ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
София > Новини > 2019 година > Февруари

Програма Деца втора група-Пролет 2019
07.02.2019

                  БЪЛГАРСКИ  ФУТБОЛЕН  СЪЮЗ
                    ОБЛАСТЕН СЪВЕТ - С О Ф И Я
                                 П Р О Г Р А М А
                 ПРОЛЕТЕН ПОЛУСЕЗОН - 2018/2019  г.
             ДЕЦА ВТОРА ГРУПА - РОДЕНИ 2004/2005 г.
                              УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ:

№               ФК                                           СТАДИОН
1 Бенковски /Костенец/                          гр. Костенец
2 Средногорец 2016 /Златица/               с. Мирково
3 Звездец /Горна Малина/                      с. Горна Малина
4 Драгоман /Драгоман/                           гр. Драгоман
5 Белмекен /с. Костенец/                        гр. Костенец
6 Спортист /Нови хан/                            гара Елин Пелин
7 Пирдоп /Пирдоп/                                  гр. Пирдоп
8 ОФК Елин Пелин /Елин Пелин/         гр. Елин Пелин

     8 кръг - 30 - 31.03.2019 г. /събота - неделя/ - 11:30 ч.
Бележки      Домакин                                      Гост
30.03. ОФК Елин Пелин /Елин Пелин/ Бенковски /Костенец/
31.03. Пирдоп /Пирдоп/                         Средногорец 2016 /Златица/
31.03. Спортист /Нови хан/                   Звездец /Горна Малина/
31.03. Белмекен /с. Костенец/               Драгоман /Драгоман/
     9 кръг - 06 - 07.04.2019 г. /събота - неделя/ - 11:30 ч.
Бележки      Домакин                                     Гост
06.04. Белмекен /с. Костенец/            ОФК Елин Пелин /Елин Пелин/
07.04. Драгоман /Драгоман/                  Спортист /Нови хан/
07.04. Звездец /Горна Малина/             Пирдоп /Пирдоп/
06.04. Средногорец 2016 /Златица/      Бенковски /Костенец/
     10 кръг - 13 - 14.04.2019 г. /събота - неделя/ - 11:30 ч.
Бележки      Домакин                                   Гост
13.04. ОФК Елин Пелин /Елин Пелин/ Средногорец 2016 /Златица/
14.04. Бенковски /Костенец/                 Звездец /Горна Малина/
13.04. Пирдоп /Пирдоп/                        Драгоман /Драгоман/
14.04. Спортист /Нови хан/                   Белмекен /с. Костенец/
     11 кръг - 20 - 21.04.2019 г. /събота - неделя/ - 11:30 ч.
Бележки      Домакин                                    Гост
20.04. Спортист /Нови хан/                ОФК Елин Пелин /Елин Пелин/
21.04. Белмекен /с. Костенец/               Пирдоп /Пирдоп/
21.04. Драгоман /Драгоман/                  Бенковски /Костенец/
20.04. Звездец /Горна Малина/             Средногорец 2016 /Златица/
     12 кръг - 04 - 05.05.2019 г. /събота - неделя/ - 11:30 ч.
Бележки      Домакин                                    Гост
05.05. ОФК Елин Пелин /Елин Пелин/ Звездец /Горна Малина/
04.05. Средногорец 2016 /Златица/      Драгоман /Драгоман/
05.05. Бенковски /Костенец/                 Белмекен /с. Костенец/
05.05. Пирдоп /Пирдоп/                        Спортист /Нови хан/
     13 кръг - 11 - 12.05.2019 г. /събота - неделя/ - 11:30 ч.
Бележки      Домакин                                   Гост
11.05. Пирдоп /Пирдоп/ ОФК Елин Пелин /Елин Пелин/
11.05. Спортист /Нови хан/ Бенковски /Костенец/
12.05. Белмекен /с. Костенец/ Средногорец 2016 /Златица/
12.05. Драгоман /Драгоман/ Звездец /Горна Малина/
     14 кръг - 18 - 19.05.2019 г. /събота - неделя/ - 11:30 ч.
Бележки      Домакин                                  Гост
19.05. ОФК Елин Пелин /Елин Пелин/ Драгоман /Драгоман/
19.05. Звездец /Горна Малина/              Белмекен /с. Костенец/
18.05. Средногорец 2016 /Златица/       Спортист /Нови хан/
19.05. Бенковски /Костенец/                  Пирдоп /Пирдоп/
                   Финал 25.05.2019 г.- 17.00 ч.
Забележка: ОС на БФС си запазва правото на промени в програмата!