ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2019 година > Август

Съдийски назначения, Трета лига - Югоизточна група, 2. кръг
09.08.2019

Съдийски назначения

Трета лига – Югоизточна група

2. кръг 

10.08. /събота/ 2019 г. – 18:00 часа

ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС: Димо Димов - Сливен

АС: Станимир Трифонов - Сливен

АС: Емил Иванов - Ямбол

 4-ти съдия: Райко Чакъров - Пловдив

Делегат: Николай Бъчваров - Сливен

ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС: Мустафа Шефкет - Кърджали

АС: Атанас Делчев - Кърджали

АС: Владимир Хубенов - Кърджали

 4-ти съдия: Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат: Стойчо Стоев - Кърджали

ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

ГС: Цветозар Манолов - Бургас

АС: Стефан Димитров - Бургас

АС: Иван Жечев - Бургас

 4-ти съдия: Камена Георгиева - Пловдив

Делегат: Валентин Пеев - Бургас

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС: Павел Попов – Стара Загора

АС: Ивелин Рашев – Стара Загора

АС: Виктор Динев – Стара Загора

4-ти съдия: Тодор Тодоров - Пловдив

Делегат: Динко Златанов – Стара Загора

ФК“Созопол“(Созопол) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) от 19:00 часа

ГС: Светослав Шехов - Пловдив

АС: Екатерина Маринова - Пловдив

АС: Иван Чобанов - Пловдив

4-ти съдия: Мюмюн Сар - Бургас

Делегат: Огнян Златков - Пловдив

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС: Павлин Тютюнджиян - Бургас

АС: Христо Георгиев - Бургас

АС: Мурад Вели - Бургас

4-ти съдия: Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат: Димитър Дончев - Бургас

ФК“Хасково 1957“(Хасково) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС: Боян Славков - Пловдив

АС: Месут Ахмедов - Пловдив

АС: Георги Димчев - Пловдив

4-ти съдия: Любомир Александров - Хасково

Делегат: Георги Карушев – Пловдив

11.08. /неделя/ 2019 г. – 18:00 часа

ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ОФК“Карнобат“(Карнобат) - отложен

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС: Адриян Сюрджиев - Смолян

АС: Румен Иванов - Смолян

АС: Николай Бинев – Смолян

4-ти съдия: Денислав Сталев - Пловдив

Делегат: Радослав Фисински - Смолян

                                   

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени