ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
Монтана > Новини > 2020 година > Октомври

съдийски и делегатски наряди
16.10.2020

П Р О Т И В Н И Ц И

    ДАТА

ЧАС   

ГЛ. СЪДИЯ

І АСИСТЕНТ

    ІІ АСИСТЕНТ

ДЕЛЕГАТ

1.

Трета лига Галата - Трявна

07.10.2020

16.00 ч

Ив.Тодоров

Вр.

Вр.

Вр.

 

                     Враца 2 - Севлиево

14.10.2020

  - ІІ -

ВТ

ВТ

ВТ ,ІVИ.Тодоров

Р.Христов

2.

ЮМВ “Кариана” – “Първа Атомна

  - ІІ -

  - ІІ -

Р.Славчев

Т.Валериев

А.Борисов

Ив.Илиеив

3.

Ф 5 В Прециз  Прециз – Ком 2

17.10.2020

10.00 ч

Бр.Спасов

 

 

Т.Тодоров

4.

                      Ком 1 – Монтана 1

  - ІІ -

11.00 ч

 

 

 

 

5.

                     Монтана 2 – Вълчедръм

  - ІІ-

12.00 ч

 

 

 

 

6.

                      Лом - Чипровци

  - ІІ -

13.00 ч

О Т Л О Ж Е Н

 

 

 

7.

Ф 7                Монтана 2 – Лом

  - ІІ -

10.00 ч

М.Михайлов

Ил.Иванов

 

Ц.Райков

8.

                      Прициз 2 – Прециз 1

  - ІІ -

11.00 ч

 

 

 

 

9.

                      Монтана 1 – Берковица

  - ІІ -

12.00 ч

 

 

 

 

10.

ДЕЦА           Лом - Прециз

  - ІІ -

10.30 ч

Р.Славчев

Л.Цеков

А.Борисов

Р.Рангелов

11.

                      Кариана – Първа Атом

  - ІІ -

10.30 ч

Д.Филипов

Б.Петков

М.Николаев

В.Данков

12.

Ф 9                Вълчедръм - Монтана

  - ІІ -

16.00 ч

М.Михайлов

Ил.Иванов

 

Т.Тодоров

13.

“А” ОФГ    Стубел - Берковица

  - ІІ -

16.00 ч

Н.Малджански

М.Николаев

Бр.Спасов

Д.Кирилов

14.

                     Кобиляк – Д.Белотинци

 

 

О Т Л О Ж Е Н

 

 

 

15.

                     Г.Дамяново - Расово

17.10.2020

16.00 ч

Д.Цолов

Д.Филипов

Б.Петков

Й.Тодоров

16.

                     Чипровци - Бойчиновци

  - ІІ -

  - ІІ -

П.Милков

Р.Славчев

Ст.Иванов

В.Игнатов

17.

                      Вършец - Крапчене

  - ІІ -

  - ІІ -

Ив.Тодоров

Л.Цеков

Кр.Колов

Сл.Методиев

18.

                      Пъстрина – Вихър 23

  - ІІ -

  - ІІ -

В.Живков

Н.Михайлов

В.Найденов

Д.Димитров

19.

Ф 9                Д.Белотинци - Враца

18.10.2020

10.30 ч

Кр.Колов

Б.Петков

 

Ив.Илиев

20.

РГ                 Мадан - Железна

  - ІІ -

16.00 ч

Ив.Тодоров

Ст.Иванов

Бр.Спасов

Ц.Райков

21.

                      Д.Озирово - Хайдут

  - ІІ -

  - ІІ -

Д.Филипов

М.Николаев

М.Михайлов

В.Данков

22.

                     Говежда – Д-р Йосифово

  - ІІ -

  - ІІ -

Б.Петков

Ив.Илиев

А.Борисов

П.Аспарухов

23.

                     Липен - Габровница

  - ІІ -

  - ІІ -

В.Найденов

Л.Цеков

Кр.Колов

Г.Цеков

24.

                      Благово – Д.Цибър

  - ІІ -

  - ІІ -

Й.Тодоров

Т.Валентинов

Д.Стоянов

Е.Богджииски

25.

Трета лига  Дреновец – Етър 2

  - ІІ -

  - ІІ -

Н.Малджански

Д.Цолов

Р.Славчев

П.Милков   Вр.

26.

                 Левски 2020 – Левски 2007

  - ІІ -

  - ІІ -

В.Жиков

Лч.

Лч.   , ІV Вр.

 Вр.