Logo

ОС Монтана: съдийски и делегатски наряди

22/10/2021 (ОС Монтана)
 

 

 

СЪДИЙСКИ  И  ДЕЛЕГАТСКИ  НАРЯДИ  - “А” ОФГ – 8 кр.,”Б”РГ-7 кр., Трета лига СЗ – 12 КРЪГ.

                                                                                   

 

 

           ПРОТИВНИЦИ

ДАТА

ЧАС

ГЛ.СЪДИЯ

І АСИСТЕНТ

ІІ АСИСТЕНТ

ДЕЛЕГАТ

1.

ЮСВ   Лом – Козлодуй в Расово

19.10.21 г

16.00 ч.

Й.Тодоров

Д.Стоянов

М.Николаев

Р.Христов

2.

             Берковица - Мездра

  - ІІ -

  - ІІ -

Б.Петков

К.Кузманов

В.Георгиев

Ив.Илиев

3.

Купа БФС 2008 Прециз –Левски Сф

21.10.21 г

14.30 ч.

П.Милков

Н.Михайлов

К.Кузманов

Вр.

4.

Ф 5 в Берк. Враца 2 - Козлодуй

24.10.21 г

10.00 ч.

Б.Петков

 

 

Т.Тодоров

5.

                      Берковица - Мездра

  - ІІ -

11.00 ч

  - ІІ -

 

 

  - ІІ -

6.

 В Монтана   Видин – Монтана 2

  - ІІ -

10.00 ч.

Н.Николаев

 

 

Сп.Младенов

7.

                      Лом – Монтана 1

  - ІІ -

11.00 ч.

  - ІІ -

 

 

  - ІІ -

 8.

Ф 7 в Берк.  Берковица - Мездра

  - ІІ -

10.00 ч.

Д.Филипов

Бр.Спасов

 

Т.Тодоров

9.

                       Враца 1 - Криводол

  - ІІ -

11.00 ч.

  - ІІ -

  - ІІ -

 

  - ІІ -

10.

                       Враца 2 - Козлодуй

  - ІІ -

12.00 ч.

  - ІІ -

  - ІІ -

 

  - ІІ -

11.

В Монтана   Лом – Монтана 1

  - ІІ -

10.00 ч.

Р.Славчев

Ил.Иванов

 

Сп.Младенов

12.

                      Видин – Монтана 2 

  - ІІ -

11.00 ч.

  - ІІ -

  - ІІ -

 

  - ІІ -

13.

Ф 9 в Лом    Лом - Моравица

23.10.21 г

14.00 ч.

Н.Николаев

Р.Славчев

 

Ц.Райков

14.

                      Прециз - Гложене   

  - ІІ -

15.30 ч.

  - ІІ -

  - ІІ -

 

  - ІІ -

15.

Ф 11              Якимово - Бързия

24.10.21 г

10.30 ч.

отложен

 

 

 

16.

                       Д.Белотинци - Прециз 

  - ІІ -

10.30 ч.

отложен

 

 

 

17.

ДЕЦА       Берковица - Монтана

23.10.21 г

10.30 ч.

Кр.Колов

А.Борисов

Д.Димитров

Пл.Аспарухов

18.

“А” ОФГ Д.Белотинци - Чипровци

23.10.21 г

16.00 ч.

М.Петров

Ст.Иванов

В.Георгиев

В.Игнатов

19.

                  Бойчиновци - Пъстрина

  - ІІ -

  - ІІ -

Ем.Тодоров

М.Михайлов

Д.Филипов

Д.Кирилов

20.

                  Вършец - Берковица

  - ІІ -

  - ІІ -

Й.Тодоров

Н.Николаев

Л.Цеков

Сп.Младенов

21.

                  Г.Дамяново – Вихър 23

  - ІІ -

  - ІІ -

Б.Петков

Т.Валериев

Д.Димитров

Ив.Илиев

22.

                  Расово - Кариана

24.10.21 г

  - ІІ -

отложен

 

 

 

23.

                  Кобиляк - Крапчене

  - ІІ -

  - ІІ -

П.Милков

В.Найденов

Бр.Спасов

Й.Тодоров

24.

“Б” РГ     Липен - Ерден

  - ІІ -

  - ІІ -

Б.Петков

Т.Валериев

Ст.Иванов

В.Данков

25.

                  Д.Цибър - Мадан

  - ІІ -

  - ІІ -

Ем.Тодоров

М.Николаев

Л.Цеков

Г.Цеков

26.

                  Д-р Йосифово - Железна

  - ІІ -

  - ІІ -

Кр.Колов

Р.Славчев

Н.Николаев

Ст.Стаев

27.

Трета лига Малчика - Славяново

23.10.21 г

16.00 ч.

Н.Малджански

Н.Михайлов

Д.Цолов ,ІV Пл.

Пл.

28.

                     Дреновец - Свищов

  - ІІ -

  - ІІ -

Вр.

Вр.

Вр.ІVП.Милков

Р.Христов

29.

                     Етър ІІ - Мездра

  - ІІ -

  - ІІ -

Ив.Тодоров

В.Найденов

К.Кузманов

ІV Гб., Гб.

30.

                     Севлиево - Галата

  - ІІ -

  - ІІ -

Вр.

Вр.

И.Иванов

ІV Гб., ВТ

 


Още новини от ОС Монтана
  • Архив
haidedaritame.com