Logo

ЗС Пловдив

ЗС Пловдив: Съдийски назначения, Трета лига - Югоизточна група, 10.кръг(Обновена)

03/10/2022 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения  10. кръг

Трета лига – Югоизточна група

04.10./вторник/2022 г. – 16:00 часа

04.10./вторник/2022 г. – 16:00 часа

ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол) - ФК “ Сокол“ (Марково)

ГС: Светослав Лазаров - Бургас

АС: Ангел Величков - Сливен

АС: Янислав Чанев - Бургас

4-ти съдия: Димо Димов - Сливен

Делегат: Димчо Кацаров - Бургас

ОФК “ Несебър“ (Несебър) - ФК “ Сливен “ (Сливен)

ГС: Павел Попов – Стара Загора

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

АС: Милен Митев – Стара Загора

4-ти съдия: Мюмюн Сар - Бургас

Делегат: Петко Петков – Стара Загора

ФК “ Саяна Хасково“ (Хасково) - ФК “ Загорец“ (Нова Загора)

ГС: Рюстем Карагарен - Пловдив

АС: Цветан Горанов - Пловдив

АС: Крум Апостолов - Пловдив

4-ти съдия: Любомир Александров - Хасково

Делегат: Стойчо Стоев - Пловдив

ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас) - ОФК “ Карнобат “(Карнобат)

ГС: Марио Генчев - Пловдив

АС: Месут Ахмедов - Пловдив

АС: Иван Беделев - Пловдив

4-ти съдияПетър Аспарухов - Бургас

Делегат: Стоян Вътев - Бургас

ОФК “ Гигант“ (Съединение) - ФК “ Розова долина “ (Казанлък)

ГС: Мустафа Шефкет - Кърждали

АС: Владимир Хубенов - Кърджали

АС: Добри Добрев - Пловдив

4-ти съдия: Станислав Станчев - Пловдив

Делегат: Сергей Карафейзиев - Кърджали

ФК “ Димитровград 1947 “ (Димитровград) - ФК “ Верея-Ст.Загора“ (Стара Загора)

ГС: Павлин Тютюнджиян - Бургас

АС: Емил Иванов - Ямбол

АС: Ангел Илиев - Бургас

4-ти съдия: Альоша Карамфилов - Ямбол

Делегат: Георги Николов - Хасково

ПФК “ Берое “ II (Стара Загора) - ФК “ Атлетик“ (Куклен)

ГС: Стефан Димитров - Бургас

АС: Христо Попов - Бургас

АС: Димо Стоянов - Бургас

4-ти съдия: Камен Терзиев – Стара Загора

Делегат: Борис Ганев - Бургас

ОФК “ Левски 2005 “ (Карлово) - ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив)

ГС: Христос Паликаров - Пловдив

АС: Симеон Сталев - Пловдив

АС: Стоян Петров - Пловдив

4-ти съдия: Николай Запрянов - Пловдив

Делегат: Цветан Гърдев - Пловдив

ФК “ Асеновец 2005“ (Асеновград) - ФК “ Борислав “(Първомай)

ГС: Кристиян Колев - Пловдив

АС: Ириней Бодуров - Пловдив

АС: Иван Чобанов - Пловдив

4-ти съдия: Тодор Тодоров - Пловдив

Делегат: Любен Жилков - Пловдив

ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив) - ФК “ Родопа Смолян “ (Смолян)

ГС: Николай Николов - Хасково

АС: Светослав Енчев - Пловдив

АС: Теодор Цветков - Пловдив

4-ти съдия: Владимир Недялков - Пловдив

Делегат: Милко Якимов - Пловдив

 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив

Вчера, четвъртък, играха

30/09/2022
Купа на БФС, децас. Градина, 16,00 часаЛокомотив Пловдив 1926 - ФК Арда 1924 ... 1:3

Заседание на Дисциплинарната комисия - 29.09.2022 г.(Обновена)

29/09/2022
На свое заседание от 29 септември 2022 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:


"Трета лига" - Югоизточна група

Днес, сряда, играха

28/09/2022
Купа на БФСЧерноочене, 16,00 часаБригада (Димитровград) - ПФК Арда 1924 Кж ... 1:4
  • Архив
haidedaritame.com