Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения, Трета лига - Югоизточна група, 19.кръг

25 Ноември 2022 00:00 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения – 19. кръг

Трета лига – Югоизточна група

26.11./събота/2022 г. – 14:30 часа

25.11./петък/2022 г. – 14:30 часа

ОФК “ Гигант“ (Съединение) - ФК “ Димитровград 1947 “ (Димитровград) – отложен

ОФК “ Несебър“ (Несебър) - ФК “ Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС: Светослав Лазаров - Бургас

АС: Мирослав Желев - Бургас

АС: Георги Ненчев - Бургас

4-ти съдия: Павлин Тютюнджиян

Делегат: Стоян Димов – Сливен

26.11./събота/2022 г. – 14:30 часа

ФК “ Верея-Ст.Загора“ (Стара Загора) - ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол)

ГС: Тодор Тодоров - Пловдив

АС: Ириней Бодуров - Пловдив

АС: Никола Михайлов - Пловдив

4-ти съдия: Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат: Здравко Караджов – Пловдив

ФК “ Розова долина “ (Казанлък) - ФК “ Атлетик“ (Куклен)

ГС: Боян Славков - Пловдив

АС: Васил Петров - Пловдив

АС: Лазар Лазаров - Пловдив

4-ти съдия: Павел Попов – Стара Загора

Делегат: Стойчо Стоев – Пловдив

ОФК “ Карнобат “ (Карнобат) - ПФК “ Локомотив 1926 “II (Пловдив)

ГС: Николай Николов - Хасково

АС: Милен Митев – Стара Загора

АС: Юсуф Караали - Кърджали

4-ти съдия: Стефан Димитров - Бургас

Делегат: Стоян Вътев – Бургас

ФК “ Загорец“ (Нова Загора) - ФК “ Борислав 2009“(Първомай)

ГС: Альоша Карамфилов - Ямбол

АС: Стоян Зафиров - Ямбол

АС: Владимир Григоров - Ямбол

4-ти съдия: Иван Петров - Ямбол

Делегат: Николай Костадинов – Ямбол

ФК “ Сокол“ (Марково) - ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)

ГС: Стефан Гурков - Сливен

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

АС: Виктор Динев – Стара Загора

4-ти съдия: Владимир Недялков - Пловдив

Делегат: Милко Якимов – Пловдив

ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас) - ПФК “ Берое “ II(Стара Загора)

ГС: Александър Аргиров - Бургас

АС: Ганчо Джевелеков - Бургас

АС: Христо Стоянов - Сливен

4-ти съдия: Мюмюн Сар - Бургас

Делегат: Радостин Бончев – Сливен

27.11./неделя/2022 г. – 14:30 часа

ФК “ Сливен “ (Сливен) - ФК “ Родопа Смолян “(Смолян)

ГС: Мустафа Шефкет - Кърджали

АС: Владимир Хубенов - Кърджали

АС: Ариф Садула - Кърджали

4-ти съдия: Димо Димов - Сливен

Делегат: Владимир Годуманов – Кърджали

ФК “ Саяна Хасково“ (Хасково) - ОФК “ Левски  “(Карлово)

ГС: Павел Попов – Стара Загора

АС: Станимир Трифонов - Сливен

АС: Емил Иванов - Ямбол

4-ти съдия: Любомир Александров - Хасково

Делегат: Донка Желева – Стара Загора

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив

Заседание на Дисциплинарната комисия - 29.02.2024 г.

29 Февруари 2024 00:00
На свое заседание от 29 февруари  2024 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:                             "Б" - Регионална група        Белчо Щерев(Брестовица)             ...

Промени в програмата

28 Февруари 2024 00:00
Б ОГ - изток Срещата 03/03/2024 12:00 ФК "Траките 2007" - Скутаре (Мъже-Б ОГ) -:- ФК "Юнайтед Пловдив" - Пловдив (Мъже) ще се играе от 12,00 часа. Срещата 03/03/2024 15:00 СНЦ "ФК 2023-Бяла река" - Градина, Пловд. (Мъже) -:- ФК "Асеновец 2005" - Асеновград (Б ОГ) ...

Заседание на Дисциплинарната комисия - 27.02.2024 г.

27 Февруари 2024 00:00
На свое заседание от 27 февруари  2024 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:                                                                               ...

Заседание ДК

27 Февруари 2024 00:00
  Днес 27.02.2024г. ДК  при ОС на БФС – Перник наложи следните наказания: ...
  • Архив
www.bionat.bg