Logo

ЗС Пловдив: Заседание на Дисциплинарната комисия - 16.04.2024 г.

16 Април 2024 00:00 (ЗС Пловдив)
 

На свое заседание от 16 април 2024 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:

                                                      

                                   "Трета лига" - Югоизточна група

 

 

Име,фамилия(Отбор)                            Провинение             Наказание

Христомир Иванов(Созопол)           5-ти жълт картон          1 среща

Александър Димов(Асеновец)         5-ти жълт картон          1 среща

Тодор Танчев(Асеновец)                   5-ти жълт картон          1 среща

Васил Колев(Саяна)                          5-ти жълт картон           1 среща

Мирослав Манев(Куклен)                 5-ти жълт картон         1 среща

Николай Янков(Загорец)                  5-ти жълт картон          1 среща

Иво Иванов(Роз.долина)                  5-ти жълт картон          1 среща

Николай Йорджев(Ямбол)               9-ти жълт картон           2 срещи

Горан Ахмед(Д-град)                        9-ти жълт картон             2 срещи

Венцислав Иванов(Роз.долина)       червен картон              1 среща

Петър Петров(Карлово)                    червен картон               1 среща

Пламен Колев(Карлово)                   червен картон               1 среща

                               

                         "А" - Регионална група     

 

Веселин Локов(Спартак)                   червен картон               1 среща

Георги Манчев(Г.чардак)                   червен картон               2 срещи

Велко Мичкюров(Кричим)                 червен картон               2 срещи

Илия Янков(Д.поле)                           5-ти жълт картон           1 среща

Станислав Арабаджийски(Царацово)5-ти жълт картон      1 среща

                                                                                          

                     "Б" - Регионална група     

 

Благой Димов(Бяла река)                    червен картон            1 среща

Павел Георгиев(Стряма)                     червен картон             1 среща

Иван Шопов(Стряма)                           червен картон            1 среща

Николай Панов(Цалапица)                  червен картон            1 среща

 

                      Зонална група "U19"    

 

Валентин Радичев(Свиленград)       червен картон            3 срещи 

Мерт Мутиш(Свиленград)                 червен картон             3 срещи

Теодор Баневски(Чирпан)                  червен картон            3 срещи 

Огнян Антонов(Самуил)                    червен картон             3 срещи

                              

                     Зонална група "U17"    

 

Николай Арнаудов(Син.камъни) 5-ти жълт картон          1 среща 

Спас Божиков(Войсил)                  червен картон               2 срещи 

Никола Ганчев(Войсил)                  червен картон              1 среща

Благовест Молев(Асеновец)         червен картон              1 среща

Йордан Апостолов(Асеновец)       червен картон              1 среща

                                          

                       Зонална група "U15"    

 

Иван Желев(Локо Ст.З)                червен картон               1 среща 

Радостин Иванов(Роз.долина)   5-ти жълт картон          1 среща 

                                       

                        Зонална група "U14"    

 

Николай Желев(Берое)               5-ти жълт картон           1 среща 

Яни Джаков(Берое)                        червен картон              2 срещи

Мартин Илиев(Локо Ст.З)   5-ти жълт/червен картон    3 срещи 

 

На основание член 34(1) 2 - 4- 3 от Дисциплинарния правилник се налага финансова санкция в размер на 100 (сто) лева на г-н Атанас Апостолов - ФК " Розова долина" гр. Казанлък.

Още новини от ЗС Пловдив

Играни отложени мачове

18 Май 2024 00:00
Футбол 7 Ю10 Група Б 22. кръг   16/05/2024 18:00 ФК "Хасково" - 1 - Хасково (ОГ Пд Ф7 U 10 Б) 0:1 ФК "Бригада 2010" - Димитровград (ОГ Пд Ф7 U10 Б) 23. кръг 16/05/2024 17:00 ФК "Бригада 2010" - Димитровград (ОГ Пд Ф7 U10 Б) 1:0 ФК "Хасково" - 2 - Хасково (ОГ Пд Ф7 U 10 Б) ...

Девойки до 11 години

17 Май 2024 00:00
Програма за 19.05., неделя в село Труд. 19. кръг 19/05/2024 09:00 ФК "Траките 2007" - Скутаре (девойки до 11 г.) -:- ПФК "Ботев" - Пловдив (девойки до 11 г.) 17. кръг 19/05/2024 10:00 ФК "Траките 2007" - Скутаре (девойки до 11 г.) -:- ПФК "Локомотив Пловдив - 1926" -...

Насрочени отложени мачове

17 Май 2024 00:00
ЗГ Ю19 24. кръг 21/05/2024 00:00 ФК "Чирпан 1929" - Чирпан (ЗГ U19) -:- ФК "Димитровград-1947" - Димитровград (ЗГ U19) Часът допълнително. ЗГ Ю14 16. кръг 22/05/2024 12:00 ФК "Бургас спорт" - Бургас (ЗГ U14) -:- ПФК "Локомотив Пловдив - 1926" - Пловдив (ЗГ U14)   ОГ...

Заседание на Дисциплинарната комисия - 17.05.2024 г.

17 Май 2024 00:00
На свое заседание от 17 май 2024 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:                                                                                   ...
  • Архив
www.bionat.bg