Logo

ЗС Варна: Назначения - съдии, делегати - отложени срещи (20 - 24 Февр. 2021 г.)

19/02/2021 (ЗС Варна)
 

ЗОНАЛЕН СЪВЕТ на БФС - ВАРНА
 
сезон 2020 / 2021
НАЗНАЧЕНИЯ на ФУТБОЛНИ СЪДИИ и ДЕЛЕГАТИ
  отложена от ІІІ кръг - ТЛ СЕВЕРОИЗТОЧНА АФГ
  20 Февруари 2021 г. (събота)   -   14:00 ч.
     
  ФК ЧЕРНОМОРЕЦ БЧ - ПФК ЛУДОГОРЕЦ 1945 ІІІ
главен съдия: Красимир Кръстев
І асистент: Христо Хаджийски
ІІ асистент: Живко Петров
ІV съдия Красен Георгиев
делегат : Иван Димитров (Дч)
  отложена от Х кръг - МЪЖЕ "А" ОФГ
  21 Февруари 2021 г. (неделя)   -   14:00 ч.
     
  ФК ВИХЪР 2016 - ФК АТЛЕТИК ПРОВАДИЯ
главен съдия: Калоян Цветков
І асистент: Богомил Димитров
ІІ асистент: Николай Дачев
делегат : Ивалин Веселинов
  отложена от І кръг - ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ
  20 Февруари 2021 г. (събота)   -   14:00 ч.
     
  ФК ВОЛОВ - ФК ДОБРУДЖА 1919
главен съдия: Мартин Димитров
І асистент: Цветан Иванов
ІІ асистент: Руслан Илиев 
делегат : Христо Христов
  отложена от VІІ кръг - ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ
  21 Февруари 2021 г. (неделя)   -   14:00 ч.
     
  ФК БЕНКОВСКИ Бяла - ФК СВЕТКАВИЦА
главен съдия: Димитър Сидеров
І асистент: Стефан Кръстев
ІІ асистент: Явор Иванов
делегат : Светлозар Маринов
  отложена от VІІІ кръг - ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ
  21 Февруари 2021 г. (неделя)   -   14:00 ч.
     
  ФК ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ - ФК СПАРТАК 1918
главен съдия: Емил Димитров
І асистент: Йордан Митев
ІІ асистент: Ясен Яворов
делегат : Иван Жечев
  отложени от ХІІІ кръг - ЮНОШИ СТАРША ВЪЗРАСТ
  24 Февруари 2021 г. (сряда)   -   15:00 ч.
     
  ФК ШУМЕН 2007 - ФК СУВОРОВО 1
главен съдия: Веселин Гацев
І асистент: Богдан Веселинов
ІІ асистент: Константин Костадинов
делегат : Атанас Ковачев
  24 Февруари 2021 г. (сряда)   -   14:00 ч.
     
  ФК УСТРЕМ Д - ФК СПАРТАК 1918
главен съдия: Георги Новачев
І асистент: Валентин Атанасов
ІІ асистент: Светлин Станчев
делегат : Енчо Начев
  ФК БЕНКОВСКИ Бяла - ФК ВЕЛИКИ ПРЕСЛАВ
главен съдия: Ивайло Стефанов
І асистент: Дончо Цочев
ІІ асистент: Деян Костадинов
делегат : Мирослав Марков
  ФК СВЕТКАВИЦА - ФК СЕПТЕМВРИ 98
главен съдия: Деян Павлов
І асистент: Мариян Хараланов
ІІ асистент: Николай Георгиев
делегат : Валентин Вълчев
  ФК ДОРОСТОЛ - ФК ВОЛОВ
главен съдия: Джюнейт Мюмюн
І асистент: Цветомир Цветков
ІІ асистент: Станислав Събев
делегат : Георги Стоянов
  ФК ДОБРУДЖА 1919 - ФК КАЛИАКРА 1923
главен съдия: Благовест Димитров
І асистент: Стефан Андреев
ІІ асистент: Георги Вълев
делегат : Янко Янков
ЗС на БФС - Варна си запазва правото на промени.
Още новини от ЗС Варна
  • Архив
haidedaritame.com