НачалоЗа контактиБългарски Футболен Съюз
ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2019 година > Ноември

Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 15 кръг
08.11.2019

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

15 кръг – 09.11.2019 година – 14:30 часа

09.11./събота/2019 г. – 14:30 часа

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Иван Петров - Ямбол

АС:Емил Иванов - Ямбол

АС:Стоян Зафиров - Ямбол

 4-ти съдия:Мюмюн Сар - Бургас

Делегат:Ивайло Дуков - Ямбол

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС:Стефан Павлов - Бургас

АС:Станимир Илков - Бургас

АС:Николай Бахов - Бургас

 4-ти съдия:Камена Георгиева - Пловдив

Делегат:Валентин Пеев - Бургас

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Тодор Малинов - Пловдив

АС:Георги Димчев - Пловдив

АС:Владимир Лазаров - Пловдив

 4-ти съдия:Никола Вангелов - Бургас

Делегат:Здравко Караджов - Пловдив

ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Тодор Тодоров - Пловдив

АС:Екатерина Маринова - Пловдив

АС:Никола Михайлов - Пловдив

 4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Цветан Гърдев - Пловдив

ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Никола Николов - Хасково

АС:Атанас Делчев - Хасково

АС:Владимир Хубенов - Кърджали

4-ти съдия:Светослав Шехов - Пловдив

Делегат:Петър Андреев - Хасково

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Светослав Лазаров - Бургас

АС:Динко Стоянов - Бургас

АС:Ганчо Джевелеков - Бургас

4-ти съдия:Георги Стоянов - Пловдив

Делегат:Валентин Иванов - Бургас

ФК“Созопол“(Созопол) – ОФК“Левски“(Карлово) от 15:30 часа

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Красимир Енев – Стара Загора

АС:Ангел Шамбуров – Стара Загора

4-ти съдия:Александър Аргиров - Бургас

Делегат:Петко Петков – Стара Загора

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Хасково 1957“(Хасково)

ГС:Денислав Сталев - Пловдив

АС:Светослав Енчев - Пловдив

АС:Лилия Думбалакова - Пловдив

4-ти съдия:Марио Кушев – Стара Загора

Делегат:Стойчо Стоев – Пловдив

10.11./неделя/2019 г. – 14:30 часа

ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Пламен Загоров – Стара Загора

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

4-ти съдия:Божидар Шуманов - Смолян

Делегат:Донка Желева – Стара Загора

                        

 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени