ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
София > Новини > 2019 година > Февруари

Програма Юноши младша възраст-Пролет 2019
07.02.2019

                  БЪЛГАРСКИ  ФУТБОЛЕН  СЪЮЗ
                    ОБЛАСТЕН СЪВЕТ - С О Ф И Я
                                П Р О Г Р А М А  
ЮНОШИ МЛАДША ВЪЗРАСТ - РОДЕНИ 2002/2003 г.  
               ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН - 2018/2019  г.  
                            УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:  

№           ФК                                            СТАДИОН
1 Балкан-1929 /Ботевград/                 гр. Ботевград
2 Рилски спортист /Самоков/            гр. Самоков
3 Бенковски /Костенец/                      гр. Костенец
4 Спортист - 2009 /Своге/                  гр. Своге
5 Германея /Сапарева баня/               гр. Сапарева баня
6 Рилски спортист-2011 /Самоков/   гр. Самоков
7 Спортист-2006 /Драговищица/        с. Драговищица
8 Рилец /Говедарци/                             с. Говедарци
     8 кръг - 28.03.2019 г. /четвъртък/ - 15.00 ч.  
Бележки      Домакин                                          Гост
 Рилец /Говедарци/                                  Балкан-1929 /Ботевград/
31.03. Спортист-2006 /Драговищица/   Рилски спортист /Самоков/
 Рилски спортист-2011 /Самоков/         Бенковски /Костенец/
 Германея /Сапарева баня/                     Спортист - 2009 /Своге/
     9 кръг - 04.04.2019 г. /четвъртък/ - 16.00 ч.  
Бележки      Домакин                                         Гост
 Германея /Сапарева баня/                    Рилец /Говедарци/
 Спортист - 2009 /Своге/                       Рилски спортист-2011 /Самоков/
 Бенковски /Костенец/                          Спортист-2006 /Драговищица/
 Рилски спортист /Самоков/                 Балкан-1929 /Ботевград/
     10 кръг - 11.04.2019 г. /четвъртък/ - 16.00 ч.  
Бележки      Домакин                                         Гост
 Рилец /Говедарци/                                Рилски спортист /Самоков/
 Балкан-1929 /Ботевград/                      Бенковски /Костенец/
 Спортист-2006 (Драговищица)           Спортист - 2009 /Своге/
 Рилски спортист-2011 /Самоков/        Германея /Сапарева баня/
     11 кръг - 18.04.2019 г. /четвъртък/ - 16.00 ч.  
Бележки      Домакин                                         Гост
 Рилски спортист-2011 /Самоков/       Рилец /Говедарци/
21.04. Германея /Сапарева баня/         Спортист-2006 /Драговищица/
 Спортист - 2009 /Своге/                      Балкан-1929 /Ботевград/
 Бенковски /Костенец/                          Рилски спортист /Самоков/
      12 кръг - 02.05.2019 г. /четвъртък/ - 17.00 ч.  
Бележки      Домакин                                        Гост
 Рилец /Говедарци/                               Бенковски /Костенец/
 Рилски спортист /Самоков/                Спортист - 2009 /Своге/
 Балкан-1929 /Ботевград/                     Германея /Сапарева баня/
 Спортист-2006 /Драговищица/          Рилски спортист-2011 /Самоков/
     13 кръг - 09.05.2019 г. /четвъртък/ - 17.00 ч.  
Бележки      Домакин                                       Гост
12.05. Спортист-2006 /Драговищица/ Рилец /Говедарци/
 Рилски спортист-2011 /Самоков/      Балкан-1929 /Ботевград/
 Германея /Сапарева баня/                  Рилски спортист /Самоков/
 Спортист - 2009 /Своге/                     Бенковски /Костенец/
     14 кръг - 16.05.2019 г. /четвъртък/ - 17.00 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
 Рилец /Говедарци/                              Спортист - 2009 /Своге/
 Бенковски /Костенец/                        Германея /Сапарева баня/
 Рилски спортист /Самоков/              Рилски спортист-2011 /Самоков/
 Балкан-1929 /Ботевград/                   Спортист-2006 /Драговищица/
Забележка: ОС на БФС - София си запазва правото на промени в програмата!