Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 35. кръг

15 Май 2024 00:00 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения – 35. кръг

Трета лига – Югоизточна група

15.05./Сряда/2024г. – 18:00 часа

15.05./Сряда/2024г. – 18:00 часа

ФК “ Димитровград 1947 “ (Димитровград) - ОФК “ Левски“ (Карлово)

ГС: Павлин Тютюнджиян - Бургас

АС: Владимир Минчев - Бургас

АС: Георги Ненчев - Бургас

4-ти съдия: Альоша Карамфилов - Ямбол

Делегат: Стоян Вътев – Бургас

ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив) - ФК “ Сливен “ (Сливен)

ГС: Кристиян Колев - Пловдив

АС: Лилия Думбалакова - Пловдив

АС: Светослав Енчев - Пловдив

4-ти съдия: Камен Терзиев – Стара Загора

Делегат: Тони Пандарски – Пловдив

ФК “ Загорец“ (Нова Загора) - ФК „Секирово“ (Раковски)

ГС: Александър Аргиров - Бургас

АС: Станимир Трифонов - Сливен

АС: Владимир Григоров - Ямбол

4-ти съдия: Милен Митев – Стара Загора

Делегат: Христо Христов – Стара Загора

ФК “ Розова долина “ (Казанлък) - ОФК “ Гигант“(Съединение)

ГС: Георги Иванов - Пловдив

АС: Ириней Бодуров - Пловдив

АС: Стоян Стоянов - Пловдив

4-ти съдия: Габриела Найденова – Стара Загора

Делегат: Румен Държиков – Пловдив

ОФК “ Карнобат “ (Карнобат) - ФК “ Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС: Иван Петров - Ямбол

АС: Яни Дончев - Ямбол

АС: Николай Караджов - Ямбол

4-ти съдия: Жельо Ненчев - Бургас

Делегат: Георги Христов – Ямбол

ФК “ Атлетик“ (Куклен) - ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)

ГС: Георги Стоянов - Пловдив

АС: Йордан Петров - Пловдив

АС: Теодор Цветков - Пловдив

4-ти съдия: Рюстем Карагарен - Пловдив

Делегат: Георги Хаджийски – Пловдив

ФК “ Родопа Смолян “ (Смолян) - ФК„ Созопол“ (Созопол)

ГС: Николай Марков - Пловдив

АС: Цветко Гогов - Пловдив

АС: Валентин Атанасов - Пловдив

4-ти съдия: Божидар Шуманов - Смолян

Делегат: Георги Карушев – Пловдив

ФК “ Сокол“ (Марково) - ПФК “ Берое “ II (Стара Загора)

ГС: Любомир Александров - Хасково

АС: Иван Чобанов - Пловдив

АС: Желязко Атанасов - Хасково

4-ти съдия: Владимир Недялков - Пловдив

Делегат: Трендафил Думбалаков – Пловдив

ОФК “ Несебър“ (Несебър) - ФК “ Саяна Хасково“(Хасково)

ГС: Иво Андреев – София

АС: Мартин Венев – София

АС: Тодор Вуков – София

4-ти съдия: Петър Димитров – София

Делегат: Альоша Лужецки – Ямбол

16.05./Четвъртък/2024г. – 18:00 часа

ПФК „ Ботев“  II (Пловдив) - ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол)

ГС: Светослав Лазаров - Бургас

АС: Васил Шавов - Бургас

АС: Стефан Георгиев - Пловдив

4-ти съдия: Николай Иванов - Пловдив

Делегат: Димитър Дончев – Бургас

 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив

Играни отложени мачове

18 Май 2024 00:00
Футбол 7 Ю10 Група Б 22. кръг   16/05/2024 18:00 ФК "Хасково" - 1 - Хасково (ОГ Пд Ф7 U 10 Б) 0:1 ФК "Бригада 2010" - Димитровград (ОГ Пд Ф7 U10 Б) 23. кръг 16/05/2024 17:00 ФК "Бригада 2010" - Димитровград (ОГ Пд Ф7 U10 Б) 1:0 ФК "Хасково" - 2 - Хасково (ОГ Пд Ф7 U 10 Б) ...

Девойки до 11 години

17 Май 2024 00:00
Програма за 19.05., неделя в село Труд. 19. кръг 19/05/2024 09:00 ФК "Траките 2007" - Скутаре (девойки до 11 г.) -:- ПФК "Ботев" - Пловдив (девойки до 11 г.) 17. кръг 19/05/2024 10:00 ФК "Траките 2007" - Скутаре (девойки до 11 г.) -:- ПФК "Локомотив Пловдив - 1926" -...

Насрочени отложени мачове

17 Май 2024 00:00
ЗГ Ю19 24. кръг 21/05/2024 00:00 ФК "Чирпан 1929" - Чирпан (ЗГ U19) -:- ФК "Димитровград-1947" - Димитровград (ЗГ U19) Часът допълнително. ЗГ Ю14 16. кръг 22/05/2024 12:00 ФК "Бургас спорт" - Бургас (ЗГ U14) -:- ПФК "Локомотив Пловдив - 1926" - Пловдив (ЗГ U14)   ОГ...

Заседание на Дисциплинарната комисия - 17.05.2024 г.

17 Май 2024 00:00
На свое заседание от 17 май 2024 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:                                                                                   ...
  • Архив
www.bionat.bg