ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
София > Новини > 2019 година > Февруари

Програма АОГ Запад-Пролет 2019 (ОС - София)
07.02.2019

                   БЪЛГАРСКИ  ФУТБОЛЕН  СЪЮЗ 
                       ОБЛАСТЕН СЪВЕТ - С О Ф И Я  
                                П Р О Г Р А М А  
                    ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН - 2018/2019  г.  
                     „А“ ОБЛАСТНА ГРУПА - ЗАПАД  
                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:  

1 Драгоман /Драгоман/  гр. Драгоман
2 Спортист-2006 /Драговищица/ ст. „Драговищица - с. Драговищица
3 ОФК Костинброд-2012 /Костинброд/ ст. „Бенковски“ - гр. Костинброд
4 Петърч /Петърч/   ст. „Петърч“ - с. Петърч
5 Ком-98 /Годеч/   ст. „Градски“ - гр. Годеч
6 Искър-2005 /Лакатник/  ст. „Лакатник“ - с. Лакатник
7 Торнадо /Безден/  ст. „Бенковски“ - гр. Костинброд
8 Зенит - Церово /Церово/  ст. „Спортист - Скала“ - с. Бов
9 ОФК Правец (Правец)  ст. „Правец“ - гр. Правец
10 Козаро-Скравена /Скравена/ ст. „Герена“ - гр. Ботевград

10 кръг - 23 - 24.03.2019 г. /събота - неделя/ - 15.00 ч.
Бележки      Домакин                                  Гост
23.03. Козаро-Скравена /Скравена/ Драгоман /Драгоман/
23.03.-11.00 ч. ОФК Правец /Правец  Спортист-2006 /Драговищица/
24.03. Зенит - Церово /Церово/        ОФК Костинброд-2012 /Костинброд/
24.03. - 11.00 ч.Торнадо /Безден/     Петърч /Петърч/
24.03. Искър-2005 /Лакатник/          Ком-98 /Годеч/
11 кръг - 30 - 31.03.2019 г. /събота - неделя/ - 15.00 ч.  
Бележки      Домакин                                  Гост
31.03. Искър-2005 /Лакатник/          Козаро-Скравена /Скравена/
30.03. Ком-98 /Годеч/                       Торнадо /Безден/
31.03. Петърч /Петърч/                     Зенит - Церово /Церово/
31.03. ОФК Костинброд-2012 /Костинброд/  ОФК Правец /Правец/
30.03.-11.30 ч. Спортист-2006 /Драговищица/  Драгоман /Драгоман/ 
12 кръг - 06 - 07.04.2019 г. /събота - неделя/ - 16.00 ч.  
Бележки      Домакин                                    Гост
06.04. Козаро-Скравена /Скравена/  Спортист-2006 /Драговищица/
06.04. Драгоман /Драгоман/              ОФК Костинброд-2012 /Костинброд/
06.04.-11.30 ч. ОФК Правец /Правец/   Петърч /Петърч/
07.04.-11.30 ч. Зенит - Церово /Церово/ Ком-98 /Годеч/
06.04. Торнадо /Безден/                     Искър-2005 /Лакатник/
13 кръг - 13 - 14.04.2019 г. /събота - неделя/ - 16.00 ч. 
Бележки      Домакин                                    Гост
14.04. Торнадо /Безден/                     Козаро-Скравена /Скравена/
14.04.-11.30 ч. Искър-2005 /Лакатник/  Зенит - Церово /Церово/
13.04. Ком-98 /Годеч/                        ОФК Правец /Правец/
14.04.-11.30 ч. Петърч /Петърч/       Драгоман /Драгоман/
13.04. ОФК Костинброд-2012 /Костинброд/ Спортист-2006 /Драговищица/
14 кръг - 20 - 21.04.2019 г. /събота - неделя/ - 16.00 ч.  
Бележки      Домакин                                     Гост
20.04.-11.30 ч. Козаро-Скравена/Скравена/  ОФК Костинброд-2012
20.04. Спортист-2006 /Драговищица/  Петърч /Петърч/
20.04. - 11.30 ч.Драгоман /Драгоман/  Ком-98 /Годеч/
20.04. ОФК Правец /Правец/            Искър-2005 /Лакатник/
21.04. Зенит - Церово /Церово/         Торнадо /Безден/
15 кръг - 04 - 05.05.2019 г. /събота - неделя/ - 17.00 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
05.05.-11.30 ч. Зенит - Церово /Церово/ Козаро-Скравена /Скравена/
04.05. Торнадо /Безден/                    ОФК Правец /Правец/
05.05. Искър-2005 /Лакатник/          Драгоман /Драгоман/
04.05.-11.30 ч. Ком-98 /Годеч/         Спортист-2006 /Драговищица/
05.05. Петърч /Петърч/                     ОФК Костинброд-2012
16 кръг - 11 - 12.05.2019 г. /събота - неделя/ - 17.00 ч.  
Бележки      Домакин                                       Гост
12.05. Козаро-Скравена /Скравена/ Петърч /Петърч/
12.05. ОФК Костинброд-2012          Ком-98 /Годеч/
11.05. Спортист-2006 /Драговищица/  Искър-2005 /Лакатник/
11.05. Драгоман /Драгоман/             Торнадо /Безден/
11.05. ОФК Правец /Правец/           Зенит - Церово /Церово/
17 кръг - 18 - 19.05.2019 г. /събота - неделя/ - 17.00 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
18.05. ОФК Правец /Правец/           Козаро-Скравена /Скравена/
18.05. Зенит - Церово /Церово/        Драгоман /Драгоман/
18.05. Торнадо /Безден/                    Спортист-2006 /Драговищица/
19.05. Искър-2005 /Лакатник/          ОФК Костинброд-2012
19.05. Ком-98 /Годеч/                       Петърч /Петърч/
18 кръг - 25 - 26.05.2019 г. /събота - неделя/ - 17.00 ч.  
Бележки     Домакин                                      Гост
25.05. Козаро-Скравена                   Ком-98 /Годеч/
26.05. Петърч /Петърч/                    Искър-2005 /Лакатник/
26.05. ОФК Костинброд-2012         Торнадо /Безден/
25.05.-11.30 ч. Спортист-2006 /Драговищица/  Зенит - Церово /Церово/
25.05. Драгоман /Драгоман/            ОФК Правец /Правец/
            Областен първенец 01.06.2019 г.- 18.00 ч.  
Забележка: ОС на БФС си запазва правото на промени в програмата!