Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 27 кръг

16/04/2021 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения  - 27 кръг

„Трета лига“ – Югоизточна група

17.04.2021 година – 17:00 часа

17.04./събота/2021 г. – 17:00 часа

ОФК“Гигант“(Съединение) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Георги Иванов - Пловдив

АС:Васил Петров - Пловдив

АС:Костадин Керацов – Стара Загора

 4-ти съдия:Апостол Иванов - Пловдив

Делегат:Георги Карушев - Пловдив

ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Извор“(Горски Извор)

ГС:Стилян Колев – Велико Търново

АС:Кристиян Минков – Велико Търново

АС:Михаел Денчев - Габрово

 4-ти съдия:Георги Стоянов - Пловдив

Делегат:Светлан Илиев - Пловдив

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Иван Пенчев – Стара Загора

АС:Ивелин Рашев – Стара Загора

АС:Кристиян Петров – Стара Загора

 4-ти съдия:Иван Петров - Ямбол

Делегат:Кънчо Кашеров – Стара Загора

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

ГС:Стоян Арсов - София

АС:Димитър Мекушин - София

АС:Радослав Вутов - Своге

 4-ти съдия:Николай Запрянов - Пловдив

Делегат:Нено Тотков - Пловдив

ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Кристина Георгиева - София

АС:Дориета Вълева - София

АС:Джулиана Бутракова - Пазарджик

 4-ти съдия:Николай Николов - Хасково

Делегат:Динко Златанов – Стара Загора

ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Калоян Цветков - Варна

АС:Богомил Димитров - Варна

АС:Деян Войков - Русе

 4-ти съдия:Теодора Стоева  - Пловдив

Делегат:Стойчо Стоев - Пловдив

ОФК“Несебър“(Несебър) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Кристиян Колев - Пловдив

АС:Георги Стамболджиев - Пловдив

АС:Янко Чакъров - Пловдив

 4-ти съдия:Стефан Димитров - Бургас

Делегат:Илко Томов – Пловдив

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Венцислав Митрев - София

АС:Виктор Кукуянов - София

АС:Васил Байрактарски - Кюстендил

 4-ти съдия:Марио Кушев – Стара Загора

Делегат:Христо Христов – Стара Загора

18.04./неделя/2021 г. – 17:00 часа

ОФК“Хасково“(Хасково) – ФК“Сокол“(Марково) на стадиона „Хеброс“ град Харманли

ГС:Димо Димов - Сливен

АС:Валери Вълков - Сливен

АС:Деян Стойнов - Сливен

 4-ти съдия:Любомир Александров - Хасково

Делегат:Данаил Димитров - Сливен

 

 

 СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив
  • Архив
haidedaritame.com