ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2018 година > Септември

Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 6 кръг
14.09.2018

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

6 кръг – 15.09./събота/2018 г.  – 17:00 часа

15.09./събота/2018 г. – 17:00 часа

ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Стилян Димитров - Хасково

АС:Стефан Делчев - Хасково

АС:Иван Николов - Хасково

4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Петър Андреев - Хасково

ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Мустафа Шефкет - Кърджали

АС:Павел Драганов - Кърджали

АС:Божидар Карафейзиев - Кърджали

4-ти съдия:Камена Георгиева - Пловдив

Делегат:Николай Генков - Кърджали

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Валентин Станчев - Сливен

АС:Станимир Трифонов - Сливен

АС:Антон Величков - Сливен

4-ти съдия:Цветозар Манолов - Бургас

Делегат:Стоян Димов - Сливен

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Христо Панайотов - Бургас

АС:Иван Жечев - Бургас

АС:Георги Николаев - Бургас

4-ти съдия:Стефан Стефанов – Хасково

Делегат:Живко Недялков - Бургас

ФК“Созопол“(Созопол) – ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) от 18:00 часа

ГС:Радослав Гидженов - Пловдив

АС:Васил Петров - Пловдив

АС:Желязко Пилатов - Пловдив

4-ти съдия:Павлин Тютюнджиян - Бургас

Делегат:Илко Томов - Пловдив

ОФК“Гигант(Съединение) – ФК“Борислав 2009(Първомай)

ГС:Рюстем Карагарен - Пловдив

АС:Тони Пандарски - Пловдив

АС:Крум Апостолов  - Пловдив

4-ти съдия:Константин Стаматов - Пловдив

Делегат:Калоян Беделев - Пловдив

ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Садово“(Садово)

ГС:Тодор Тодоров - Пловдив

АС:Иван Копчев - Пловдив

АС:Екатерина Маринова - Пловдив

4-ти съдия:Димитър Петков - Пловдив

Делегат:Здравко Караджов - Пловдив

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС:Величко Милчев – Стара Загора

АС:Димо Димов – Стара Загора

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

4-ти съдия:Срефан Гурков - Сливен

Делегат:Петко Петков – Стара Загора

16.09./неделя/2018 г.  -  17:00 часа

ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Николай Вачев - Бургас

АС:Стефан Димитров - Бургас

АС:Красимир Йорданов - Бургас

4-ти съдия:Николай Николов - Хасково

Делегат:Валентин Иванов - Бургас

 

 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени