Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 30 кръг

07/05/2021 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения  - 30 кръг

„Трета лига“ – Югоизточна група

08.05./събота/2021 г. – 18:00 часа

07.05./петък/2021 г. – 18:00 часа

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Николай Николов - Хасково

АС:Стефан Делчев - Хасково

АС:Георги Димитров - Хасково

 4-ти съдия:Мюмюн Сар - Бургас

Делегат:Веселин Василев - Хасково

08.05./събота/2021 г. – 18:00 часа

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС:Димо Димов - Сливен

АС:Петър Балтов - Сливен

АС:Валери Вълков - Сливен

 4-ти съдия:Марио Кушев – Стара Загора

Делегат:Радостин Бончев - Сливен

ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив) – ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора)

ГС:Стефан Гурков - Сливен

АС:Деян Стойнов - Сливен

АС:Добри Добрев - Сливен

 4-ти съдия:Владимир Недялков - Пловдив

Делегат:Стоян Димов - Сливен

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Стефан Георгиев – Стара Загора

АС:Никола Калчев – Стара Загора

 4-ти съдия:Яни Янев - Сливен

Делегат:Донка Желева – Стара Загора

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Неделчо Гаджалов - Пловдив

АС:Константин Стаматов - Пловдив

АС:Никола Гевезов - Пловдив

 4-ти съдия:Христо Василев - Хасково

Делегат:Милко Якимов - Пловдив

ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ОФК“Хасково“(Хасково)

ГС:Стефан Димитров - Бургас

АС:Христо Георгиев - Бургас

АС:Христо Попов - Бургас

 4-ти съдия:Даниел Иванов - Смолян

Делегат:Живко Недялков - Бургас

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Иван Пенчев – Стара Загора

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Костадин Керацов – Стара Загора

 4-ти съдия:Светослав Лазаров - Бургас

Делегат:Христо Христов – Стара Загора

09.05./неделя/2021 г. – 18:00 часа

ОФК“Левски“(Карлово) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Георги Кабаков - Пловдив

АС:Мартин Маргаритов - Пловдив

АС:Йордан Петров - Пловдив

 4-ти съдия:Георги Стоянов - Пловдив

Делегат:Димитър Балтаджиев - Пловдив

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Альоша Карамфилов - Ямбол

АС:Стоян Зафиров - Ямбол

АС:Владимир Григоров - Ямбол

 4-ти съдия:Теодора Стоева - Пловдив

Делегат:Николай Костадинов - Ямбол

 

 

 СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на пр
Още новини от ЗС Пловдив
  • Архив
haidedaritame.com