Драгомир Драганов е главен съдия на финала за Sesame Купа на България

Сподели
Копирай връзката

Драгомир Драганов бе избран за главен съдия на предстоящия финал на Sesame Купа на България между Лудогорец Разград и Ботев Пловдив, който ще се играе в сряда, 15 май, от 19:00 ч. на Националния стадион “Васил Левски” в София.

Асистенти на Драганов ще бъдат Христо Хаджийски и Димо Вълчев; 4-ти съдия на срещата ще е Георги Гинчев. За ВАР съдия на двубоя бе определен Ивайло Стоянов, а негови помощници ще бъдат Никола Попов и Диян Вълков.

Във вторник, 14 май, главният съдия Драгомир Драганов и ВАР реферът Ивайло Стоянов, както и главният мениджър на Съдийската комисия Стоян Алексиев ще дадат пресконференция за представителите на медиите. Тя ще започне в 11:00 ч. и ще се проведе в Амфитеатралната зала на Национална футболна база “Бояна”.


генерален партньор
основни партньори