ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
София > Новини > 2019 година > Февруари

Програма АОГ Изток - Пролет 2019 г.
07.02.2019

                      БЪЛГАРСКИ  ФУТБОЛЕН  СЪЮЗ
                        ОБЛАСТЕН СЪВЕТ - С О Ф И Я
                                      П Р О Г Р А М А  
                ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН - 2018/2019  г.  
                  „А“ ОБЛАСТНА ГРУПА - ИЗТОК  
                        УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ: 
 
№              ФК                                                СТАДИОН
1 Ракитин - Трудовец /Трудовец/ ст. „Ракитин“ - с. Трудовец
2 Спортист /Нови хан/                   ст. „Левски“ - гр. Елин Пелин
3 ОФК Елин Пелин                        ст. „Левски“    гр. Елин Пелин
4 Бенковски /Костенец/                 ст. „Бенковски“ - гр. Костенец
5 Пирдоп /Пирдоп/                         ст. „Градски“ - гр. Пирдоп
6 Мътивир /Ихтиман/                     ст. „Христо Ботев“ - гр. Ихтиман
7 Рилец /Говедарци/                       ст. „Мальовица“ - с. Говедарци
8 Левски-1923 /Елин Пелин/         ст. „Левски“ - гр. Елин Пелин
9 Звездец /Горна Малина/              ст. „Звездец“ -  с. Горна Малина
10 Мирково /Мирково/                   ст. „Мирково“ - с. Мирково
11 Левски-2007 /Долна баня/        ст. „Васил Левски“ - с. Долна баня
 12 кръг - 09 - 10.03.2019 г. /събота - неделя/ - 15:00 ч.  
Бележки  Домакин                                 Гост
10.03. Левски-2007 /Долна баня/   Спортист /Нови хан/
09.03. Мирково /Мирково/             ОФК Елин Пелин
09.03. Звездец /Горна Малина/      Бенковски /Костенец/
09.03. Левски-1923 /Елин Пелин/ Пирдоп /Пирдоп/
10.03. Рилец /Говедарци/               Мътивир /Ихтиман/
           ПОЧИВА: Ракитин - Трудовец /Трудовец/
 13 кръг - 16 - 17.03.2019 г. /събота - неделя/ - 15:00 ч.  
Бележки  Домакин                                         Гост
17.03. - 11.30 ч.Мътивир /Ихтиман/  Левски-1923 /Елин Пелин/
16.03. Пирдоп /Пирдоп/                      Звездец /Горна Малина/
16.03. Бенковски /Костенец/               Мирково /Мирково/
16.03. - 11.00 ч.  ОФК Елин Пелин    Левски-2007 /Долна баня/
17.03. Спортист /Нови хан/                 Ракитин - Трудовец /Трудовец/
ПОЧИВА: Рилец /Говедарци/
 14 кръг - 23 - 24.03.2019 г. /събота - неделя/ - 15:00 ч.  
Бележки  Домакин                                         Гост
23.03. - 11.30 Ракитин - Трудовец /Трудовец/   ОФК Елин Пелин
23.03. Левски-2007 /Долна баня/       Бенковски /Костенец/
24.03. - 11.00 ч. Мирково /Мирково/ Пирдоп /Пирдоп/
23.03. Звездец /Горна Малина/           Мътивир /Ихтиман/
24.03. Левски-1923 /Елин Пелин/       Рилец /Говедарци/
     ПОЧИВА: Спортист /Нови хан/
 15 кръг - 30 - 31.03.2019 г. /събота - неделя/ - 15:00 ч.  
Бележки  Домакин                                        Гост
31.03. Рилец /Говедарци/                   Звездец /Горна Малина/
31.03. Мътивир /Ихтиман/                 Мирково /Мирково/
30.03. Пирдоп /Пирдоп/                     Левски-2007 /Долна баня/
30.03. Бенковски /Костенец/             Ракитин - Трудовец /Трудовец/
30.03. - 11.00 ч. ОФК Елин Пелин   Спортист /Нови хан/
     ПОЧИВА: Левски-1923 /Елин Пелин/
 16 кръг - 06 - 07.04.2019 г. /събота - неделя/ - 16:00 ч.  
