Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 19 кръг

26/02/2021 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения - 19 кръг

„Трета лига“ – Югоизточна група

27.02.2021 година – 14:00 часа

27.02./събота/2021 г. – 14:00 часа

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Георги Иванов - Пловдив

АС:Светослав Енчев - Пловдив

АС:Антоан Миленов - Пловдив

 4-ти съдия:Радомир Колев - Пловдив

Делегат:Милко Якимов - Пловдив

ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

ГС:Тодор Тодоров - Пловдив

АС:Георги Димчев - Пловдив

АС:Иван Чобанов - Пловдив

 4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Здравко Караджов - Пловдив

ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ОФК“Хасково“(Хасково)

ГС:Павел Попов – Стара Загора

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Пламен Загоров – Стара Загора

 4-ти съдия:Теодора Стоева - Пловдив

Делегат:Донка Терзиева – Стара Загора

ОФК“Несебър“(Несебър) – ФК“Атлетик“(Куклен)

ГС:Валентин Станчев - Сливен

АС:Станимир Трифонов - Сливен

АС:Христо Стоянов - Сливен

 4-ти съдия:Александър Аргиров - Бургас

Делегат:Радостин Бончев - Сливен

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ОФК“Гигант“(Съединение)

ГС:Христо Василев - Хасково

АС:Стефан Делчев - Хасково

АС:Желязко Атанасов - Хасково

 4-ти съдия:Любомир Александров - Хасково

Делегат:Петър Андреев – Хасково

ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Светослав Лазаров - Бургас

АС:Николай Бахов - Бургас

АС:Ганчо Джевелеков - Бургас

 4-ти съдия:Деян Вълев - Пловдив

Делегат:Борис Ганев - Бургас

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Иван Петров - Ямбол

АС:Добромир Араванов - Ямбол

АС:Николай Караджов - Ямбол

 4-ти съдия:Стефан Гурков - Сливен

Делегат:Николай Костадинов – Ямбол

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Апостол Иванов - Пловдив

АС:Янко Чакъров - Пловдив

АС:Крум Апостолов - Пловдив

 4-ти съдия:Стилян Димитров - Хасково

Делегат:Георги Карушев - Пловдив

ФК“Родопа-Смолян“(Смолян) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Христос Паликаров - Пловдив

АС:Ириней Бодуров - Пловдив

АС:Константин Стаматов - Пловдив

 4-ти съдия:Христо Христов - Кърджали

Делегат:Цветан Гърдев - Пловдив

 

 

                                      

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив
  • Архив
haidedaritame.com