Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения, Трета лига - Югоизточна група, отложени срещи

30 Ноември 2022 00:00 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения – отложени срещи

Трета лига – Югоизточна група

30.11./сряда/2022 г. – 14:30 часа

30.11./сряда/2022 г. – 14:30 часа

ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив) – ФК “ Розова долина “ (Казанлък) – от 18 кръг

ГС: Кристиян Колев - Пловдив

АС: Месут Ахмедов - Пловдив

АС: Иван Беделев - Пловдив

4-ти съдия: Апостол Иванов - Пловдив

Делегат: Васил Николов - Пловдив

ОФК “ Гигант  “ (Съединение) – ФК “ Димитровград 1947 “ (Димитровград) – от 19 кръг

ГС: Денислав Сталев – Пловдив

АС: Цветан Горанов – Пловдив

АС: Стоян Петров – Пловдив

4-ти съдия: Николай Запрянов - Пловдив

Делегат: Неделчо Чакъров – Пловдив

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив

Днес, събота, играха

17 Декември 2022 00:00
Зонална група - младша възраст Кръг 14 17.12.2022 в 10:00 ФК "Пловдив 2015" - Пловдив (ЗГ U17) 3:2 ПФК "Спартак Пловдив 1947"- 1 - Пловдив (ЗГ U17)

Днес, неделя, играха

11 Декември 2022 00:00
Старша възраст 11.12.2022 в 12:00 ФК "Вихър-1965 Златоград" - Златоград (ЗГ U19) 1:7 ПФК "Локомотив Пловдив - 1926" - Пловдив (ЗГ U19) "Б" областна група - център Кръг 1 11.12.2022 в 14:00 ФК "Ботев-Рогош" - Рогош (Мъже) 7:1 ФК "Траките 2007" - Скутаре (Мъже-Б...

Днес, събота, играха

10 Декември 2022 00:00
Юноши старша възраст Кръг 5 10.12.2022 в 12:00 ПФК "Арда Кърджали 1924" - Кърджали (ЗГ U19) 2:0 ФК "Димитровград-1947" - Димитровград (ЗГ U19) Зонална група - младша възраст Кръг 13 10.12.2022 в 13:00 ПФК "Спартак Пловдив 1947"- 2 - Пловдив (ЗГ U17) 4:1 ФК "Априлец...

Насрочени или повторно отложени мачове

09 Декември 2022 00:00
Юноши старша възраст Кръг 5 10.12.2022 в 12:00 ПФК "Арда Кърджали 1924" - Кърджали (ЗГ U19)   ФК "Димитровград-1947" - Димитровград (ЗГ U19) Зонална група - младша възраст Кръг 13 10.12.2022 в 13:00 ПФК "Спартак Пловдив 1947"- 2 - Пловдив (ЗГ U17)   ФК "Априлец...
  • Архив
haidedaritame.com