Бележки  Домакин                                         Гост
07.04. Спортист /Нови хан/                Бенковски /Костенец/
06.04. Ракитин - Трудовец /Трудовец/  Пирдоп /Пирдоп/
07.04. - 11.30 ч.Левски-2007 /Долна баня/ Мътивир /Ихтиман/
07.04. - 11.30 ч.Мирково /Мирково/ Рилец /Говедарци/
06.04. - 11.30 ч.Звездец /Горна Малина/  Левски-1923 /Елин Пелин/
     ПОЧИВА: ОФК Елин Пелин
 17 кръг - 13 - 14.04.2019 г. /събота - неделя/ - 16:00 ч.  
Бележки  Домакин                                         Гост
14.04. Левски-1923 /Елин Пелин/      Мирково /Мирково/
14.04. Рилец /Говедарци/                    Левски-2007 /Долна баня/
13.04. Мътивир /Ихтиман/                  Ракитин - Трудовец /Трудовец/
13.04. Пирдоп /Пирдоп/                      Спортист /Нови хан/
13.04. Бенковски /Костенец/              ОФК Елин Пелин
     ПОЧИВА: Звездец /Горна Малина/
 18 кръг - 20 - 21.04.2019 г. /събота - неделя/ - 16:00 ч.  
Бележки  Домакин                                         Гост
20.04. - 11.30 ч.ОФК Елин Пелин     Пирдоп /Пирдоп/
21.04. Спортист /Нови хан/               Мътивир /Ихтиман/
20.04. Ракитин - Трудовец /Трудовец/  Рилец /Говедарци/
21.04.-11.30 ч. Левски-2007 /Долна баня/  Левски-1923 /Елин Пелин/
21.04.-11.30 ч. Мирково /Мирково/  Звездец /Горна Малина/
     ПОЧИВА: Бенковски /Костенец/
 19 кръг - 04 - 05.05.2019 г. /събота - неделя/ - 17:00 ч.  
Бележки  Домакин                                         Гост
04.05. Звездец /Горна Малина/        Левски-2007 /Долна баня/
04.05. - 11.30 ч. Левски-1923 /Елин Пелин/   Ракитин - Трудовец /Трудовец/
05.05. - 11.30 ч. Рилец /Говедарци/  Спортист /Нови хан/
05.05. Мътивир /Ихтиман/                ОФК Елин Пелин
04.05. Пирдоп /Пирдоп/                    Бенковски /Костенец/
     ПОЧИВА: Мирково /Мирково/
 20 кръг - 11 - 12.05.2019 г. /събота - неделя/ - 17:00 ч.  
Бележки  Домакин                                         Гост
11.05. Бенковски /Костенец/            Мътивир /Ихтиман/
11.05. ОФК Елин Пелин                   Рилец /Говедарци/
12.05. Спортист /Нови хан/              Левски-1923 /Елин Пелин/
11.05. - 11.30 ч. Ракитин - Трудовец /Трудовец/   Звездец /Горна Малина/
11.05. Левски-2007 /Долна баня/     Мирково /Мирково/
     ПОЧИВА: Пирдоп /Пирдоп/
 21 кръг - 18 - 19.05.2019 г. /събота - неделя/ - 17:00 ч.  
Бележки  Домакин                                          Гост
18.05. Мирково /Мирково/               Ракитин - Трудовец /Трудовец/
19.05. Звездец /Горна Малина/        Спортист /Нови хан/
18.05. Левски-1923 /Елин Пелин/   ОФК Елин Пелин
18.05. Рилец /Говедарци/                 Бенковски /Костенец/
18.05. Мътивир /Ихтиман/               Пирдоп /Пирдоп/
     ПОЧИВА: Левски-2007 /Долна баня/
 22 кръг - 25 - 26.05.2019 г. /събота - неделя/ - 17:00 ч.  
Бележки Домакин                                          Гост
25.05. Пирдоп /Пирдоп/                   Рилец /Говедарци/
25.05. Бенковски /Костенец/           Левски-1923 /Елин Пелин/
25.05. ОФК Елин Пелин                  Звездец /Горна Малина/
26.05. Спортист /Нови хан/             Мирково /Мирково/
25.05. Ракитин - Трудовец /Трудовец/  Левски-2007 /Долна баня/
     ПОЧИВА: Мътивир /Ихтиман/
             Областен първенец 01.06.2019 г.- 18.00 ч.  
 Забележка: ОС на БФС си запазва правото на промени в програмата!