ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
Монтана > Новини > 2018 година > Септември

Съдийски и делегатски наряди
14.09.2018

 

 

СЪДИЙСКИ  И  ДЕЛЕГАТСКИ  НАРЯДИ –   ІV  КРЪГ   “А” и “Б” ОФГ – ЕСЕН 2018  г.

 

П Р О Т И В Н И Ц И

ДАТА

ЧАС

ГЛ. СЪДИЯ

І АСИСТЕНТ

ІІ АСИСТЕНТ

ДЕЛЕГАТ

1.

Крапчене – Г. Дамяново           “А”ОФГ

15.09.18 г

17.00 ч

Н. Малджански

В. Найденов

Д. Филипов

Й. Тодоров

2.

Николово – Расово на изк.терен  -  ІІ  -

-  ІІ  -

17.00 ч

В. Живков

Н. Михайлов

Бр. Спасов

Л. Цветков

3.

Бързия – Д. Белотинци                  -  ІІ  -

-  ІІ  -

17.00 ч

П. Милков

М. Михайлов

М.Александров

Н. Василев

4.

Бойчиновци – Пъстрина               -  ІІ  -

-  ІІ  -

17.00 ч

Ем. Тодоров

Т. Валериев

Б. Петков

Сп. Младенов

5.

Комощица – Габровница         “Б”ОФГ

-  ІІ  -

17.00 ч

Ив. Тодоров

Л. Цеков

Ил. Иванов

Р. Рангелов

6.

Д. Озирово – Вършец               “А”ОФГ

16.09.18 г

17.00 ч

Вл. вълов

Л. Цеков

Р. Славчев

В. Игнатов

7.

Кобиляк – Чипровци                    -  ІІ  -

-  ІІ  -

14.00 ч

Ив. Тодоров

Ст. Иванов

Л. Шишков

Ив. Илиев

8.

Д. Цибър – Мадан                      “Б”ОФГ

-  ІІ  -

17.00 ч

М. Петров

М.Александров

Д. Филипов

Д. Димитров

9.

Портитовци – Ерден                    -  ІІ  -

-  ІІ 

17.00 ч

Ив. Тодоров

Ст. Иванов

Л. Шишков

Ив. Илиев

10

Д. Церовене – Стубел                   -  ІІ  -

-  ІІ  -

17.00 ч

Ем. Тодоров

Б. Петков

Ил. Иванов

Г. Цеков

11

Липен – Говежда                           -  ІІ  -

-  ІІ  -

17.00 ч

Й. Тодоров

Т. Валериев

Л. Иванов

Пл. Аспарухов

12

Железна – Благово                       -  ІІ  -

-  ІІ  -

17.00 ч

М. Михайлов

Бр. Спасов

Д. Николов

Т. Евлогиев

13

Мездра – Ч. Бряг                   “В” АФГ

-  ІІ  -

17.00 ч

В.Т.

В.Т.

ГбІV-П.Милков

Р. Христов

14

Славяново – Плевен               -  ІІ  -

-  ІІ  -

17.00 ч

Н. Малджански

Гб.

В.Найденов ВТ

Гб.

15

Видин – Царевец                    ЮСВ

19.09.18 г

16.00 ч

В. Живков

Н. Михайлов

В. Найденов

Ив. Илиев

16

Ерден – Г. Оряховица           U   15

20.09.18 г

16.00 ч

Ив. Тодоров

Н. Михайлов

Д. Филипов

В. Игнатов