Logo

ЗС Пловдив: Съдийски назначения, Трета лига - Югоизточна група, 24. кръг

17 Март 2023 00:00 (ЗС Пловдив)
 

Съдийски назначения – 24. кръг

Трета лига – Югоизточна група

18.03./събота/2023 г. – 15:00 часа

18.03./събота/2023 г. – 15:00 часа

ФК “ Ямбол 1915“ (Ямбол) - ОФК “ Левски “ (Карлово)

ГС: Павел Попов – Стара Загора

АС: Владимир Минчев - Бургас

АС: Виктор Динев – Стара Загора

4-ти съдия: Альоша Карамфилов - Ямбол

Делегат: Петко Петков – Стара Загора

ПФК “ Берое “ II (Стара Загора) - ФК “ Асеновец 2005“(Асеновград)

ГС: Стефан Гурков - Сливен

АС: Янислав Чанев - Бургас

АС: Кристиян Петров – Стара Загора

4-ти съдия: Петър Янков – Стара Загора

Делегат: Антоан Георгиев – Сливен

ФК “ Димитровград 1947 “ (Димитровград) - ПФК “ Спартак 1947 “ (Пловдив)

ГС: Светослав Лазаров - Бургас

АС: Димо Стоянов - Бургас

АС: Георги Ненчев - Бургас

4-ти съдия: Георги Славчев - Бургас

Делегат: Стоян Вътев – Бургас

ОФК “ Гигант“ (Съединение) - ФК “ Родопа Смолян “(Смолян)

ГС: Иван Петров - Ямбол

АС: Емил Иванов - Ямбол

АС: Стоян Зафиров - Ямбол

4-ти съдия: Марио Генчев - Пловдив

Делегат: Димитър Янев – Ямбол

ФК “ Черноморец 1919 “ (Бургас) - ФК “ Борислав 2009 “(Първомай)

ГС: Любомир Александров - Хасково

АС: Желязко Атанасов - Хасково

АС: Ариф Садула - Кърджали

4-ти съдия: Петър Аспарухов - Бургас

Делегат: Димчо Марков – Хасково

ФК “ Саяна Хасково“ (Хасково) - ПФК “ Локомотив 1926 “ II (Пловдив) 

ГС: Димо Димов - Сливен

АС: Станимир Трифонов - Сливен

АС: Костадин Керацов – Стара Загора

4-ти съдия: Ивайло Иванов – Стара Загора

Делегат: Радостин Бончев – Сливен

ОФК “ Несебър“ (Несебър) - ФК “ Атлетик“ (Куклен)

ГС: Камен Терзиев – Стара Загора

АС: Милен Митев – Стара Загора

АС: Владимир Григоров - Ямбол

4-ти съдия: Александър Аргиров - Бургас

Делегат: Николай Костадинов  – Ямбол

ФК “ Сокол“ (Марково) - ФК “ Верея-Ст.Загора“ (Стара Загора)

ГС: Валентин Чаушев – Кърджали

АС: Исмет Юсеин - Кърджали

АС: Юсуф Караали - Кърджали

4-ти съдия: Кристиан Хубенов - Пловдив

Делегат: Стойчо Стоев – Кърджали

ФК “ Сливен “ (Сливен) - ФК “ Розова долина “ (Казанлък)

ГС: Апостол Иванов - Пловдив

АС: Ириней Бодуров - Пловдив

АС: Атанас Пилатов - Пловдив

4-ти съдия: Мюмюн Сар - Бургас

Делегат: Стойчо Стоев – Пловдив

ФК “ Загорец“ (Нова Загора) - ОФК “ Карнобат “(Карнобат)

ГС: Николай Запрянов - Пловдив

АС: Антоан Миленов – Пловдив

АС: Иван Беделев - Пловдив

4-ти съдия: Иван Зайков - Пловдив

Делегат: Тони Пандарски – Пловдив 

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени

Още новини от ЗС Пловдив

Съдийски назначения - "Трета лига" - Югоизточна група 30. кръг

17 Април 2024 00:00
Съдийски назначения – 30. кръг Трета лига – Югоизточна група 17.04./Сряда/2024г. – 17:00 часа 17.04./Сряда/2024г. – 17:00 часа ОФК “ Левски“ (Карлово) - ФК„ Созопол“ (Созопол) ГС: Кристиян Колев - Пловдив АС: Иван Беделев - Пловдив АС: Валентин...

Заседание на Дисциплинарната комисия - 16.04.2024 г.

16 Април 2024 00:00
На свое заседание от 16 април 2024 г. Дисциплинарната комисия при ЗС на БФС – Пловдив наложи следните наказания:                                                                                   ...

Промени в програмата

15 Април 2024 00:00
Трета лига Дерби-срещата между първия и втория във временното класиране  17/04/2024 17:00 ПФК "Спартак Пловдив 1947" - Пловдив (3. лига) -:- ФК "Саяна Хасково" - Хасково (3. лига) ще се играе в Марково.   ЗГ Ю17 Срещата 19/04/2024 16:00 ФК "Асеновец 2005" -...

Изтеглен мач

15 Април 2024 00:00
ЗГ Ю14 29 кръг 16/04/2024 14:00 СФК "Локомотив-Стара Загора" - Стара Загора (ЗГ U14) -:- ФК "Академик Пловдив" - Пловдив (ЗГ U14)    
  • Архив
www.bionat.bg