ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2019 година > Април

Трета лига - Югоизточна група, 24. - 25. кръг (статистика)
12.04.2019

 XXIV кръг
6 април 2019 г., събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             3:0 
1:0 Димитър Видев 3, 2:0 Никола Грозданов 20, 3:0 Руси  Чернаков
40
100 зрители

Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          3:1 
1:0 Александър Хардалов 28, 1:1 Пламен Колев 53, 3:1 Георги 
Йорданов Георгиев 68, 89
150 зрители
червен картон: Николай Стоичков (Рд) в ххх минута.
 
Хасково 1957 (Хасково) - Садово (Садово)                 13:0 
1:0 Борис Бисеров 15, 2:0 Юлий Шекеров 23, 3:0 Янко Енчев
24, 4:0 Стефан Русев 34, 7:0 Юлий Шекеров 36, 38, 48, 8:0
Стефан Русев 51, 9:0 Ерай Салиф 59, 10:0 Стефан Балев 61,
11:0 Борис Бисеров 74, 12:0 Димитър Александров 79-дузпа,
13:0 Стефан Русев 90
76 зрители
 
Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          0:0 
150 зрители

Гигант (Съединение) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            0:1 
0:1 Николай Костов 76
200 зрители
 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:0 
1:0 Даниел Добриков 22,  2:0 Андрей Атанасов 77
100 зрители

Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            1:4 
0:1 Мустафа Ехлиман Мустафа 18-дузпа, 0:2 Васил Калоянов
20, 0:3 Жулиен Парушев 70, 1:3 Даниел Стоянов 77, 1:4 Жулиен
Парушев 89
100 зрители

Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        2:0 
1:0 Серафим Михайлов 44, 2:0 Александър Христев 57
400 зрители
 
6 април 2019 г., събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                      3:1 
3:0 Трайо Грозев 17, 33, 53, 3:1 Веселин Филипов 70
70 зрители
червен картон: Боян Пенев (Лев) в 27 минута.


                           XXV кръг
10 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:0 
1:0 Жулиен Парушев 48
100 зрители

10 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                       0:2 
0:1 Ангел Костов 47, 0:2 Димитър Видев 86
150 зрители
червен картон: Илхан Ибрамчик (Атл) в 75 минута.

Сокол (Марково) - Карнобат (Карнобат)                     отложен  

Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)          1:4 
0:1 Антонио Ласков 13, 0:2 Трайо Грозев 55, 0:3 Станимир Баев
59, 0:4 Трайо Грозев 64, 1:4 Анастас Попов 71
200 зрители
червен картон: Анастас Попов (Свил) в ххх минута.

Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    0:0 
150 зрители
червен картон: Веселин Филипов (Лев) в 65 минута.

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)          4:2 
0:1 Георги Костадинов Георгиев 2, 2:1 Деян Христов 11, 23, 3:1 
Цветомир Цонков 27, 4:1 Деян Христов 72, 4:2 Лъчезар Ангелов
88
200 зрители

Борислав 2009 (Първомай) - Хасково 1957 (Хасково)         1:0 
1:0 Венцислав Гюзелев 60
200 зрители

Садово (Садово) - Загорец (Нова Загора)                   0:2 
0:1 Георги Йорданов Георгиев 48, 0:2 Александър Хардалов 86
20 зрители

Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     3:1 
0:1 Стоян Славков 25, 1:1 Атанас Апостолов 45+1, 2:1 Михаел
Лалев 67, 3:1 Данаил Иванов 
100 зрители