ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2020 година > Юли

Днес бе теглен жребият за Трета лига - Югоизточна група
22.07.2020

Днес бе теглен жребият за съставянето на програмата на Трета лига - Югоизточна група

А. Участващи отбори, 
подредени са според мястото, което са заели в крайното класиране на сезон 2019/2020 г. (преди първото изтегляне)

1. ФК Загорец (Нова Загора) (1)

2. ПФК Марица 1921 (Пловдив) (2)

3. ФК Черноморец 1919 (Бургас) (3)

4. ОФК Гигант (Съединение) (4)

5. ФК Розова долина (Казанлък) (5)

6. ОФК Несебър (Несебър) (6)

7. ФК Борислав 2009 (Първомай) (7)

8. ОФК Левски (Карлово) (8)

9. ФК Родопа-Смолян (Смолян) (9)

10. ФК Атлетик (Куклен) (10)

11. ФК Сокол (Марково) (11)

12. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) (12)

13. ОФК Карнобат (Карнобат) (13)

14. ФК Димитровград 1947 (Димитровград) (14)

15. ФК Верея Стара Загора (Стара Загора) (15)

16. ПФК Спартак Пловдив-1947 (Пловдив) (16)

17. ОФК Хасково (Хасково) (17)

18. ФК Асеновец 2005 (Асеновград) или ФК Извор (Горски извор) (18)


15 отбора са заявили събота като ден за домакинските срещи, само Левски (Карлово) и Родопа-Смолян (Смолян) ще домакинстват в неделя.

Тимът под номер 15 е с регистрация ФК "Верея Стара Загора" (Стара Загора) и юридически няма общо с игралия и в "А" група "Верея" (СЗ).

Тимът под номер 17 е с регистрация Обединен футболен клуб "Хасково" (Хасково) и съкратено ще бъде изписван също ОФК.


Б. Подреждане на отборите за участие в жребия (преди второто изтегляне):

(в скоби е посочен номерът, под който отборът бе поставен в началния списък)
1. ФК Верея Стара Загора (Стара Загора) (15)
2. ФК Борислав 2009 (Първомай) (7)
3. ФК Загорец (Нова Загора) (1)
4. ПФК Спартак Пловдив-1947 (Пловдив) (16)
5. ОФК Левски (Карлово) (8)
6. ОФК Карнобат (Карнобат) (13)
7. ФК Родопа-Смолян (Смолян) (9)
8. ФК Димитровград 1947 (Димитровград) (14)
9. ФК Сокол (Марково) (11)
10. ОФК Несебър (Несебър) (6)
11. ФК Атлетик (Куклен) (10)
12. ФК Розова долина (Казанлък) (5)
13. ОФК Гигант (Съединение) (4)
14. ФК Черноморец 1919 (Бургас) (3)
15. ОФК Хасково (Хасково) (17)
16. ПФК Марица 1921 (Пловдив) (2)
17. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) (12)
18. ФК Асеновец 2005 (Асеновград) или ФК Извор (Горски извор) (18)


В. Програма за първия кръг,
8 - 9 август, 18,00 часа
Числото пред името е номерът, под който отборът е поставен в схемата на Бергер
Събота
1. ОФК Карнобат (Карнобат) - 18. ОФК Левски (Карлово)
Неделя
2. ФК Родопа-Смолян (Смолян) - 17. ФК Черноморец 1919 (Бургас)
Събота
3. ФК Димитровград 1947 (Димитровград) - 16. ФК Сокол (Марково)
4. ФК Загорец (Нова Загора) - 15. ФК Асеновец 2005 (Асеновград) или ФК Извор (Горски извор) 
5. ПФК Спартак Пловдив-1947 (Пловдив) - 14. ОФК Гигант (Съединение)
6. ФК Розова долина (Казанлък) - 13. ФК Атлетик (Куклен) 
7. ОФК Несебър (Несебър) - 12. ОФК Хасково (Хасково) 
8. ПФК Марица 1921 (Пловдив) - 11. ФК Ямбол 1915 (Ямбол) 
9. ФК Верея Стара Загора (Стара Загора) - 10. ФК Борислав 2009 (Първомай)