Logo

Grassroots // Жени и девойки // Резултати

Класиране

Отбор С. П. Р. З. Г.Р. Т.
1 НСА 16 15 1 0 82 46
2 Пълдин Пд 16 12 1 3 24 37
3 Етър ВТ 16 11 0 5 28 33
4 Локомотив Ст Загора 16 7 2 7 3 23
5 "Спортика" Благоевград 9 6 1 2 3 19
6 ЛП Супер Спорт 16 4 2 10 -8 14
7 Севлиево Лейдис 16 4 2 10 -19 14
8 Риал 16 4 1 11 -47 13
9 Енко Пд 9 2 1 6 -17 7
10 Левски Чепинци 16 1 3 12 -49 6

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
18.07.20 18:00 ЛП Супер Спорт 6:0 Левски Чепинци
18.07.20 18:00 Пълдин Пд 2:0 Севлиево Лейдис
18.07.20 18:00 Етър ВТ 0:4 Локомотив Ст Загора
18.07.20 18:00 НСА 10:0 Риал

Пълна програма

Програма кръг 1

Дата Час Домакин   Гост
07.09.19 16:30 Риал 0:12 НСА
07.09.19 16:30 Севлиево Лейдис 2:1 Локомотив Ст Загора
07.09.19 16:30 Левски Чепинци 2:2 "Спортика" Благоевград
07.09.19 16:30 ЛП Супер Спорт 1:2 Енко Пд

Програма кръг 2

Дата Час Домакин   Гост
14.09.19 14:00 Локомотив Ст Загора 2:0 Левски Чепинци
14.09.19 16:00 НСА 3:1 ЛП Супер Спорт
14.09.19 16:00 Етър ВТ 3:0 Севлиево Лейдис
15.09.19 16:00 Пълдин Пд 3:0 Риал

Програма кръг 3

Дата Час Домакин   Гост
21.09.19 14:30 ЛП Супер Спорт 0:0 Пълдин Пд
21.09.19 15:30 Левски Чепинци 0:4 Етър ВТ
21.09.19 15:30 Енко Пд 0:7 НСА
22.09.19 15:30 Риал 2:4 "Спортика" Благоевград

Програма кръг 4

Дата Час Домакин   Гост
12.10.19 14:30 Локомотив Ст Загора 5:0 Риал
13.10.19 14:30 Севлиево Лейдис 1:4 Левски Чепинци
13.10.19 14:30 Пълдин Пд 4:1 Енко Пд
15.10.19 16:00 "Спортика" Благоевград 2:1 ЛП Супер Спорт

Програма кръг 5

Дата Час Домакин   Гост
19.10.19 12:30 Енко Пд 0:2 "Спортика" Благоевград
19.10.19 14:00 НСА 3:0 Пълдин Пд
19.10.19 14:00 ЛП Супер Спорт 1:0 Локомотив Ст Загора
20.10.19 12:00 Риал 2:4 Етър ВТ

Програма кръг 6

Дата Час Домакин   Гост
07.12.19 14:00 Локомотив Ст Загора 2:2 Енко Пд
07.12.19 14:00 Севлиево Лейдис 3:2 Риал
07.12.19 14:00 Етър ВТ 3:0 ЛП Супер Спорт
07.12.19 14:00 "Спортика" Благоевград 0:6 НСА

Програма кръг 7

Дата Час Домакин   Гост
02.11.19 13:30 НСА 6:0 Локомотив Ст Загора
02.11.19 13:30 Риал 4:1 Левски Чепинци
02.11.19 13:30 Пълдин Пд 1:2 "Спортика" Благоевград
02.11.19 13:30 Енко Пд 0:4 Етър ВТ
02.11.19 16:30 ЛП Супер Спорт 2:1 Севлиево Лейдис

Програма кръг 8

Дата Час Домакин   Гост
09.11.19 13:00 Етър ВТ 1:3 НСА
09.11.19 13:00 Локомотив Ст Загора 0:2 Пълдин Пд
09.11.19 14:30 Левски Чепинци 0:0 ЛП Супер Спорт
10.11.19 13:00 Севлиево Лейдис 1:0 Енко Пд

Програма кръг 9

Дата Час Домакин   Гост
16.11.19 13:00 "Спортика" Благоевград 3:1 Локомотив Ст Загора
16.11.19 13:00 НСА 3:0 Севлиево Лейдис
16.11.19 13:00 Пълдин Пд 2:1 Етър ВТ
16.11.19 13:00 Енко Пд 2:1 Левски Чепинци

Програма кръг 10

Дата Час Домакин   Гост
23.11.19 13:00 Етър ВТ 1:0 "Спортика" Благоевград
23.11.19 13:00 Левски Чепинци 0:10 НСА
24.11.19 13:00 Риал 0:5 ЛП Супер Спорт
24.11.19 13:00 Севлиево Лейдис 1:3 Пълдин Пд

Програма кръг 11

Дата Час Домакин   Гост
30.11.19 13:00 Енко Пд 1:3 Риал
30.11.19 13:00 "Спортика" Благоевград 3:1 Севлиево Лейдис
30.11.19 13:00 Локомотив Ст Загора 2:4 Етър ВТ
01.12.19 13:00 Пълдин Пд 3:0 Левски Чепинци

Програма кръг 12

Дата Час Домакин   Гост
13.06.20 17:30 НСА 6:0 Левски Чепинци
13.06.20 17:30 Пълдин Пд 2:1 Локомотив Ст Загора
13.06.20 17:30 Севлиево Лейдис 2:1 ЛП Супер Спорт
14.06.20 17:30 Етър ВТ 8:1 Риал

Програма кръг 13

Дата Час Домакин   Гост
20.06.20 18:00 Левски Чепинци 1:1 Севлиево Лейдис
20.06.20 18:00 НСА 3:0 Етър ВТ
21.06.20 17:00 Локомотив Ст Загора 2:0 ЛП Супер Спорт
21.06.20 18:00 Риал 1:8 Пълдин Пд

Програма кръг 14

Дата Час Домакин   Гост
27.06.20 18:00 Етър ВТ 7:0 Левски Чепинци
27.06.20 18:00 Пълдин Пд 0:6 НСА
27.06.20 18:00 ЛП Супер Спорт 2:3 Риал
27.06.20 18:00 Локомотив Ст Загора 2:1 Севлиево Лейдис

Програма кръг 15

Дата Час Домакин   Гост
02.07.20 18:00 ЛП Супер Спорт 0:3 НСА
04.07.20 18:00 Левски Чепинци 0:1 Локомотив Ст Загора
04.07.20 18:00 Риал 1:1 Севлиево Лейдис
04.07.20 18:00 Етър ВТ 1:2 Пълдин Пд

Програма кръг 16

Дата Час Домакин   Гост
08.07.20 18:00 Левски Чепинци 1:6 Пълдин Пд
08.07.20 18:00 ЛП Супер Спорт 0:3 Етър ВТ
08.07.20 18:00 Севлиево Лейдис 0:3 НСА
08.07.20 18:00 Риал 2:5 Локомотив Ст Загора

Програма кръг 17

Дата Час Домакин   Гост
11.07.20 18:00 Левски Чепинци 1:5 Риал
11.07.20 18:00 Локомотив Ст Загора 1:1 НСА
11.07.20 18:00 Севлиево Лейдис 2:5 Етър ВТ
11.07.20 18:00 Пълдин Пд 5:1 ЛП Супер Спорт

Програма кръг 18

Дата Час Домакин   Гост
18.07.20 18:00 ЛП Супер Спорт 6:0 Левски Чепинци
18.07.20 18:00 Пълдин Пд 2:0 Севлиево Лейдис
18.07.20 18:00 Етър ВТ 0:4 Локомотив Ст Загора
18.07.20 18:00 НСА 10:0 Риал