ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
София > Новини > 2019 година > Февруари

Програма Деца първа група-Пролет 2019
07.02.2019

                   БЪЛГАРСКИ  ФУТБОЛЕН  СЪЮЗ
                    ОБЛАСТЕН СЪВЕТ - С О Ф И Я
                                   П Р О Г Р А М А
              ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН - 2018/2019  г.
          ДЕЦА ПЪРВА ГРУПА - РОДЕНИ 2004/2005 г.
                         УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

№                 ФК                                                   СТАДИОН
1 Сливнишки герой /Сливница/                гр. Сливница
2 Рилски спортист 2011 /Самоков/            гр. Самоков
3 Балкан 1929 /Ботевград/                          гр. Ботевград
4 Спортист 2009 /Своге/                             гр. Своге
5 ОФК Ботев 1937 /Ихтиман/                     гр. Ихтиман
6 Миньор /Перник/                                      гр. Перник
7 Ком 98 /Годеч/                                          гр. Годеч
8 ОФК Костинброд 2012 /Костинброд/     гр. Костинброд

     8 кръг - 30 - 31.03.2019 г. /събота - неделя/ - 11.30 ч.  
Бележки      Домакин                                       Гост
30.03. ОФК Костинброд 2012          Сливнишки герой /Сливница/
31.03. Ком 98 /Годеч/                        Рилски спортист 2011 /Самоков/
30.03.-13.30 ч. Миньор /Перник/      Балкан 1929 /Ботевград/
30.03. ОФК Ботев 1937 /Ихтиман/   Спортист 2009 /Своге/
     9 кръг - 06 - 07.04.2019 г. /събота - неделя/ - 11.30 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
06.04. ОФК Ботев 1937 /Ихтиман/ ОФК Костинброд 2012
06.04. Спортист 2009 /Своге/         Миньор /Перник/
06.04. Балкан 1929 /Ботевград/      Ком 98 /Годеч/
07.04. Рилски спортист 2011 /Самоков/ Сливнишки герой /Сливница/
     10 кръг -13 - 14.04.2019 г. /събота - неделя/ - 11.30 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
14.04. ОФК Костинброд 2012  Рилски спортист 2011 /Самоков/
13.04. Сливнишки герой /Сливница/ Балкан 1929 /Ботевград/
14.04. Ком 98 /Годеч/                    Спортист 2009 /Своге/
13.04.-13.30 ч. Миньор /Перник/ ОФК Ботев 1937 /Ихтиман/
     11 кръг - 20 - 21.04.2019 г. /събота - неделя/ - 11.30 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
20.04. - 13.30 ч. Миньор /Перник/ ОФК Костинброд 2012
21.04. ОФК Ботев 1937 /Ихтиман/ Ком 98 /Годеч/
20.04. Спортист 2009 /Своге/ Сливнишки герой /Сливница/
21.04. Балкан 1929 /Ботевград/ Рилски спортист 2011 /Самоков/
      12 кръг - 04.05.05.2019 г. /събота - неделя/ - 11.30 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
05.05. ОФК Костинброд 2012          Балкан 1929 /Ботевград/
04.05. Рилски спортист 2011 /Самоков/ Спортист 2009 /Своге/
05.05. Сливнишки герой /Сливница/ ОФК Ботев 1937 /Ихтиман/
05.05. Ком 98 /Годеч/                         Миньор /Перник/
     13 кръг -11 - 12.05.2019 г. /събота - неделя/ - 11.30 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
11.05. Ком 98 /Годеч/                        ОФК Костинброд 2012
11.05. - 13.30 ч. Миньор /Перник/   Сливнишки герой /Сливница/
11.05. ОФК Ботев 1937 /Ихтиман/  Рилски спортист 2011 /Самоков/
11.05. Спортист 2009 /Своге/          Балкан 1929 /Ботевград/
     14 кръг - 18 - 19.05.2019 г. /събота - неделя/ - 11.30 ч.  
Бележки      Домакин                                      Гост
18.05. ОФК Костинброд 2012          Спортист 2009 /Своге/
19.05. Балкан 1929 /Ботевград/        ОФК Ботев 1937 /Ихтиман/
19.05. Рилски спортист 2011 /Самоков/ Миньор /Перник/
19.05. Сливнишки герой /Сливница/ Ком 98 /Годеч/
                    Финал 25.05.2019 г.- 17.00 ч.  
Забележка: ОС на БФС си запазва правото на промени в програмата!