Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 30. кръг

17 Април 2024 00:00 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения – 30. кръг

Трета лига – Югоизточна група

17.04./Сряда/2024г. – 17:00 часа

17.04./Сряда/2024г. – 17:00 часа

ОФК “ Левски“ (Карлово) - ФК„ Созопол“ (Созопол)

ГС: Кристиян Колев - Пловдив

АС: Иван Беделев - Пловдив

АС: Валентин Атанасов - Пловдив

4-ти съдия: Боян Славков - Пловдив

Делегат: Здравко Караджов – Пловдив

ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол) - ПФК “ Берое “ II (Стара Загора)

ГС: Валентин Железов - Бургас

АС: Станимир Трифонов - Сливен

АС: Христо Стоянов - Сливен

4-ти съдия: Жельо Ненчев - Бургас

Делегат: Борис Ганев – Бургас

ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив) - ФК “ Саяна Хасково“(Хасково)

ГС: Георги Кабаков - Пловдив

АС: Светослав Енчев - Пловдив

АС: Цветан Горанов - Пловдив

4-ти съдия: Владимир Недялков - Пловдив

Делегат: Тони Пандарски – Пловдив

ФК “ Асеновец 2005“ (Асеновград) - ОФК “ Несебър“ (Несебър)

ГС: Рюстем Карагарен - Пловдив

АС: Желязко Пилатов - Пловдив

АС: Ириней Бодуров - Пловдив

4-ти съдия: Тодор Тодоров - Пловдив

Делегат: Любен Жилков – Пловдив

ОФК “ Гигант“ (Съединение) - ФК “ Сокол“ (Марково)

ГС: Альоша Карамфилов - Ямбол

АС: Владимир Григоров - Ямбол

АС: Денислав Димитров - Сливен

4-ти съдия: Николай Запрянов - Пловдив

Делегат: Георги Христов – Ямбол

ФК „Секирово“ (Раковски) - ФК “ Родопа Смолян “(Смолян)

ГС: Павлин Тютюнджиян - Бургас

АС: Владимир Минчев - Бургас

АС: Желязко Атанасов - Хасково

4-ти съдия: Камен Терзиев – Стара Загора

Делегат: Валентин Пеев – Бургас

ФК “ Сливен “ (Сливен) - ПФК „ Ботев“  II (Пловдив)

ГС: Светослав Лазаров - Бургас

АС: Милен Митев – Стара Загора

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

4-ти съдия: Стефан Гурков - Сливен

Делегат: Стоян Вътев – Бургас

ФК “ Димитровград 1947 “ (Димитровград) - ФК “ Атлетик“ (Куклен)

ГС: Иван Петров - Ямбол

АС: Яни Дончев - Ямбол

АС: Николай Караджов - Ямбол

4-ти съдия: Любомир Александров - Хасково

Делегат: Николай Костадинов – Ямбол

ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив) - ОФК “ Карнобат “ (Карнобат)

ГС: Апостол Иванов - Пловдив

АС: Иван Чобанов - Пловдив

АС: Владимир Лазаров - Пловдив

4-ти съдия: Гьокхан Адем - Пловдив

Делегат: Васил Николов – Пловдив

ФК “ Загорец“ (Нова Загора) - ФК “ Розова долина “ (Казанлък)

ГС: Георги Стоянов - Пловдив

АС: Кристиян Иванов - Пловдив

АС: Добри Добрев - Пловдив

4-ти съдия: Габриела Найденова – Стара Загора

Делегат: Георги Карушев – Пловдив  

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив

Играни отложени мачове

18 Май 2024 00:00
Футбол 7 Ю10 Група Б 22. кръг   16/05/2024 18:00 ФК "Хасково" - 1 - Хасково (ОГ Пд Ф7 U 10 Б) 0:1 ФК "Бригада 2010" - Димитровград (ОГ Пд Ф7 U10 Б) 23. кръг 16/05/2024 17:00 ФК "Бригада 2010" - Димитровград (ОГ Пд Ф7 U10 Б) 1:0 ФК "Хасково" - 2 - Хасково (ОГ Пд Ф7 U 10 Б) ...

Девойки до 11 години

17 Май 2024 00:00
Програма за 19.05., неделя в село Труд. 19. кръг 19/05/2024 09:00 ФК "Траките 2007" - Скутаре (девойки до 11 г.) -:- ПФК "Ботев" - Пловдив (девойки до 11 г.) 17. кръг 19/05/2024 10:00 ФК "Траките 2007" - Скутаре (девойки до 11 г.) -:- ПФК "Локомотив Пловдив - 1926" -...

Насрочени отложени мачове

17 Май 2024 00:00
ЗГ Ю19 24. кръг 21/05/2024 00:00 ФК "Чирпан 1929" - Чирпан (ЗГ U19) -:- ФК "Димитровград-1947" - Димитровград (ЗГ U19) Часът допълнително. ЗГ Ю14 16. кръг 22/05/2024 12:00 ФК "Бургас спорт" - Бургас (ЗГ U14) -:- ПФК "Локомотив Пловдив - 1926" - Пловдив (ЗГ U14)   ОГ...

Заседание на Дисциплинарната комисия - 17.05.2024 г.

17 Май 2024 00:00
На свое заседание от 17 май 2024 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:                                                                                   ...
  • Архив
www.bionat.bg