ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
Монтана > Новини > 2019 година > Ноември

Съдийски и делегатски наряди
08.11.2019

П Р О Т И В Н И Ц И

ДАТА

ЧАС

ГЛ. СЪДИЯ

І АСИСТЕНТ

ІІ АСИСТЕНТ

ДЕЛЕГАТ

1

Ф-л 5 на прец. Берковица – Монтана 1

09.11.19 г.

09.00 ч.

К.Кузманов

 

 

 

 

                           Прециз 2 – Монтана 2

  - ІІ -

10.00 ч.

 

 

 

 

 

                           Поломие - Козлодуй

  - ІІ -

11.00 ч.

 

 

 

 

 

                           Дунав - Атлетик

  - ІІ -

12.00 ч.

 

 

 

 

2

Ф-л 7                 Прециз 2 – Монтана 2

  - ІІ -

09.00 ч.

М.Петров

Дн.Стоянов

 

 

 

                           Берковица – Монтана 1

  - ІІ -

10.00 ч.

 

 

 

 

 

                           Дунав - Атлетик

  - ІІ -

11.00 ч.

 

 

 

 

 

                    Поломие – Вълчедръм  отл.

  - ІІ -

12.00 ч.

 

 

 

 

З

Д.Белотинци - Стубел

  - ІІ -

14.00 ч.

В.Живков

Р.Славчев

Бр.Спасов

Й.Тодоров

4

Крапчене - Бойчиновци

  - ІІ -

  - ІІ -

Ив.Тодоров

Д.Филипов

М.Михайлов

Д.Димитров

5

Г.Дамяново - Расово

  - ІІ -

  - ІІ -

Н.Малджански

В.Найденов

Ст.Иванов

Р.Ников

6

Чипровци - Пъстрина

  - ІІ -

  - ІІ -

П.Милков

Н.Михайлов

М.Николаев

Ив.Илиев

7

Ф- 9               Вълччедръм – Враца  отл.

10.11.19 г.

10.30 ч.

Б.Петков

Бр.Спасов

 

 

8

                            Монтана - Академия

  - ІІ -

  - ІІ -

Р.Славчев

К.Кузманов

 

 

9

                            Прициз – Д.Белотинци

  - ІІ -

  - ІІ -

Н.Николаев

Д.Филипов

 

 

10

                            Якимово - Медковец

  - ІІ -

  - ІІ -

П.Милков

Кр.Колов

 

 

7

Вихър – 23 - Ерден

10.11.19 г

14.00 ч.

В.Найденов

Р.Славчев

Н.Николаев

В.Игнатов

8

Вършец - Кобиляк

  - ІІ -

  - ІІ -

Ив.Тодоров

Д.Филипов

К.Кузманов

Ст.Стаев

9

Говежда – Мадан   “Б” ОФГ

  - ІІ -

12.00 ч.

Е.Тодоров

Б.Петков

Дн.Стоянов

Л.Цветков

10

Липен – Д.Озирово

  - ІІ -

14.00 ч.

П.Милков

Т.Валериев

Кр.Колов

Г.Цеков

1

Уч.игри 5-7    клас - финал

11.11.19 г.

10.30 ч.

Р.Славчев

Д.Филипов

К.Кузманов

 

 

               11-12 кл. 7-мо СУ - ФСПГ

12.11.19 г.

10.30 ч.

  - ІІ -

  - ІІ -

  - ІІ -

 

12

Ф-9                     Академия - Прециз

13.11.19 г.

16.00 ч.

Вр.

Вр.

 

 

2

“Академия Ботев” – Павликени  АФЛ

14.11.19 г.

14.30 ч.

Н.Малджански

Н.Михайлов

В.Найденов

Р.Христов