Logo

ЗС Пловдив: Инвентаризация на отложени мачове

15/01/2021 (ЗС Пловдив)
 

   По молба на колегата Йордан Циров от сайта bulgarian-football.com  редакторът на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив, съвместно със Секретарите на Зоналния съвет, направиха инвентаризация на отложените и въведените без дата срещи от 13-те групи, които администрира Зоналния съвет в Пловдив, както и за купите на БФС.

купа на бфс - юноши старша възраст
Сокол Марково - Асеновец 9-1, 2.10., 16,00 часа, Марково
Сокол М - ПФК Арда 1924 3-0, 8.10., 16,00 часа, Първомай
Сокол М - Сините камъни 7-2, 14.10., 10,30 часа, с. Ягода
Сокол печели петата квота!

купа на бфс - юноши младша възраст
Родопа-Смолян - Лидер 3-0., в Смолян, Лидер се отказва след насрочване на мача
Родопа-Смолян - ОФК Хасково, 1-2, 1.10, 16,00 часа, Златоград
ОФК Хасково взема петата квота!

купа на бфс - деца
Родопа-Смолян - Спартак 1947 Пд 1-1, само при дузпите 3-2, 30.09., 16,00 часа, Смолян
Родопа-Смолян - ОФК Хасково 1-4, 7.10., 16,00 часа, Златоград
ОФК Хасково печели петата квота!

Югоизточна Трета лига:
10 кр: димитровград - марица пд - отл
11 кр: марица пд - загорец - отл
16 кр: спартак пд - хасково - отл
17 кр: верея - левски кв - отл
17 кр: хасково - роз. долина - отл
17 кр: атлетик к - спартак пд - отл
17 кр: гигант съед - загорец нз - отл
17 кр: сокол марк - родопа см - отл

А РегГ:
6 кр: марица мил - садово - отл
6 кр: дълго поле - асеновец ас - отл
11 кр: металик соп - марица ман - 3-0.
13 кр: садово - вихър войсил - отл
14 кр: марица люб - марица мил - отл
15 кр: садово - секирово - отл
15 кр: житница - вихър войс - отл
17 кр: житница - секирово - отл

Б РегГ - север:
9 кр: сокол пъд - левски 2 кв - отл
12 кр: вихър ги - тракия цар - отл
13 кр: труд - левски 2 кв - отл
13 кр: спортист гч - вихър ги - отл

ЮСВ:
4 кр: хасково - асеновец - отл
7 кр: марица пд - траките ску - отл

ЮМВ зонална група:
6 кр: хасково - димитровград - отл
9 кр: сокол м - карнобат отл

ЮМВ регионална група:
3 кр: брестник - лидер пд - 0-3.
3 кр: марица пд - труд - отл
9 кр: юнайтед - лидер пд - 0-3.
Кричим се отказва от участие, резултатите му се анулират

Деца зонална група:
1 кр: хебър пз - верея сз - 0-4, игран на 24.11, 12,00 часа
2 кр: спартак пд - спартак пд 2 - 0-3.
8 кр: спартак 2 пд - олимпия спорт сз - отл
9 кр: димитровград - спартак 2 пд - 5-0, 22.11., 10,00 часа
10 кр: сините камъни - локо пд - отл
12 кр: ботев пд - спартак пд - отл

Деца А:
1 кр: родопа см - родопа см 2 - 0-3, игран на 19.09., 10,30 часа
4 кр: юнайтед пд - родопа см - 1-7, игран 12,00 часа
7 кр: пловдив 2015 2 - пловдив 2015 - отл

Деца Б:
4 кр: металик соп - реал 2 пд - 3-0.
7 кр: реал 2 пд - марица пд - 0-3.
9 кр: гигант - чавдар пд - 3-0.

Деца-център
1 кр: берое сз - велд пд - 2-0, 22.09., 10,00 часа
7 кр: фк арда кж - берое сз - отл
7 кр: спартак пд - родопа см - отл
7 кр: хебър пз - хасково - отл
11 кр: хасково - родопа см - отл
12 кр: ботев 2 пд - хасково - отл

Всички промени и поправки са отразени в Информационната система на БФС.

Прес-служба на ЗС на БФС – Пловдив

При използване на информацията от печатни и електронни медии, позоваването на Зоналния съвет на БФС – Пловдив е задължително.

За връзка с Прес-службата: z o n a _  p r e s  s  [  * ]  a b v .  b g 

(На мястото на звездичката е знакът за електронна поща.)

Още новини от ЗС Пловдив
  • Архив
haidedaritame.com