ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
Монтана > Новини > 2018 година > Април

Съдийски и делегатски наряди
13.04.2018

СЪДИЙСКИ И ДЕЛЕГАТСКИ  НАРЯДИ     ПРОЛЕТ –  2018 г. –  16 кр. –  ”А”  и “Б” ОФГ

                     П  Р  О  Т  И  В  Н  И  Ц  И

Д А Т А

ЧАС

Гл. съдия

І асистент

ІІ асистент

Делегат

1.

Ф – л 5 в Прециз  Козлодуй – Прециз 2

14.04.18 г.

10.00 ч.

Н. Георгиев

 

 

Р. Ников

2

                                Монтана 1 – Прециз 1

-  ІІ  -

11.00 ч.

-  ІІ  -

 

 

-  ІІ  -

3.

                                Ботев 2 – Ботев 1  /във Враца/

-  ІІ  -

11.00

Вл. Вълов

 

 

Г. Георгиев

4.

                                Монтана 3 – Монтана 2

 

 

 

 

 

 

5.

Ф – л 5 в Лом       Вършец – Поломие

-  ІІ  -

10.00 ч.

М. Михайлов

 

 

Р. Рангелов

6.

                                Берковица - Вълчедръм

-  ІІ  -

11.00 ч.

-  ІІ  -

 

 

-  ІІ  -

7.

Ф – л 7 в Прециз  Монтана 1 – Прециз 1

-  ІІ  -

10.00 ч.

Ив. Тодоров

Н. Десиславов

 

Л. Цветков

8.

                                Козлодуй – Прециз 2

-  ІІ  -

11.00 ч.

-  ІІ  -

-  ІІ  -

 

-  ІІ  -

9.

                                Ботев 2 – Ботев 1 /във Враца/

-  ІІ  -

12.00 ч.

Вл. Вълов

В. Живков

 

Г. Георгиев

10

Ф – л 7 в Лом       Белотинци – Бойчиновци

-  ІІ  -

10.00 ч.

Ем. Тодоров

Л. Цеков

 

Т. Тодоров

11

                                Вършец – Поломие

-  ІІ  -

11.00 ч.

-  ІІ  -

-  ІІ  -

 

-  ІІ  -

12

                                Берковица – Вълчедръм

-  ІІ  -

12.00 ч.

-  ІІ  -

-  ІІ  -

 

-  ІІ  -

13

Деца –                    Якимово – Медковец

-  ІІ  -

10.30 ч.

Ст. Малинов

Р. Славчев

Д. Николов

Ив. Илиев

14

“А” ОФГ               Чипровци – Берковица

-  ІІ  -

16.00 ч.

П. Милков

Ст. Иванов

Н. Георгиев

Л. Цветков

15

-  ІІ  -                      Бойчиновци – Пъстрина

-  ІІ  -

-  ІІ  -

В. Живков

Вл. Вълов

Н.Михайлов

Г. Цеков

16

-  ІІ  -                      Бързия – Расово

-  ІІ  -

-  ІІ  -

Ем. Тодоров

Б. Петков

Г. Найденов

Н. Василев

17

-  ІІ  -                      Д. Озирово – Г. Дамяново

-  ІІ  -

-  ІІ  -

В. Найденов

Л. Цеков

Р. Славчев

Р. Ников

18

“Б” ОФГ               Крапчене – Хайдут

-  ІІ  -

-  ІІ  -

НМалджански

М. Михайлов

Т. Валериев

Д. Димитров

19

Ф – 9                      Медковец – Берковица

15.04.18 г.

10.30 ч.

Д. Филипов

Б. Петков

 

Т. Евлогиев

20

 -  ІІ  -                     Монтана – Враца

-  ІІ  -

-  ІІ  -

Ем. Тодоров

М.Михайлов

 

В. Игнатов

21

Деца –                   Берковица – Вълчедръм

-  ІІ  -

14.00 ч.

Н. Георгиев

Л. Иванов

Ал.Рангелов

В. Данков

22

 “Б” ОФГ              Сантос – Комощица

15.04.18 г.

18.00 ч.

Н. Георгиев

Ил. Иванов

Р. Славчев

Р. Рангелов

23

-  ІІ  -                      Мадан – Липен

-  ІІ  -

16.00 ч.

Л. Цеков

Л. Шишков

Г. Найденов

Ст. Стаев

24

-  ІІ  -                      Д. Церовене – Портитовци

-  ІІ  -

-  ІІ  -

Й. Тодоров

Б. Петков

Д. Филипов

Г. Георгиев

25

-  ІІ  -                      Пъстренец – Кобиляк

-  ІІ  -

-  ІІ  -

Н. Десиславов

Бр. Спасов

Ст.Малинов

Сп.Младенов

26

-  ІІ  І                      Д. Цибър – Говежда

-  ІІ  -

-  ІІ  -

Ем. Тодоров

Т. Валериев

Ст. Иванов

Р. Христов

27

СЗ”В” АФГ          Ч. Бряг – Палвикени – мъже

-  ІІ  -

17.00 ч.

П. Милков

В. Найденов

Вл. Вълов

Ив. Илиев

28

-  ІІ  -                      Кнежа – Трявна             мъже 

-  ІІ  -            

-  ІІ  -

Вд

Вд

Вд+ИТодоров

Вд

                                Председател:...................................