ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ - ОБЛАСТНИ ПЪРВЕНСТВА АМАТЬОРИ
ОБЛАСТ

 

Архив

Пловдив > Новини > 2020 година > Август

Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 2 кръг
14.08.2020

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

2 кръг – 15.08.2020 година – 18:00 часа

15.08./събота/2020 г. – 18:00 часа

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора)

ГС:Даниел Краевски - Пловдив

АС:Иван Чобанов - Пловдив

АС:Никола Гевезов - Пловдив

 4-ти съдия:Радомир Колев - Пловдив

Делегат:Нено Тотков - Пловдив

ОФК“Хасково“(Хасково) – ПФК“Марица 1921“(Пловдив)

ГС: Петър Аспарухов - Бургас

АС:Мирослав Желев - Бургас

АС:Ангел Илиев - Бургас

 4-ти съдия:Николай Николов - Хасково

Делегат:Теньо Генчев - Бургас

ФК“Атлетик“(Куклен) – ОФК“Несебър“(Несебър)

ГС:Иван Пенчев – Стара Загора

АС:Милен Митев – Стара Загора

АС:Кристиян Петров – Стара Загора

 4-ти съдия:Марио Генчев - Пловдив

Делегат:Петко Петков – Стара Загора

ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Стилян Димитров - Хасково

АС:Ариф Садула - Кърджали

АС:Мехмед Мехмед - Хасково

 4-ти съдия:Георги Иванов - Пловдив

Делегат:Веселин Василев - Хасково

ФК“Извор“(Горски Извор) – ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Валентин Железов - Бургас

АС:Станимир Илков - Бургас

АС: Стефан Димитров - Бургас

4-ти съдия:Христо Василев - Хасково

Делегат:Валентин Пеев - Бургас

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Иван Петров - Ямбол

АС:Добромир Араванов - Ямбол

АС:Владимир Григоров - Ямбол

4-ти съдия:Боян Славков - Пловдив

Делегат:Николай Костадинов - Ямбол

ФК“Черноморец 1919“(Бургас) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Кристиян Колев - Пловдив

АС: Константин Стаматов - Пловдив

АС:Росен Караджов - Пловдив

4-ти съдия:Александър Аргиров - Бургас

Делегат:Димитър Балтаджиев - Пловдив

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Стефан Стефанов – Стара Загора

АС:Виктор Динев – Стара Загора

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

4-ти съдия:Мюмюн Сар - Бургас

Делегат:Динко Златанов – Стара Загора

16.08./неделя/2020 г. – 18:00 часа

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

ГС:Радослав Гидженов - Пловдив

АС:Светослав Енчев - Пловдив

АС:Ириней Бодуров - Пловдив

4-ти съдия:Петър Мечев - Пловдив

Делегат:Стойчо Стоев - Пловдив




                                      

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени