НачалоЗа контактиБългарски Футболен Съюз
ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2018 година > Януари

Гол-майсторска листа на Трета лига - Югоизточна група
12.01.2018

   Колегата Йордан Циров от сайта bulgarian-football.com ни предостави гол-майсторската листа на Трета лига - Югоизточна група, без два мача, за които все още не сме получили протоколите.
Тя е направена на базата на публикуваната от нас статистика за срещите.


18 - Андрей Атанасов        - Борислав 2009 (Първомай)
17 - Ахмед Осман            - Арда (Кърджали)
14 - Ангел Рахов            - Сокол (Марково)
   - Юлий Шекеров           - Ямбол 1915 (Ямбол)
10 - Димитър Алексиев       - Арда (Кърджали)
   - Александър Стойчев     - Сокол (Марково)
 9  Живко Димов               Карнобат (Карнобат)           
 9  Петър Колев               Карнобат (Карнобат)           
 9  Сашко Лачев               Раковски 2011 (Раковски)      
 8  Мирослав Радев            Асеновец 2005 (Асеновград)    
 8  Борислав Хаджиев          Атлетик (Куклен)              
 8  Георги Куртев             Евроколеж (Пловдив)           
 8  Григор Георгиев           Миньор (Раднево)              
 8  Лъчезар Георгиев          Ямбол 1915 (Ямбол)            
 7  Тодор Стоянов Тодоров     Асеновец 2005 (Асеновград)    
 7  Сезгин Четин              Евроколеж (Пловдив)           
 7  Георги Йорданов Георгиев  Загорец (Нова Загора)         
 7  Марио Димитров            Миньор (Раднево)              
 7  Николай В. Николов         Миньор (Раднево)              
 7  Ивелин Илиев              Розова долина (Казанлък)      
 6  Атанас Чепилов            Арда (Кърджали)               
 6  Владислав Мисяк           Арда (Кърджали)               
 6  Вълчан Чанев              Арда (Кърджали)               
 6  Ангел Здравчев            Борислав 2009 (Първомай)      
 6  Георги Какалов            Борислав 2009 (Първомай)      
 6  Недялко Хубенов           Димитровград 1947 (Димитровград)
 6  Денислав Атанасов         Загорец (Нова Загора)         
 6  Мариян Чернаев            Загорец (Нова Загора)         
 6  Петко Фанев               Левски (Карлово)              
 5  Ертурул Чиликтепе         Асеновец 2005 (Асеновград)    
 5  Йордан Мегенов            Евроколеж (Пловдив)           
 5  Васил Стефанов            Левски (Карлово)              
 5  Стефан Чилингиров         Левски (Карлово)              
 5  Кристиян Петров           Розова долина (Казанлък)      
 5  Боян Пенев                Тунджа 2006 (Ягода)           
 4  Георги Стефанов           Арда (Кърджали)               
 4  Милош Баич                Арда (Кърджали)               
 4  Айкут Янъков              Атлетик (Куклен)              
 4  Димитър Видев             Верея II (Стара Загора)       
 4  Пламен Иванов             Верея II (Стара Загора)       
 4  Цветомир Матев            Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Николай Д. Николов         Евроколеж (Пловдив)           
 4  Мартин Димитров           Карнобат (Карнобат)           
 4  Борис Бисеров             Левски (Карлово)              
 4  Ангел Костов              Миньор (Раднево)              
 4  Атанас Апостолов          Розова долина (Казанлък)      
 4  Ахмед Сюнетчиев           Розова долина (Казанлък)      
 4  Владислав Калайджиев      Розова долина (Казанлък)      
 4  Христо Томов              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 4  Ангел Семерджиев          Сокол (Марково)               
 4  Стойко Колев              Ямбол 1915 (Ямбол)            
 3  Беркай Халил              Арда (Кърджали)               
 3  Ариф Ферадов              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Йълдърай Али              Атлетик (Куклен)              
 3  Ради Стайков              Верея II (Стара Загора)       
 3  Тодор Тимонов             Евроколеж (Пловдив)           
 3  Димитър Петров            Карнобат (Карнобат)           
 3  Лъчезар Ангелов           Левски (Карлово)              
 3  Запрян Тодоров Запрянов   Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Михаил Пърчев             Раковски 2011 (Раковски)      
 3  Анастас Попов             Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Дончо Атанасов            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Христо Тонев              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 3  Александър Андонов        Ямбол 1915 (Ямбол)            
 2  Илиян Гаров               Арда (Кърджали)               
 2  Николай Димитров          Арда (Кърджали)               
 2  Теодор Генов              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Илхан Ибрамджик           Атлетик (Куклен)              
 2  Неджиб Неджиб             Атлетик (Куклен)              
 2  Юлиян Романов             Атлетик (Куклен)              
 2  Николай Ангелов           Борислав 2009 (Първомай)      
 2  Ивелин Костов             Верея II (Стара Загора)       
 2  Лъчезар Захариев          Верея II (Стара Загора)       
 2  Антонио Цанков            Гигант (Съединение)           
 2  Благовест Зайцев          Гигант (Съединение)           
 2  Добрин Орловски           Гигант (Съединение)           
 2  Даниел Добриков           Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Чавдар Камов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Димитър Янч. Димитров      Евроколеж (Пловдив)           
 2  Серафим Михайлов          Евроколеж (Пловдив)           
 2  Георги Димитров Георгиев  Загорец (Нова Загора)         
 2  Добромир Димитров         Загорец (Нова Загора)         
 2  Калоян Динев              Загорец (Нова Загора)         
 2  Хайри Мехмед              Загорец (Нова Загора)         
 2  Явор Иванов               Загорец (Нова Загора)         
 2  Гюнай Метинов             Карнобат (Карнобат)           
 2  Кристиян Христов          Карнобат (Карнобат)           
 2  Никола Данчев             Левски (Карлово)              
 2  Кирчо Крумов              Миньор (Раднево)              
