Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 29 кръг (Обновена)

28/04/2021 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения  - 29 кръг

„Трета лига“ – Югоизточна група

29.04./четвъртък/2021 г. – 17:00 часа

28.04./сряда/2021 г. – 18:00 часа

ФК“Верея Стара Загора“(Стара Загора) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

ГС:Стефан Димитров – Бургас

АС:Христо Георгиев - Бургас

АС:Владимир Минчев - Бургас

 4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Калчо Домусчиев - Бургас

29.04./четвъртък/2021 г. – 17:00 часа

ФК“Извор“(Горски Извор) – ОФК“Левски“(Карлово)

ГС:Иван Петров - Ямбол

АС:Ангел Шамбуров – Стара Загора

АС:Снежана Петрунова – Стара Загора

 4-ти съдия:Валентин Чаушев - Кърджали

Делегат:Георги Христов - Ямбол

ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Сокол“(Марково)

ГС:Николай Николов - Хасково

АС:Желязко Атанасов - Хасково

АС:Михаела Палабойкова - Хасково

 4-ти съдия:Георги Стоянов - Пловдив

Делегат:Веселин Василев - Хасково

ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Черноморец 1919“(Бургас)

ГС:Валентин Станчев - Сливен

АС:Станимир Трифонов - Сливен

АС:Петър Балтов - Сливен

 4-ти съдия:Кристиян Колев - Пловдив

Делегат:Радостин Бончев - Сливен

ОФК“Хасково“(Хасково) – ОФК“Карнобат“(Карнобат) на стадион „Хеброс“ град Харманли

ГС:Райко Чакъров - Пловдив

АС:Иван Чобанов - Пловдив

АС:Симеон Сталев - Пловдив

 4-ти съдия:Любомир Александров - Хасково

Делегат:Илко Томов - Пловдив

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ФК“Родопа-Смолян“(Смолян)

ГС:Рюстем Карагарен - Пловдив

АС:Светослав Енчев - Пловдив

АС:Златомир Златев - Пловдив

 4-ти съдия:Альоша Карамфилов - Ямбол

Делегат:Георги Карушев - Пловдив

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

ГС:Мюмюн Сар - Бургас

АС:Динко Стоянов - Бургас

АС:Николай Бахов - Бургас

 4-ти съдия:Емил Бойчев - Пловдив

Делегат:Борис Ганев - Бургас

ПФК“Марица 1921“(Пловдив) – ПФК“Спартак Пловдив 1947“(Пловдив)

ГС:Апостол Иванов - Пловдив

АС:Месут Ахмедов - Пловдив

АС:Иван Беделев - Пловдив

 4-ти съдия:Теодора Стоева - Пловдив

Делегат:Трендафил Думблаков - Пловдив

ОФК“Несебър“(Несебър) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

ГС:Мустафа Шефкет - Кърджали

АС:Владимир Хубенов - Кърджали

АС:Ариф Садула - Кърджали

 4-ти съдия:Александър Аргиров - Бургас

Делегат:Владимир Годуманов - Кърджали

 

 

 СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив
  • Архив
haidedaritame.com