ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2019 година > Март

Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 21 кръг
15.03.2019

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

21 кръг – 16.03.2019 година – 15:00 часа

16.03./събота/2019 г. – 15:00 часа

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Миньор“(Раднево) от 13:00 часа

ГС:Кристиян Колев - Пловдив

АС:Светослав Енчев - Пловдив

АС:Желязко Пилатов - Пловдив

 4-ти съдия:Александър Аргиров - Бургас

Делегат:Марко Налбантов - Пловдив

ПФК“Нефтохимик 1962“(Бургас) – ОФК“Карнобат“(Карнобат) от 14:00 часа

ГС:Величко Милчев – Стара Загора

АС:Виктор Динев – Стара Загора

АС:Кристиян Кръстев – Стара  Загора

4-ти съдия:Цветозар Манолов - Бургас

Делегат:Петко Петков – Стара Загора

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Альоша Карамфилов – Ямбол

АС:Добромир Араванов - Ямбол

АС:Владимир Григоров - Ямбол

4-ти съдия:Васил Николов - Пловдив

Делегат:Ивайло Дуков - Ямбол

ФК“Садово“(Садово) – ФК“Созопол“(Созопол)

ГС:Мустафа Шефкет - Кърджали

АС:Атанас Делчев - Кърджали

АС:Павел Драганов - Кърджали

4-ти съдия:Константин Стаматов - Пловдив

Делегат:Владимир Годуманов - Кърджали

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Николай Николов - Хасково

АС:Иван Николов - Хасково

АС:Георги Димитров - Хасково

4-ти съдия:Ангел Шамбуров – Стара Загора

Делегат:Георги Николов - Хасково

ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Даниел Краевски - Пловдив

АС:Георги Стамболджиев - Пловдив

АС:Даньо Пенев - Пловдив

4-ти съдия:Камена Георгиева - Пловдив

Делегат:Димитър Манолов - Пловдив

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Хасково 1957“(Хасково)

ГС:Владимир Вълков - Пловдив

АС:Ириней Бодуров - Пловдив

АС:Атанас Пилатов - Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков - Сливен

Делегат:Андрей Бонев – Пловдив

17.03./неделя/2019 г. – 15:00 часа

ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Стефан Павлов - Бургас

АС:Стефан Димитров - Бургас

АС:Ганчо Джевелеков - Бургас

4-ти съдия:Христо Василев - Хасково

Делегат:Румен Величков - Бургас

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Николай Вачев - Бургас

АС:Динко Стоянов - Бургас

АС:Георги Николаев - Бургас

 4-ти съдия:Тодор Тодоров - Пловдив

Делегат:Любен Жилков - Пловдив


 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени