Logo

ОС Русе: програма футбол 5

16/09/2020 (ОС Русе)
 

 

 

 

 

БЪЛГАРСКИ  ФУТБОЛЕН  СЪЮЗ

Областен съвет - Русе            fax: 082 / 821 829

7000, гр. Русе

Спортен комплекс “Ялта”

Централна поща ПК 5;    ( 082 / 821 830

 

 

 

 

 

 

Сезон  2020 / 2021 г. - Есен

футбол 5  - ДЕЦА, родени 2012 – 2013 г.

 

Участващи отбори:  

1   ФК „ДУНАВ 2010“  (1)                - гр.Русе               4. ФК „СВЕТКАВИЦА”        – гр.Търговище

2.  ФК „ДУНАВ 2010” (2)                 - гр.Русе               5. ФК „ЛОКОМОТИВ“        - гр.Русе                             

3.   ФК „ЧЕРНОЛОМЕЦ 2017”        - гр.Попово         

 

Отборите съставени от 15 състезатели. Медицински преглед, който важи за трите турнира. Играе се 4 + 1   с хокейни смени 2 х 15 минути.                                                                                   

 

 

І кръг                                    27 Септември  2020 г. (неделя) – гр.Русе  стадион Дунав

 

Час

                    Терен 1

Час

                  Терен 2

9.00ч.

ДУНАВ 1

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

9.00ч.

ЛОКОМОТИВ

 

СВЕТКАВИЦА

9.40ч.

ДУНАВ 2

 

СВЕТКАВИЦА

9.40ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

10.15ч.

ДУНАВ 1

 

ЛОКОМОТИВ

10.15ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

10.50ч.

ДУНАВ 2

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

10.50ч.

ДУНАВ 1

 

СВЕНКАВИЦА

11.20ч.

ДУНАВ 2

 

ЛОКОМОТИВ

 

 

 

 

 

 

 

 ІІ кръг                                 03 октомври  2020 г. (събота) – гр.Русе стадион Дунав

 

Час

                    Терен 1

Час

                  Терен 2

9.00ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

ДУНАВ 1

9.00ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ЛОКОМОТИВ

9.40ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ДУНАВ 2

9.40ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

ЛОКОМОТИВ

10.15ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ДУНАВ 1

10.15ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

СВЕТКАВИЦА

10.50ч.

ЧЕРНОЛОМЕЦ

 

ДУНАВ 2

10.50ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ДУНАВ 1

11.20ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ДУНАВ 2

11.20ч.

 

 

 

 

 

 

 ІІІ кръг                                10  Октомври   2020 г. (събота) – гр.Русе  стадион Дунав

 

Час

                    Терен 1

Час

                  Терен 2

9.00ч.

ДУНАВ 1

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

9.00ч.

ЛОКОМОТИВ

 

СВЕТКАВИЦА

9.40ч.

ДУНАВ 2

 

СВЕТКАВИЦА

9.40ч.

ЛОКОМОТИВ

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

10.15ч.

ДУНАВ 1

 

ЛОКОМОТИВ

10.15ч.

СВЕТКАВИЦА

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

10.50ч.

ДУНАВ 2

 

ЧЕРНОЛОМЕЦ

10.50ч.

ДУНАВ 1

 

СВЕНКАВИЦА

11.20ч.

ДУНАВ 2

 

ЛОКОМОТИВ

 

 

 

 

 

 

 

Гр.Русе

15.09.2020 г.                                                                           ОС на БФС – РУСЕ си запазва правото на промени в програмата.

 


Още новини от ОС Русе
  • Архив
haidedaritame.com