните
Промени в програмата
Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 8 кръг
Днес играха
Въведена е програмата за деца-2
Днес играха
Вчера играха
Промени в програмата
Днес играха, Купа на БФС - деца
Заседание на Дисциплинарната комисия - 19.09.2017 г.
Въведена е програмата за юноши старша възраст
Ветерани - реванши
Купа на БФС - резултати и следваща програма
Трета лига - Югоизточна група, 4.-7. кръг (статистика)
Лекция на Владимир Вълков
Поправка
Промени в програмата
Въведена е програмата за деца-1
Въведена е програмата за деца - център
Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 7 кръг
Днес играха
Въведена е програмата за Футбол 7 (2008) - втора група
Въведена е програмата за Футбол 9 (2006) - първа група
Въведена ПОВТОРНО е програмата на Б - юг, мъже
Въведена е програмата за Футбол 7 (2008) - първа група
Въведена е програмата за Футбол 9 (2006) - втора група
Зонален финал за Купата на България
Днес играха (обновена)
Купа БФС - Деца родени (2004 г.)
Заседание на Дисциплинарната комисия - 12.09.2017 г.
Купа на България, зонален финал
Днес играха
Въведена е програмата за "Б" областна група - север
Турнир за Купата на Шампионите
Поправка
Промени в програмата
Промяна в програмата
Заседание на Дисциплинарната комисия - 07.09.2017 г.
Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 6 кръг
Купа на България - зонален полуфинал
Въведена е програмата за Футбол 5 (2009, 2010) - втора група
Купа на България - зонален полуфинал
Заседание на Дисциплинарната комисия - 05.09.2017 г.
ВАЖНО! ПРОМЯНА В ПРОГРАМАТА ПРИ ФУТБОЛ 5 (2009, 2010) - ПЪРВА ГРУПА
Въведена е програмата за Футбол 5 (2009, 2010) - първа група
Въведена е програмата за юноши младша възраст
Въведена е програмата за Футбол 7 (2007) - втора група
Въведена е програмата за Футбол 7 (2007) - първа група
Пада програмата за "Б" областна група - юг
Въведена е програмата за Футбол 9 (2005)
Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 5 кръг