Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения, Трета лига - Югоизточна група, 19.кръг

25 Ноември 2022 00:00 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения – 19. кръг

Трета лига – Югоизточна група

26.11./събота/2022 г. – 14:30 часа

25.11./петък/2022 г. – 14:30 часа

ОФК “ Гигант“ (Съединение) - ФК “ Димитровград 1947 “ (Димитровград) – отложен

ОФК “ Несебър“ (Несебър) - ФК “ Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС: Светослав Лазаров - Бургас

АС: Мирослав Желев - Бургас

АС: Георги Ненчев - Бургас

4-ти съдия: Павлин Тютюнджиян

Делегат: Стоян Димов – Сливен

26.11./събота/2022 г. – 14:30 часа

ФК “ Верея-Ст.Загора“ (Стара Загора) - ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол)

ГС: Тодор Тодоров - Пловдив

АС: Ириней Бодуров - Пловдив

АС: Никола Михайлов - Пловдив

4-ти съдия: Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат: Здравко Караджов – Пловдив

ФК “ Розова долина “ (Казанлък) - ФК “ Атлетик“ (Куклен)

ГС: Боян Славков - Пловдив

АС: Васил Петров - Пловдив

АС: Лазар Лазаров - Пловдив

4-ти съдия: Павел Попов – Стара Загора

Делегат: Стойчо Стоев – Пловдив

ОФК “ Карнобат “ (Карнобат) - ПФК “ Локомотив 1926 “II (Пловдив)

ГС: Николай Николов - Хасково

АС: Милен Митев – Стара Загора

АС: Юсуф Караали - Кърджали

4-ти съдия: Стефан Димитров - Бургас

Делегат: Стоян Вътев – Бургас

ФК “ Загорец“ (Нова Загора) - ФК “ Борислав 2009“(Първомай)

ГС: Альоша Карамфилов - Ямбол

АС: Стоян Зафиров - Ямбол

АС: Владимир Григоров - Ямбол

4-ти съдия: Иван Петров - Ямбол

Делегат: Николай Костадинов – Ямбол

ФК “ Сокол“ (Марково) - ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)

ГС: Стефан Гурков - Сливен

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

АС: Виктор Динев – Стара Загора

4-ти съдия: Владимир Недялков - Пловдив

Делегат: Милко Якимов – Пловдив

ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас) - ПФК “ Берое “ II(Стара Загора)

ГС: Александър Аргиров - Бургас

АС: Ганчо Джевелеков - Бургас

АС: Христо Стоянов - Сливен

4-ти съдия: Мюмюн Сар - Бургас

Делегат: Радостин Бончев – Сливен

27.11./неделя/2022 г. – 14:30 часа

ФК “ Сливен “ (Сливен) - ФК “ Родопа Смолян “(Смолян)

ГС: Мустафа Шефкет - Кърджали

АС: Владимир Хубенов - Кърджали

АС: Ариф Садула - Кърджали

4-ти съдия: Димо Димов - Сливен

Делегат: Владимир Годуманов – Кърджали

ФК “ Саяна Хасково“ (Хасково) - ОФК “ Левски  “(Карлово)

ГС: Павел Попов – Стара Загора

АС: Станимир Трифонов - Сливен

АС: Емил Иванов - Ямбол

4-ти съдия: Любомир Александров - Хасково

Делегат: Донка Желева – Стара Загора

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив

Насрочени отложени мачове

01 Декември 2022 00:00
Футбол 11 Кръг 3 04.12.2022 в 13:00 ФК "Чавдар" - Пловдив (ОГ Пд Ф11)   ФК Хебър-1918 - Пазарджик (ОГ Пд Ф11) Кръг 7 03.12.2022 в 09:00 ФК Хебър-1918 - Пазарджик (ОГ Пд Ф11)   ПФК "Марица 1921 - Пловдив" - Пловдив (ОГ Пд Ф11)  

Отложени мачове, играни днес, сряда

30 Ноември 2022 00:00
Трета лига Кръг 19 30.11.2022 в 14:30 ОФК "Гигант" - Съединение, Пловд. (Мъже) 3:1 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград (Мъже) Кръг 18 30.11.2022 в 14:30 ПФК "Локомотив Пловдив - 1926" - Пловдив (3. лига) 1:0 ФК "Розова долина" - Казанлък (Мъже) "А"...

Промяна на терен

30 Ноември 2022 00:00
Срещата от 3. лига Локомотив Пд - Розова долина ще се играе днес на централното игрище на Лаута.

Съдийски назначения, Трета лига - Югоизточна група, отложени срещи

30 Ноември 2022 00:00
Съдийски назначения – отложени срещи Трета лига – Югоизточна група 30.11./сряда/2022 г. – 14:30 часа 30.11./сряда/2022 г. – 14:30 часа ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив) – ФК “ Розова долина “ (Казанлък) – от 18 кръг ГС: Кристиян...
  • Архив
haidedaritame.com