 2  Янко Енчев                Миньор (Раднево)              
 2  Стефан Рабаджийски        Раковски 2011 (Раковски)      
 2  Валентин Славов           Розова долина (Казанлък)      
 2  Николай Стоичков          Розова долина (Казанлък)      
 2  Петър Вълков              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 2  Валентин Тодоров          Сокол (Марково)               
 2  Рангел Кордов             Сокол (Марково)               
 2  Томас Петров              Сокол (Марково)               
 2  Костадин Арнаудов         Тунджа 2006 (Ягода)           
 2  Митко Филипов             Тунджа 2006 (Ягода)           
 2  Иван Дянков               Ямбол 1915 (Ямбол)            
 2  Станислав Славов          Ямбол 1915 (Ямбол)            
 2  Стоян Краешников          Ямбол 1915 (Ямбол)            
 2  Христо Димитров           Ямбол 1915 (Ямбол)            
 1  Бейсим Фикри Бейсим       Арда (Кърджали)               
 1  Георги Кременлиев         Арда (Кърджали)               
 1  Митко Плахов              Арда (Кърджали)               
 1  Еркан Мюмюн               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Николай Лалев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Стоян Славков             Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Димитър Джонджоров        Атлетик (Куклен)              
 1  Мирослав Кайряков         Атлетик (Куклен)              
 1  Никола Праматаров         Атлетик (Куклен)              
 1  Рамадан Хайрула           Атлетик (Куклен)              
 1  Станимир Ковачев          Атлетик (Куклен)              
 1  Апостол Попов             Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Димитър Пл. Димитров       Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Динко Митрев              Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Шабан Осман               Борислав 2009 (Първомай)      
 1  Александър Манолов        Верея II (Стара Загора)       
 1  Атанас Панов              Верея II (Стара Загора)       
 1  Джем Хаджи                Верея II (Стара Загора)       
 1  Росен Пенев               Верея II (Стара Загора)       
 1  Тодор Иванов              Верея II (Стара Загора)       
 1  Ерсин Тахсин              Гигант (Съединение)           
 1  Кристиян Николов          Гигант (Съединение)           
 1  Михаил Митев              Гигант (Съединение)           
 1  Стойчо Бебелеков          Гигант (Съединение)           
 1  Алпер Ясенов              Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Антон Колев               Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Златомир Илиев            Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Йордан Вранчев            Евроколеж (Пловдив)           
 1  Кирил Нушев               Евроколеж (Пловдив)           
 1  Николай Бончев            Евроколеж (Пловдив)           
 1  Александър Хардалов       Загорец (Нова Загора)         
 1  Кристиян Колев            Загорец (Нова Загора)         
 1  Християн Колев            Загорец (Нова Загора)         
 1  Христо Дончев Христов     Загорец (Нова Загора)         
 1  Александър Киров          Карнобат (Карнобат)           
 1  Георги Калоянов           Карнобат (Карнобат)           
 1  Димитър Иванов            Карнобат (Карнобат)           
 1  Милен Стоянов             Карнобат (Карнобат)           
 1  Митко Митев               Карнобат (Карнобат)           
 1  Пламен Димитров           Карнобат (Карнобат)           
 1  Трендафил Момчилов        Карнобат (Карнобат)           
 1  Яни Николов               Карнобат (Карнобат)           
 1  Васил Николаев Василев    Левски (Карлово)              
 1  Йордан Ковачев            Левски (Карлово)              
 1  Стефан Стойнов            Левски (Карлово)              
 1  Стоян Ангелов             Левски (Карлово)              
 1  Християн Момчилов         Левски (Карлово)              
 1  Веселин Бакърджиев        Миньор (Раднево)              
 1  Георги Вълев              Миньор (Раднево)              
 1  Петьо Николов             Миньор (Раднево)              
 1  Стелиян Евтимов           Миньор (Раднево)              
 1  Анатоли Киков             Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Венцислав Изевков         Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Георги Йотовски           Раковски 2011 (Раковски)      
 1  Данаил Иванов             Розова долина (Казанлък)      
 1  Милен Христов             Розова долина (Казанлък)      
 1  Петко Георгиев            Розова долина (Казанлък)      
 1  Иван Ангелов              Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Кристиян Перчемлиев       Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Любомир Александров       Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Стоян Костадинов          Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Христо Николов            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Веселин Отман             Сокол (Марково)               
 1  Иван Божков               Сокол (Марково)               
 1  Мартин Анастасов          Сокол (Марково)               
 1  Ален Иванов               Тунджа 2006 (Ягода)           
 1  Георги Маринов            Тунджа 2006 (Ягода)           
 1  Петър Димитров            Тунджа 2006 (Ягода)           
 1  Щерьо Щерев               Тунджа 2006 (Ягода)           
 1  Янко Вълканов             Тунджа 2006 (Ягода)           
 1  Иван Жечев                Ямбол 1915 (Ямбол)            
 1  Йордан Панчев             Ямбол 1915 (Ямбол)            
 1  Кристиян Георгиев         Ямбол 1915 (Ямбол)            
 1  Станислав Спасов          Ямбол 1915 (Ямбол)            
 1  Стоян Маринов             Ямбол 1915 (Ямбол) 


Прес-служба на ЗС на БФС – Пловдив

При използване на информацията от печатни и електронни медии, позоваването на Зоналния съвет на БФС – Пловдив е задължително.

За връзка с Прес-службата: z o n a _  p r e s  s @  a b v . b g